Jump to content

W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2019 edition

KLICEK
 Share

Recommended Posts

A ja w końcu ukończyłem Psychonauts 2, polecam bardzo dobreńkie, fajne światy i nawet zupełnie inny styl grafiki, bardzo różnorodne i pomysłowe, jest humor i chęć poznania historii a to coraz trudniejsza sztuka 🙂

Fajnie mi się grało w Crown Trick, turowy rogalik można run zrobić w "międzyczasie", jak przedmioty nie podpasują to długo nie potrwa ale jak broń i relikty ładnie wejdą i będzie między nimi synergia to jest super satysfakcjonujące jak cały pokój z kilkoma nie najsilniejszymi wrogami można jednym skilem w jednej turze wykosić do czysta 🙂 

Mighty goose mocno inspirowane metal slugiem też całkiem fajne 

Tainted Grail: Conquest też ciekawy rogalik i karcianka w sam raz żeby sobie pyknąć rundkę w wolnej chwili.

Cytat

Jak moving out ma się do Overcooked - który imo jest zbyt trudny i nie buduje relacji  a je niszczy? 😉

Nie wiem. Nie mialem styczności. Myślę, że emocje w grze trzeba wyważyć  ,ale jak ktoś jest pipa to się obrazi. Bo jakby to nie powiedzieć tu któraś osoba musi przejąc inicjatywe. niektóre rzczy trzeba robic we dwoje.
Troche emocji jest , młoda na początku nie ogarnaiłą joysticka. 
Jest czas na ogarnięcie wyprowadzki. A własciwe 3 czasy 1 gold 2 ... 3  kiedy odjeżdza. 
2 razy gralismy czy 3 juz mamy 3,3h a córka chce ze mną grać dalej więc chyba nie niszczy.
No chyba ,że ktoś jest przewrażliwiony.

Edited by Sebazx6r

Unsighted - całkiem spoko top down, pixelowa metroidvania, całkiem solidny gameplay, rozwój postai, zdobywanie narzędzi żeby przejść do wcześniej niedostępnych miejsc itd.  Jedyny minus to może być sztampowa historia i świat robotów które zyskały świadomość i uczucia, wszystkie są kobietami we wszystkich możliwych smakach od takeij na wózku, przez silną sjw, nerda i cokolwiek da się wymyślić, you name it, they have it 🙂 i jest jest oczywiście wątek lesbijskiej miłości tych robotów 🙂 ba nawet wróżka latająca za graczem i robiąca za tutorial i podpowiedzi zbudowana jak duch z prześcieradła + głowa też ma trzęsące się cycki, game designer tutaj nawet się nie próbował choć trochę kryć ze swoimi erotycznymi fantazjami 🙂 

Ring of Pain - przyjemna karcianka, nie ma budowania decka tylko randomowe decydowanie co robić z kartami które się trafią, całkiem fajnie się gra mimo, że wydaje się być bardzo prostą w konstrukcji grą 🙂