Jump to content
Sign in to follow this  
adek

SHAKE EVENT

Recommended Posts


SHAKE (shakeshake.org) to nowa inicjatywa, która zawiera to, co najistotniejsze w wydarzeniach dedykowanych sztuce cyfrowej. 

Zaproszeni przez nas goście reprezentują różne nurty artystyczne przez co spektrum zagadnień przedstawianych podczas SHAKE, jest nieograniczone. Naszym celem jest połączenie całej społeczności artystycznej, wymiana doświadczeń i wartościowych uwag na temat sztuki cyfrowej i wszystkich zagadnień z nią związanych. Łączymy twórców z branży graficznej 2D, 3D, VFX i DTP.

Dzięki SHAKE poruszamy sprawy związane z pracą zawodową - pokazujemy, jak pracują najlepsi profesjonaliści w kraju oraz poznajemy ich sposoby na tworzenie projektów na najwyższym poziomie. Rozmawiamy o tym, jakich błędów nie popełniać i czego unikać w pracy przy najbardziej wymagających zleceniach. Dzięki wymianie doświadczeń, a także budowaniu sieci kontaktów po prostu poszerzamy horyzonty. Wszystko po to, żeby praca "w sztuce" była jeszcze przyjemniejsza, jeszcze bardziej inspirująca, a także efektywna. SHAKE!

Poczuj się częścią SHAKE'a! Zmieszaj się z nami 5-6 października 2019 r. w Krakowskim Parku Technologicznym (ul. Podole 60, Kraków).

LINE UP:

  • Marek Madej
  • Sylwia Bomba
  • Tomasz Strzałkowski
  • Bartek Kalinowski
  • Forin
  • Alek Sajnach
  • Michał Lisowski

Więcej: http://www.shakeshake.org/

 


Zobacz cały article

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

SHAKE to nowa inicjatywa, która zawiera to, co najistotniejsze w wydarzeniach dedykowanych sztuce cyfrowej. Zaproszeni przez nas goście reprezentują różne nurty artystyczne przez co spektrum zagadnień przedstawianych podczas SHAKE, jest nieograniczone. Naszym celem jest połączenie całej społeczności artystycznej, wymiana doświadczeń i wartościowych uwag na temat sztuki cyfrowej i wszystkich zagadnień z nią związanych. Łączymy twórców z branży graficznej 2D, 3D, VFX i DTP. Dzięki SHAKE poruszamy sprawy związane z pracą zawodową - pokazujemy, jak pracują najlepsi profesjonaliści w kraju oraz poznajemy ich sposoby na tworzenie projektów na najwyższym poziomie. Rozmawiamy o tym, jakich błędów nie popełniać i czego unikać w pracy przy najbardziej wymagających zleceniach. Dzięki wymianie doświadczeń, a także budowaniu sieci kontaktów po prostu poszerzamy horyzonty. Wszystko po to, żeby praca "w sztuce" była jeszcze przyjemniejsza, jeszcze bardziej inspirująca, a także efektywna. SHAKE! Poczuj się częścią SHAKE'a! Zmieszaj się z nami 5-6 października 2019 r. w Krakowskim Parku Technologicznym (ul. Podole 60, Kraków).

LINE UP:

Marek Madej

Sylwia Bomba

Tomasz Strzałkowski

Bartek Kalinowski

Forin

Alek Sajnach

Michał Lisowski

 

ZAPRASZAMY www.shakeshake.org

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już jest od dawna oficnalny watek o tym wydarzeniu.

Dzisiaj rowniez przypominalismy o nim nawet na FB

Wątek na forum też jest:

Więc to duplikat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na przyszłość polecałbym żeby przy prelegentach opisać kim są i czego będą dotyczyły prelekcje bo tak to nie wiadomo czym się zajmują a jak już się ich wygoogluje (zakładając, że to się bezbłędnie uda) to nadal nie wiadomo czy będą gadali o tym co robią o blaskach i cieniach kariery, narzędziach, jak pogodzić karierę z życiem rodzinnym,  czy o tym jak po 15 latach w branży w końcu wiedzą jak zrobić idealną kawę gorzką jak samo życie i czarną jak myśli 🙂 


Poza tym kupując bilet z warsztatami logicznym byłoby kupić od razu miejsce a nie czekać aż na facebooku będzie loteria kto pierwszy ten lepszy i jak nie zdążę a chciałem iść na warsztaty z renderingu 3d to zostanie mi tylko rysowanie siusiaka modela na warsztacie z anatomii? To jest niepoważne podejście. 

Edited by Destroyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy