Jump to content
KLICEK

amd 3900x

Recommended Posts

Heh, fajnie tak sobie w dw贸ch sklepach zam贸wi膰 procek za 2,5 ko艂a i o jednym zapomnie膰 ^^

4 minuty temu, Loozack napisa艂:

Heh, fajnie tak sobie w dw贸ch sklepach zam贸wi膰 procek za 2,5 ko艂a i o jednym zapomnie膰 ^^

Kto bogatemu zabroni? 馃槃

• Like 1
  • Haha 1

Z rozmachu a偶 do g艂贸wnych news贸w to samo wrzuci艂em 馃檪聽na razie najwi臋cej to wyszarpa艂em 4,5 na 1950x i chyba tej granicy nie przekrocz臋 przez jaki艣 czas, chyba 偶e klienci聽zaczn膮 mi p艂aci膰 honorarium a nie tylko nale偶no艣膰 馃槈

Edited by Destroyer
  • Like 1

- Ejj, jak powiedzie膰 klientom, 偶e nasz procek tak si臋 grzeje, 偶e nawet najmocniejsze ch艂odzenie powietrzem nie wystarczy?
- Spokojnie Stasiu, patrz na to:

07_amd_ryzen_9_3950x_zadebiutuje_w_sklep

• Haha 1

A tam gadanie, robisz nowoczesny styl z otwart膮 "obudow膮" stawiasz jeden wentylatorek i ch艂odzi wszystkie podzespo艂y jak z艂oto i to powietrzem, a latem ch艂odzi i mieszkanie 馃檪

Zreszt膮 teraz zima idzie to ogrzewanie mo偶na wy艂膮czy膰 i kompa na parapecie postawi膰 馃檪

wentylator_przemyslowy_28_500_mh_big_1.jpg.f6e5ed16672849ee4f5e930751a4cc92.jpg

• Haha 2

Niez艂y pomys艂, przy okazji dodatkowa immersja przy graniu w wy艣cigi:

2280705-topgear_66785_screen.jpg

• Like 1

Sie 艣miejecie 馃槃 ale jak ja renderuje jaki艣 gruby projekt. czyli 3 laptopy naraz. ustawiam je jeden obok siebie. wszystkie stoj膮 na k贸lach longboardowych s膮 4cm nad ziemi膮.. i z boku stawiam wentylator kt贸ry wieje przez te wszystkie laptopy.. i dzi臋ki temu temperatura spada mi o 15 stopni 馃檪 i procek na full turbo idzie.

Panie kolego, jak tam 3900x si臋 sprawuje? Ju偶 PC z艂o偶ony?

7 godzin temu, brain napisa艂:

Panie kolego, jak tam 3900x si臋 sprawuje? Ju偶 PC z艂o偶ony?

image.png.013579af1e90a21c8a2242d0240137da.png

• Like 1

Ale to nie kupujesz nic, czy czekasz na 3950x? (albo inny CPU)聽

3 minuty temu, brain napisa艂:

Ale to nie kupujesz nic, czy czekasz na 3950x? (albo inny CPU)聽

dokaldnie tak, przemecze sie na swoim zlomie jakis czas jeszcze, az sie rynek ustabilizuje i te procki beda dostepne. 馃檪聽btw. wiem ze procek moge kupic gdzie idziej, ale nieche tak robic. Chce kompa zlozonego z zainstalowanym system (jak pan)

No i dobra decyzja :) Ja te偶 sobie odk艂adam teraz na 3950x i pewnie kupie za 4-6 miechy jak b臋dzie dost臋pny :p

Edited by brain

Widz臋, 偶e wiele os贸b czeka na ten 3950x (ja te偶) . Co艣 przeczuwam, 偶e w zwi膮zku z tym b臋dzie dost臋pny gdzie艣 dopiero za p贸艂 roku ; )

Edited by inkas

TR jest spoko, ale nie lubie tej platformy na kt贸rej trzeba go stawia膰, jest dro偶sza od tego "mainstreamu". Druga sprawa, mi bardzo zale偶y na wydajno艣ci single core a niestety TR s膮 troch臋 w tyle z tym. (dlatego wypatruj臋 3950x)

Edited by brain

44 minuty temu, brain napisa艂:

TR jest spoko, ale nie lubie tej platformy na kt贸rej trzeba go stawia膰, jest dro偶sza od tego "mainstreamu". Druga sprawa, mi bardzo zale偶y na wydajno艣ci single core a niestety TR s膮 troch臋 w tyle z tym. (dlatego wypatruj臋 3950x)

Zgadza si臋, 偶e p艂yty g艂贸wne pod t膮 podstawk臋 s膮 dro偶sze, ale przy obecnej cenie samego Threadrippera 1920x mo偶na wyrwa膰 mobo + procek w cenie samego Ryzena 3900x 馃槈

Ale je艣li kto艣 nie samym renderingiem 偶yje i cena nie jest priorytetem to jasne, Ryzen 9 b臋dzie lepszym wyborem (pomijaj膮c nieco problematyczn膮 kwesti臋 sch艂odzenia tego potworka).

A to tak, zgadza si臋. Jak komu艣 zale偶y, 偶eby mie膰 du偶o rdzeni, to super s膮 te TR stare!