Jump to content

Drobniejsze newsy, ciekawostki, misc

Recommended Posts

oHd6EGd.jpg

Srogo, ludzie się rzucili, sieć jest mega obciążona, ceny lecą w górę a i tak mało kto sprzedaje 🙂 Gdzieś ktoś mówił że na wszystkich tych serwisach crypto nft itd dziennie przybywa teraz 4mln "artów" no to można chyba już oficjalnie powiedzieć, że szambo wybiło 🙂 

VQ592cq.png

Edited by Destroyer
  • Wow 1
  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Teraz max, houdini i cinema też mają cloth brusha 🙂    

beeple wczoraj dobił 5000 dni z rzędu robiąc każdego dnia nową grafikę, w większości dość niepokojąca ale czemu się dziwić po 5 tys dni ciągłej pracy 😄 https://www.beeple-crap.com/everydays

It's happening! it's happening! What a time to be alive!  

Posted Images

Jeśli ktoś potrzebuje niezłego konwertera scen Max / Maya / Cinema / Blender, to dziś można go kupić za połowę ceny. Ten do Mai też ma zniżkę, tylko trzeba wpisać adres ręcznie.

https://www.3dtoall.com/

Całkiem dobrze sobie radzi ze scenami z vray.

• Like 2
  • 2 weeks later...

U nas tez nas pozapisywali. Juz widzialem opcje eksportu do maya. 
Wydaje mi sie ze ci co nei umieja modelowac tarz i tak beda robic karykatury ;).
Aczkolwiek nie wiem czy to takie super z drugiej strony lepsze to niz ogladanie glowy ktora rzezbiles godzinami po rigu i animacji ... xD

• Like 1
  • Thanks 1
11 hours ago, Arturborubar said:

Pan Klicek jest już w rzeczywistości w której sam rozrzuca wiedze wokół siiebie  jak nawóz po pustym polu, dlatego nie orientuje sie już w hindusach i murzinach z Cypru:3

Czy Ty właśnie porównałeś Pana Marcina do rozrzutnika gnoju ale załadowanego wiedzą? 😄 No jest fantazja 😄

• Haha 2
11 minut temu, Destroyer napisał:

Czy Ty właśnie porównałeś Pana Marcina do rozrzutnika gnoju ale załadowanego wiedzą? 😄 No jest fantazja 😄

U NAS NA WSI TO KOMPLEMENT PORÓWNYWALNY TYLKO DO DARU W POSTACI PÓŁ LITRA WÓDKI OD SOŁTYSA

• Haha 1

@RaVirr czyli mówisz, że jak zagadam do kobiety z prowincji coś w stylu "piękna pani/ hej maleńka jesteś jak załadowany po brzegi rozrzutnik gnoju o poranku na tle wschodzącego słońca a rozmawia się z tobą równie łatwo i przyjemnie jak obsługuje szambiarkę przy wyciągania rzadkiego" to skuteczność 100% ? 🙂 Mozna jeszcze dopełnić kombo mówiąc że mam trochę wódki od sołtysa, nie zdażylim wypić bo sołtysowa pogoniła I czy nie zechciałaby przyłączyć się do degustacji tak zacnego trunku 🙂

• Like 1
  • Haha 1
1 minutę temu, Destroyer napisał:

@RaVirr czyli mówisz, że jak zagadam do kobiety z prowincji coś w stylu "piękna pani/ hej maleńka jesteś jak załadowany po brzegi rozrzutnik gnoju o poranku na tle wschodzącego słońca a rozmawia się z tobą równie łatwo i przyjemnie jak obsługuje szambiarkę przy wyciągania rzadkiego" to skuteczność 100% ? 🙂 Mozna jeszcze dopełnić kombo mówiąc że mam trochę wódki od sołtysa, nie zdażylim wypić bo sołtysowa pogoniła I czy nie zechciałaby przyłączyć się do degustacji tak zacnego trunku 🙂

Jeśli chodzi o dziewczyny to nie wiem, ale każdy chłop na pewno spędziłby z Tobą wieczór! W razie czego, dla nastroju koniecznie puść z głośników szlagiery Radia Chliew

• Haha 1

No fucking mercy:D. Aczkolwiek byłem pijany:P. Jako anonimowa osoba z netu mogę pisać prawdę:P Ogladjąc wywiad u Siamaka  R i wyciągając wnioski:3. Uczyłem się zbrusha na tutkach Klicka 100 lat temu o ufoludku:P. A teraz sobie pracuje i robie różne rzeczy:P

A z kpinami możecie mnie cmoknąć w trąbe:P

Edited by Arturborubar

nie no gdzie 😄 chyba nie powiedzialem nic zlego w tym wywiadzie u siamaka 😄 chociaz nie wiem, bo nigdy tych rzeczy nie ogladam, jakos dziwnie sie czlowiek czuje sluchajac swojego glosu 😄

A i wrazie jak cos gupiego powiedzialem, to pamietaj ze tez jest tam jakas bariera jezykowa XD i moglem wcale nie miec tego na mysli 😄