Jump to content
michalo

ZBrush 2020 już 12 listopada

Recommended Posts

Napìsali tylko ze jak bedzie to wrzuca posta. Na razie nie ma.
edit
Aurick przed chwila napisal na forum:
" According to what I’ve been told it will be sometime today. I really can’t be more specific than that. Nobody wants it to be out any later than necessary. "

Edited by Nezumi

Hej a Wy tak serio jak wyjdzie nowa wersja jakiegoś softu to od razu wskakujecie day one? Ja już dawno się nauczyłem żeby tak nie pchać łap między drzwi a framugę, niech inni najpierw się poparzą gorącą nowością bo i bez tego często stara "stabilna" wersja nie jest tak całkiem stabilna 🙂 

Edited by Destroyer

no ja wlasnie sciagam 🙂 ze zbrushem jest taki myk ze mozesz miec kilka wersji w jednym czasie. Jak cos nie pyknie, to wracasz do starszej 😄

19 minut temu, KLICEK napisał:

no ja wlasnie sciagam 🙂 ze zbrushem jest taki myk ze mozesz miec kilka wersji w jednym czasie. Jak cos nie pyknie, to wracasz do starszej 😄

Ale jak dezaktywujesz starszą, to chyba nie możesz jej aktywować już. Ja tam ślepo idę w najnowsze 🙂

Ja sie zalatwilem pieknie bo bylem zmeczony i nie zapisalem sobie swojego UI a zdeinstalowalem poprzednia wersje 😄 W zwiazku z tym pierwsze godziny z nowym ZBrushem poswiecilem na ustawianie wszystkiego od zera...

• Sad 1

@Destroyer, dobrze prawisz. Ryzyko przeskakiwać w trakcie projektów, jednak w przypadku ZBrusha zawsze szedłem w ciemno i nigdy nie było problemu. ZBrush jest też takim softem "dodatkowym", nie składa się tutaj całych scen więc...

8 minut temu, Nezumi napisał:

Ja sie zalatwilem pieknie bo bylem zmeczony i nie zapisalem sobie swojego UI a zdeinstalowalem poprzednia wersje 😄 W zwiazku z tym pierwsze godziny z nowym ZBrushem poswiecilem na ustawianie wszystkiego od zera...

Users\Public\Documents\ZBrushData2019 

tutaj powinno wszystko zostac

10 minutes ago, KLICEK said:

Users\Public\Documents\ZBrushData2019 

tutaj powinno wszystko zostac

niestety odinstalowalem uzywajac revo uninstallera, ktory na prawde dobrze czysci pozostalosci po softach 🙂 Ale juz wszystko na swoim miejscu.