Jump to content
KLICEK

W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2019 edition

Recommended Posts

Nie mam pojęcia co myśleć o Death Stranding jako o grze, ale bez wątpienia będzie to audiowizualna perełka najwyższych lotów. Muzyka i krajobrazy 11/10.

• Like 1

Cofam to, co pisałem o Modern Warfare - jestem pod wrażeniem jak wyglądają włosy. Szczególnie oświetlane od tyłu. Nie wiem czy cutscenki oglądałem z raytracingiem czy bez ale skin shadery robiły wrażenie. Większość scen w grze to kompletna bieda nadal (szczegolnie gdy jest wiecej postaci) ale cutscenki są fajne.

Niemniej nie dałbym kasy za 5h kampanię single player

• Haha 1

jak będzie za 3 dyszki na steamie to się zobaczy co to g*wno jest warte 🙂

Edited by Destroyer
  • Like 3

Czyli co? Blizzard rozgrzeszony?
Nawet Diablo 1 nie kosztuje chyba jeszcze 3 dych 😛

Absolutnie nie rozgrzeszony, przynajmniej nie u mnie 🙂 Diablo wygląda dobrze ale jak wyciekały informacjie to w pewnym momencie nowe diablo szło w kierunku dark soulsów ale skasowali temat i poszło w tym samym kierunku co wcześniej i szczerze mówiąc już w tych czasach nawet bardzo dobry H&S nie robi na mnie już takiego wrażenia ale souls like w świecie diablo mogło by być miodne. Dużo ciągną na nostalgii a przydało by się trochę powiewu świeżości, czegoś odważniejszego . 

Edited by Destroyer

o ile trailer do diablo mi nie siedzi 🙂 glownie przez art directing, tak tutaj jestem mile zaskoczony 🙂 

to chyba będzie pierwsze diablo w jakie zagram, oczywiście jak nie zrobi się cukierkowo, swoją drogą najbardziej może wkurzyć połączenie do neta jak grasz solo. Overwatch i WoW nie interesują mnie, nawet jakby mi ktoś za sponsorował ale filmiki zawsze obejrzę

• Like 1

Diablo wygląda całkiem zacnie, ale ilość czasu jaki idzie na h&s mnie mocno odstrasza. przy D3 poszło mi 700h, co w sumie jest niewiele bo kiedy grałem to latałem z gości co mieli po 3,5tys godzin 😉 Nie jestem pewien, czy chcę się wciągać i to powtarzać 😉

• Thanks 1

700h? Rety, toz to mozna w tym czasie przeczytac 70 sredniej wielkosci ksiazek:)

9 godzin temu, Traitor napisał:

700h? Rety, toz to mozna w tym czasie przeczytac 70 sredniej wielkosci ksiazek:)

Też się lekko przeraziłem ile czasu na to idzie i co można by zrobić przez ten czas 🙂 Stąd to była moja ostatnia gra online 😉

Edited by makak

Pracowalem z art directorem ktory calkowicie odpowiadal za wyglad D3. Dosyc fajnie sie go sluchalo jak mowil ze Art direction z D3 to sukces.

Gdy odchodzilem z firmy on byl juz jej CEO. Ogolnie utalentowany gosc.

Widze ze D4 powraca do korzeni i jest duzo mroczniejsze.

Edited by keajra
  • Like 1

zloto 😄

jezeli ktos nie gral jeszcze to polecam:

• Like 2
  • Haha 1

W dniu 9.11.2019 o 11:52, Destroyer napisał:

Bardzo klimatyczna animacja 

(...)

Animacja super, ale recenzji nie oglądam, boję się spoilerów, a może kiedyś zagram 😛

Nie ma spojlerów, recenzja w skrócie: chodzisz z paczkami, męczy mechanika, możesz potknąć się o kamyczek, przewrócić, upuścić paczuszkę, musisz naprawić paczuszkę, ale bucik się może też zepsuć, i jak deszczyk pada to też się wszystko psuje bo to nie jest zwykły deszczyk i trzeba naprawiać, a no i jest gdzieś tam kawałek fabuły tu i tam między noszeniem paczek, 7/10 🙂

• Thanks 1

Pierwszy (tak, PIERWSZY) Thief. Thief Gold z GOG.com. Pogrywalem w to lata temu ale nigdy nie skonczylem na najwyzszym poziomie trudnosci a ze mam cala serie to postanowilem sobie pomalutku przejsc wszystkie.
Stare gry nie przejmuja sie tym, ze czegos nie mozesz znalezc, ze masz malo "zycia" i w ogole, ze kiepsko ci idzie. Nie prowadza za raczke, nie leczysz sie bo przykucnales na chwile i poczekales 10 sekund. Ledwo naszkicowane mapy g...no mowia, nie jest zaznaczone gdzie jestes. Jak cos jest ukryte to na prawde jest UKRYTE. W ostatniej misji przegapilem jedno rozgalezienie korytarza i zajelo mi kilka dni znalezienie go (przypadkiem 😄 ).
Jest ciezko.
Jest mrocznie.
Jest klimatycznie.
Polecam stare giery. Moze w nowych jest lepsza grafa ale kurna - w starych zwykle jestes kims wiecej jak koleszka co nosi paczki z miejsca na miejsce i reklamuje napoj energetyczny...
---------------------
Z nowych to mi sie przypomniala giera polskiego studia Creepy Jar (jest tu ktos kto tam pracuje?). Green Hell. Survival w dzungli. Jak dla mnie rewelacja. Pogrywalem juz od early access, kapitalna giera, rewelacyjna grafa, swietny klimat i niezla historia. Dobra robota.

Edited by Nezumi
  • Like 1