Jump to content

Recommended Posts

Heyka wszystkim 馃檪聽Dalej mecze swoj model, i troche zaczalem sobie znowu przypominac i modernizowac techniki modelingu hard surface. Wiec za jakis czas wrzyce tez bron, ktora robie z tutoru co prawda, ale pare lat robienia organiki mnie minimalnie poprzeplatalo w glowie i przestaem myslec w kierunku ciekawiej i dobrze zrobionej siatki.聽 ten plecaczek z tylu to juz bede robil sam totalnie, wiec mysle ze jeszcze pare tygodni mi zajmie tylko samo hipoly 馃檪

Screenshot_181.jpg

• Like 3

heyka wszystkim. Narazie szukam jakis fajnych sposobow by zrobic wloski. Troche mi to schodzi, ale wole miec jakis fajny i w miare szybki pipline 馃檪

photo_2020-01-22_08-28-32.jpg

1 hour ago, KLICEK said:

cos skora oldgenowo wyszla聽

taa. bede jeszcze pracowal nad tym. no i plus skrin 馃檪聽troche zly..聽

byq jest lepiej 馃檪 nosek w dobra strone, natomiast usta juz nie 馃檪聽troche wiecej pracy na rafnesie. Tak samo oczy, jego prawe oko wypada z powieki, albo powieka jest zle zrobiona na difiusie (bo tam widac troche resztke foty)

• Like 1

1 hour ago, KLICEK said:

byq jest lepiej 馃檪 nosek w dobra strone, natomiast usta juz nie 馃檪聽troche wiecej pracy na rafnesie. Tak samo oczy, jego prawe oko wypada z powieki, albo powieka jest zle zrobiona na difiusie (bo tam widac troche resztke foty)

Taa. porobie聽 to 馃檪聽dzieki za uwagi

Heyka. Ostatnio pare lat聽probowalem cos porobic w Marmosecie i podobnych rendererach, 聽ale wczoraj mi przyszla mysl, 聽ze sprobuje sobie Arnolda. To moze 2 godzinki pracki w nocy, 聽proba jak to dziala , 聽jak dziala swiatlo. Teksturki聽sa stare, i tylko 2 , wyrwane z susbstanca i robione pod Toolbag. 聽ale teraz w wolne chwile w domu z tym wiecej posiedze, 聽zobacze zblizony pipline do Arnolda i skory i bede chyba to zglebial dalej, bo strasznie mi sie spodobalo. Bardzo dawno juz w tym nie siedzialem, 聽tylko kiedys tam Vray聽馃檪

9DD06BD7-8BF3-4D80-B9E1-13A5A730BC22.jpeg

• Like 2

13 minutes ago, KLICEK said:

za duzo sss i za duzo rafa 馃檪聽ale renderek i tak fajny 馃檪

haha. wiem. ale jestem i tak szczesliwy . moze w weekend to wszytsko zrobie lepiej. Musze spekulary porobic, ssski i tam jest chyba jeszcze pare innych mapek 馃檪