Jump to content
Sign in to follow this  
Destroyer

Houdini 18 Launch Event

Recommended Posts

3 hours ago, Destroyer said:

Niewąsko! 🙂

Ten soft to magia. Chyba trzeba bedzie sie nim pobawic w koncu.

• Like 2

Obejrzałem no i 

maxresdefault.jpg.018c8fbdf9f56cdf75471b8c5858bc58.jpg

Jeszcze więcej rzeczy w których się całkiem pogubię ale mimo wszystko trochę się nakręciłem 🙂

giphy.gif.619af7ddfbefd850a056f711507b564b.gif

No i redshift też powinien nieźle grać z nowościami, zobaczymy co to będzie 🙂

1907838378_Screen07_11.20190006.thumb.jpg.9e14ddfeb73cbc178a21f1aebfea3d30.jpg

• Like 1

Jako użytkownik Houdiniego, Mega Mega Mega! wersja sie zapowiadaj czuje się jakby wysłuchali wszystkich narzekań jakie poczyniłem na discordzie w tym roku dosłownie :D była dyskusja na temat volumów że fajnie jakby były adaptywne leiej. Doslownie z 2 mieiace temu była dyskusja jak naprawić sweep sop i prolemy z uv'ką.. z poly bevel to od dawna było narzekanie.. no sztos szos.. no i Destrukcja.. na bazie innych obiektów sztos... 

a solaris o już w ogóle <3

• Like 1

a tam, bend w końcu nie dość, że intuicyjny to jeszcze dopakowany opcjami po sam korek 🙂

Albo jak przemyślane i eleganckie są narzędzia do manipulowania światłami, bajka, a w takiej majce to masz w light editorze look trought i nieprzydatne nikomu nigdy do niczego snapowanie światła do obiektu  🙂 albo light/shadow linking wszystko widać jak na dłoni co jest do czego podczepione i można importować do sceny obiekty i połączenia się przenoszą

Interaktywne układanie gratów w scenie przy użyciu symulacji fizyki jest doskonałe, group expand wygląda świetnie ba majka nawet głupiego pattern selection nie ma do tej pory jak tak dalej pójdzie to za 2-3 lata będę w houdinim modelował 😛 czasami już teraz jest to dobrym pomysłem