Jump to content
KLICEK

W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2019 edition

Recommended Posts

Tak nie jest długa, da się i w jednym posiedzeniu przejść ale jak dla mnie długość idealna zdążyłem się nacieszyć ale nie zdążyłem znudzić 🙂

Dragonball FighterZ -  nie spodziewałem się tak fajnej gry. Grafika i sposób przedstawienia rozgrywki jest wspaniały. Walka 3vs3 trochę mi nie pasowała ale daje sporą frajdę i radochę zwłaszcza dla fanów DB 😄 Fajniej niż np. w Marvel vs Capcom.

Jeśli ktoś grał w budokai tenkaichi 3 to Fighterz jest lepszy. Chciaż ma mniej postaci.

Jeszcze nie grałem w story mode ale podobno jest długi i ciekawy więc kolejny plusik.

Edited by michalo
  • Like 1

Remnant: From the Ashes.
Totalne zaskoczenie (pozytywne!). "Soulsowa" strzelanka.
Byla za darmoszkie na Epicu, mowie sobie sprobuje, co mi szkodzi. Z kumplem we dwoch w co-opie przechodzimy. Raz u niego odpalona a ja sie dolaczam a innym razem ja startuje sesje a on sie dolacza. Mamy dzieki temu innych bossow, graficznie miodzik, sporo do porozwijania i poznajdywania. Normalnie nie gram w coop-owe gierki, ale tu mi spasowalo bardzo. Mozna oczywiscie grac tez samemu. Polecam. Chyba skusze sie na DLC jak skocze podstawke.

• Like 1

gralem i tez polecam 😄 tym bardziej ze byla za friko na epic storze

• Like 1

Też przycebuliłem tą grę. Jeśli braciak. też tak zrobił to może przetestuje ten tryb coop bo Nezumi bardzo mnie zachęcił 😉

Jak to jest z tymi innymi bosami?

A można grać na jednym kompie jakoś? Czy to tylko przez neta?

Mozna grac w trybie offline samemu, mozna po sieci z "przyjaciolmi" i mozna po sieci "publicznej". Na jednym kompie nie da rady - nie ma split screena czy cos takiego.
Ja tylko gralem z kumplem i sam. W przypadku coopa - jedna osoba wlacza gre a druga (albo i trzecia) sie dolacza. I "swiat" nalezy do tej osoby ktora gre odpalila a osoba, ktora sie dolaczyla jest jakby gosciem, ma swoja wersje swiata u siebie. Gramy tak, ze raz ja odpalam a on sie dolacza a innym razem to on odpala a ja jestem gosciem. Niektorzy bossowie i przeciwnicy sa tacy sami, ale walczylismy spokojnie z jakimis 5 bossami innymi u niego niz byli u mnie w tych samych miejscach. Poza tym znalezlismy inne przedmioty czasami u niego a inne u mnie w tych samych lokacjach tak ze chce sie grac. Swiaty mozna resetowac w razie jakbys chcial jeszcze raz przechodzic bossow albo dokonac innych wyborow. Zrobilismy raz tak, ze u mnie zabilismy koleszke a u kumpla pogadalismy z nim. I mamy przemioty z obu sytuacji.
jest tez taki ciekawy mode gdzie tworzysz jakby "przygode" - wybierasz sobie region, poziom trudnosci i napierasz - to jest osobne od glownej linii fabularnej, mozesz sie tam podpakowac. Poza pozytywnymi odczuciami co do samego gameplaya musze powiedziec ze na prawde respekt dla teamu co robil przeciwnikow - fajne designy, kapitalnie animowane. To samo dotyczy lokacji - slicznie dopieszczone. Nic tylko grac.

Edited by Nezumi
  • Like 1