Jump to content
michalo

Marvelous Designer 9 is coming

Recommended Posts

Po to, że jak chcesz cokolwiek przedyktować sobie to i tak musisz mieć normalniejszą siatkę. Chyba, że twoja praca kończy się na MD >> silnik renderujący.

W sumie tak tylko dyskutuje bo mi aż tak bardzo do szczęścia to nie jest potrzebne. Jednak zaoszczędziło by to tych parę kliknięć od czasu do czasu.

ja uzywam tego non stop praktycznie, mam wersje beta remeshera w marv 8, no i nie wyobrazam sobie juz pracy bez tego 😉 

• Like 1

1 godzinę temu, michalo napisał:

Po to, że jak chcesz cokolwiek przedyktować sobie to i tak musisz mieć normalniejszą siatkę. Chyba, że twoja praca kończy się na MD >> silnik renderujący.

W sumie tak tylko dyskutuje bo mi aż tak bardzo do szczęścia to nie jest potrzebne. Jednak zaoszczędziło by to tych parę kliknięć od czasu do czasu.

Ciekawe co piszesz. Mi w przypadku mielenia symulacji na nawet brzydkich siatkach to specjalnie nie przeszkadza. Solver sobie z tym jakoś radzi . Na koniec siatka jest taka jakbyś sobie ją dowolnie głaskał i Quadował wcześniej. Więcej nie będe już klikał w tym temacie w takim razie 😉

p.s moja praca dopiero się zaczyna czasem od MD . A konczy w innych softach plus silnik renderujący stąd zaciekawiła mnie kwestia topologii pod symulacje i tyle w sumie.

Edited by czaps

no przeciez to nie pod symulacje przygotowujesz siatke, tylko chodzi o to ze przed exportem sobie remeshuje do quadow z zachowaniem uvalki. Pozniej nie musze sie jebac z morphami i transferami atrybutow majce.

3 minuty temu, KLICEK napisał:

no przeciez to nie pod symulacje przygotowujesz siatke, tylko chodzi o to ze przed exportem sobie remeshuje do quadow z zachowaniem uvalki. Pozniej nie musze sie jebac z morphami i transferami atrybutow majce.

😉  dobra nie odzywam się więcej w tym temacie bo jeszcze coś namącę niepotrzebnie 😉  i bez morphow i transferow sie moze obyc .