Jump to content

W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2019 edition

Recommended Posts

• Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po tylu latach ta gra cięgle jest świetna i nie przestaje zachwycać 🙂

Plague Tale Innocence, idealna gierka w czasie epidemii, 15h fajnej historii. Do tego polecam Dżume, Camusa 😉

Posted Images

17 minutes ago, EthicallyChallenged said:

kupił ktoś z Was Sexboxa?

hehe 

giphy.gif.745dd6b4c0e3ccfba809367887882cdb.gif

...

nie 😛

Mam xbox passa z półtora roku, ograłem/ sprawdziłem tam jakieś 150 gier i już tam mi backlog rośnie a do tego steam z blisko 2k gier już po sprzątaniu dziadostwa, musiałbym wziąć z pół roku urlopu i siedzieć po min 10-12h  dziennie żeby to wszystko ograć albo chociaż posprawdzać i wyjść na prostą 🙂

44 minuty temu, EthicallyChallenged napisał:

Ale to są gry z tej samej serii, robione przez to samo studio, czy w takiej sytuacji można to nazwać zrzynaniem? Chyba dobrą analogią byłby tu doom i quake. Inny tytuł, ale tak naprawdę Dark Souls to taki trochę sequel Demon’s Souls.

Chodziło mi o np Patches'a - NPC - nawet ten sam typ podkłada głos i robi ten sam numer w obu grach 🙂 Albo ptaszka, z którym możemy handlować albo identyczne bronie.No chyba, że to taki ukłon w stonę fanów 🙂  Ale jasne, te same studio więc śmiało mogą korzystać z tego co robią, tym bardziej, że świetnie to działa.

DB Fighert Z. Tak się złożyło ze paypal dał mi 40zł by mnie zachęcić do używania. Osobiście uważam ,że 40zł zadość uczynienia to trochę mało i kwotę jaką mnie przy niektórych transakcjach wy...ł.
W kazdym razei kupielm za ten hajs podstawke Dragon Ball. Uruchomilem raz wzialem szybka gre i wylaczylem. Atak epilepsji... moze sprboje potem od 0 by wejsc w samouczek narazie chyba troche za szybkie to dla mnie.

Edited by Sebazx6r
  • Haha 1
27 minut temu, Sebazx6r napisał:

DB Fighert Z. Tak się złożyło ze paypal dał mi 40zł by mnie zachęcić do używania. Osobiście uważam ,że 40zł zadość uczynienia to trochę mało i kwotę jaką mnie przy niektórych transakcjach wy...ł.
W kazdym razei kupielm za ten hajs podstawke Dragon Ball. Uruchomilem raz wzialem szybka gre i wylaczylem. Atak epilepsji... moze sprboje potem od 0 by wejsc w samouczek narazie chyba troche za szybkie to dla mnie.

No ja pograłem parę godzin.

system walki jest bardzo przyjemny. Zmiany czy łączenie kombosów z członkami ekipy super.

Epilepsa nie.. gorzej już jest w Marvel vs Capcom 3

Historia.. jak na razie chyba dotarłem do 3/4 pierwszego wątka fabularnego i mam bardzo mieszane uczucia.

Trochę to banalne, czasem zabawne, bardzo miłe dla oczu.. same walki powtarzalne i jest coś co mnie strasznie mierzi - pomimo, że już spędza się te kilka godzin w grze, ciągle powtarzają się walki z samouczkiem.. Nie da się tego wyłączyć chyba a z tego jest exp więc się to robi... a przeciwnik tam jest jak kołek..

Ogólnie mam wrażenie, że tryb fabularny jest zbyt prosty bo nawet walki z bossami nie są trudne a i przeciwnicy często są jak worki do bicia - nie zadają ciosów, nic nie robią.. Mam nadzieję, że to się zmeini bo są 3 linie fabularne do przejścia. Pierwsza powiedzmy, że trening. Zobacze czy dotrwam dalej w tą grę.

Tryb duel czy wyzwanie (lub jakoś tak) są już zwyczajnie trudne 😉

Takiego injustice 1 i 2 przeszedłem i spędziłem jeszcze wiele godzin grając, zbierając ekwipunek. Tutaj jakoś straciłem zapał, chyba przez te łatwe walki w fabule.

1 hour ago, michalo said:

Takiego injustice 1 i 2 przeszedłem i spędziłem jeszcze wiele godzin grając, zbierając ekwipunek.

Jedyneczke ogrywalem dlugo, na dwojke czekam az bedzie kiedys 75% off 😄 Chetnie bym pogral Lobo i Hellboyem...
Na razie w przerwach roboty w same starocie pocinam 😄 Przechodze wlasnie Thief Gold z GoGa. Po tylu latach grafa moze nie ta ale klimat rewelka.

Mam tyle starych gier do przejscia ze nie potrzeba mi zadnych nowych... Przestalem sie juz nawet zastanawiac nad tym. Zycia mi nie starczy zeby je poprzechodzic, a co chwile wpadaja jakies darmowe z giveaway'ow...

• Like 1

No właśnie ja też mam tego w pytkę... Na gogu było tatal anihilation za free. pograłem trochę, powspominałem 😛

Injustice 2 jest lepsze od jedynki. Bardzo przyjemnie się grało i fajna fabuła. Jest co robić w tej grze nawet po jej przejściu. A graficzka i design postaci miód dla oczu.

A tutaj masz injustice 2 legendary za grosze. Mam właśnie tą wersję z żółwiami ninja, hellboyem i całą resztą. Polecam!!

https://www.g2play.net/category/47760/injustice-2-legendary-edition-steam-cd-key/?r=49140&nosalesbooster=1

• Thanks 1

DB Fighter Zee 3h za pasem. Już do rozgrywki sie przyzwyczailem i do tych durnych tutoriali. Nie wiem czy dało się ustawiac poziom trudnosci ,ale gra jest po prostu nudna ;/. No ale skocnze zobaczymy.