Jump to content

Max3D 2020 - Komentarze i uwagi

Recommended Posts

• Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zrobiłem na szybko Dark Theme 🙂 Będzie tweakowany na pewno jeszcze, ale dla wampirów myślę, że będzie OK. Ja się przyzwyczajam do jasnej 🙂

Walczę, aby jakiś dark theme też się pojawił. Coś za coś. Zmieniamy się dla Was 😀 No nastąpiły zmiany i następują. Sporo nowości, będą też zmiany w galerii. Niestety musieliśmy podziękować poprze

Można, ale pisałem o tym już.  Zdecydowaliśmy na razie, że nie można wrzucać albumów - bo wtedy nie zastanawiasz się, wrzucasz jak leci. Pojedynczo, może i trzeba opisać, możesz wrzucić kilka jeś

Posted Images

@michaloSłusznie, dodatkowo wiele programów jak np maya ma problemy gdy używa się polskich znaków w nazwach plików czy obiektów w scenie a i bez tego sypie błędami jak z karabinu maszynowego to przynajmniej tę przyczynę można wyeliminować używając angielskiego wszędzie🙂 

@KLICEK No właśnie ten dział z ostatnią aktywnością to też jest trochę dziki, za dużo informacji, tagi, emotki, reakcje, avatary  daty, część wiadomości, można by było to uprościć i jak już ktoś klika w ostatnią aktywność to nawet klikając w nazwę wątku powinno przenieść do tej aktywności a nie do pierwszego postu z 2006 roku 🙂

Edited by Destroyer
  • Like 2

59 minut temu, Destroyer napisał:

No właśnie ten dział z ostatnią aktywnością to też jest trochę dziki, za dużo informacji, tagi, emotki,reakcje,  daty, część wiadomości, można by było to uprościć i jak już ktoś klika w ostatnią aktywność to nawet klikając w nazwę wątku powinno przenieść do tej aktywności a nie do pierwszego postu z 2006 roku 🙂

@Destroyerdobrze prawi 😉

@Piotr Jamrozmam tak samo.

Godzinę temu, Destroyer napisał:

@michaloSłusznie, dodatkowo wiele programów jak np maya ma problemy gdy używa się polskich znaków w nazwach plików czy obiektów w scenie a i bez tego sypie błędami jak z karabinu maszynowego to przynajmniej tę przyczynę można wyeliminować używając angielskiego wszędzie🙂

Człooowieku. Pan, który mi skaładł komputer zrobił nazwę użytkownika "Michał"..

No i dupa - Marvelus Designer, Marmoset Toolbag nie czytało lokalizacji z USER (last saved, szybki dostęp - ręcznie trzeba buło otwierać)

tak samo Maverick renderer wcale nie widział swojej biblioteki.

Ręcznie zmieniałem nazwę i w rejestrze ścieżki poprawiałem. Masakra.

• Haha 2

Edycję postów: Ogarniam, ale wolno. Nie jest to takie proste. Bo to jest zabezpieczenie przed spamowaniem też. Muszę pomyśleć jak to skonfigurować poprawnie. Niektóre posty celowo mają mieć taki status (blokada przed podbijaniem). Ale wychodzi słabo w W.I.P-ach.

Co do aktywności - pełna zgoda. Aczkolwiek co ciekawe, mogę na 10 różnych sposobów wyjąć te ostatnie posty i żaden nie jest idealny. Ta aktywność co jest jako jedyna ma link do ostatniego wpisu w wątku.

Inne widoku linkują do pierwszego posta (co jest słabe). Ale chcę to zmienic bo też uważam, że tam za dużo się dzieje. 

• Like 1

Mnie jeszcze wkurzają mocny nazwy prac jakie są wrzucane i często coś tam.jpg 🙂

To tez musi zniknąć. Bo słabo to wygląda. Także ja bym chciał sporo jeszcze poprawić. Może nastaąpi to w błyskawicznym tempie, ale mam nadzieję, że nastąpi.

• Like 3