Jump to content

Cyberpunk 7 Deadly Sins


Recommended Posts

Cześć wszystkim,

u mnie będzie trochę nietypowo i mam nadzieję, że administracja pozwoli mi zostawić ten temat na forum. Ogólnie kiedyś robiłem głównie 3d, ale przez ostatnie lata przesuwam się powoli w stronę fotografii i tak się składa, że staram się łączyć tą nową pasję z grafiką - czy to pod postacią fotomanipulacji wykorzystujących 3d, czy też fotografii cosplayu z jakimiś podmalówkami stocków, czy też wszystkim na raz 😛

Obecnie zacząłem robić większy projekt, którego tematem przewodnim ma być 7 grzechów głównych w konwencji Cyberpunku, a wszystko to pod postacią klubu nocnego wzorowanego na kręgach piekielnych, a prowadzonego przez 7 kobiet, które mają być uosobieniem każdego z grzechów.

Mam już wybranych 7 dziewczyn, które będą pozować. Mam też osobę, która wcześniej dla mnie szyła stroje i która będzie je też szyć pod ten projekt wg przygotowanych konceptów. I tutaj wrzucam dwa pierwsze ciuchy. Ten dla Nieumiarkowania w sumie został już zatwierdzony (tylko będzie mieć potem dużo różnych dodatków, z których część chciałbym wydrukować na drukarce 3d). Problemy mam z tym dla Lenistwa, bo czegoś mi w nim brakuje. Może ktoś byłby w stanie mi coś doradzić?

Po etapie konceptów dla strojów, gdy zacznie je szyć krawcowa, to wtedy siadam do enviro, która ma być zrobione w 3d i potem podłożone pod zdjęcia postaci z sesji.

spacer.png

spacer.png

Edited by Araiel
 • Like 1
Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, KLICEK napisał:

ten pierwszy koncepcik wyglada kozacko 🙂

Dzięki 🙂 Jak wspomniałem, pierwszy jest już w trakcie szycia. Nad drugim jeszcze myślę z krawcową tylko właśnie przy lenistwie chciałem, żeby to było takie zwiewne i nawiązywało do koszuli nocnej. Więc nie wiem czy nie zostawię tego tak jak jest, a elementy Cyberpunkowe, czy nawiązujące do sci-fi dodam poprzez makijaż i fryzurę.

Link to post
Share on other sites
W dniu 8.01.2020 o 22:47, Nezumi napisał:

Lenistwo bym zrobil proste, tak jakby mi sie... nie chcialo 😄 Pol zartem, pol serio. Fajne koncepty!

Dzięki 🙂 Nad Lenistwem jeszcze popracowałem.
Właśnie wydawało mi się, że powinno tutaj być mniej elementów więc lekko zmodyfikowałem projekt. Makijaże i fryzury będę jeszcze potem rozrysowywać 😉  

spacer.png

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...

Walczę z kolejnymi strojami. Tutaj nie wiem co zrobić z dołem - nie wiem czy tak to zostawić, bo myślałem również o jakimś łączniku majtek z topem albo o czymś na wzór tego rękawa, co by jakoś bardziej wypełniło strój.

spacer.png

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
 • 9 months later...

Cześć, po dość długiej przerwie spowodowanej brakiem czasu z powodu moich dużych zleceń, pandemią, rezygnacją kilku modelek i słabą dostępnością materiałów do strojów (też wina koronawirusa) wracam do projektu pełną parą. Mam bardzo fajny nowy skład modelek znanych zarówno z alternatywnego jak i cosplayowego środowiska, poprawiliśmy poprzednie stroje, z których 2 są już uszyte, a reszta będzie gotowa do połowy grudnia. Wyklarowaną też mamy koncepcję na kadry, tak więc niedługo siadam do tworzenia 3d i innych efektów do wykorzystania w późniejszej post produkcji. A poniżej nowe koncepty 4 strojów dla Lenistwa (White Fox), Gniewu (Wonder), Pychy (Daedra) i Nieumiarkowania (Sariel) - jak ktoś jest ciekawy modelek to w nawiasach przy grzechu macie konto na insta dziewczyn.

7_deadly_sins_concepts_4char-scaled.jpg

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
W dniu 26.11.2020 o 16:22, Papa Pio napisał:

Nigdy nie czułem fascynacji modą... ale muszę przyznać, że podoba mi się proces jaki się tu odbywa... kibicuję...

Dzięki, jeszcze sporo pracy przede mną, ale mam nadzieję, że efekt końcowy będzie ciekawy dla oglądających 😄

A tutaj kolejne dwa stroje dla Zazdrości (w tej roli Mai Linh) oraz Chciwości (a w tej Nefthis). Został mi jeszcze jeden strój dla Żądzy, który jak dobrze pójdzie dzisiaj wieczorem ogarnę 🙂

envy.jpg

greed.jpg

6-char-scaled.jpg

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Siedziałem wczoraj nad tym ostatnim strojem i muszę Wam powiedzieć, że stanąłem w miejscu, bo nie wiem w jakim kierunku dalej iść z tym konceptem. Pierwsza próba poszła do kosza, bo o ile na szybkim szkicu była ok, to jak to ładniej rozrysowałem to okazało się, że jest mega słabo. Poszliśmy więc w trochę inną stronę i dla Żądzy chcieliśmy zrobić coś na styl rockowych dziewczyn/groupies, które były seksowne ale nie jakoś przesadnie wyuzdane. Tylko właśnie na chwilę obecną wydaje mi się, że czegoś tutaj brakuje i strój jest za mało sci-fi/cyberpunkowy w porównaniu do tych co już mam przygotowane. Wrzucam poniżej to co mam obecnie, może ktoś byłby w stanie mi coś doradzić? W roli Żądzy w projekcie wystąpi Andrasta.

Dzisiaj też będziemy kminić z naszym projektowym fryzjerem jakieś uczesania dla każdej z dziewczyn. A jak już to ogarnę, to jakieś koncepty makijaży będziemy robić.

129658223_797817224098272_40915577840441

 

Edited by Araiel
 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Nadal myślę co zrobić z tym ostatnim konceptem. Może macie jakieś fajne miejsca, gdzie można podpatrzeć rozwiązania sci-fi/cyberpunkowe/futurystyczne jeśli chodzi o design ciuchów/bielizny?
Bo ten koncept wyżej, to chyba idzie w złą stronę. Wydaje mi się, że bardziej pasowałby do Nomadów z Cyberpunku, a nie do takich korpo/celebrytów.

Ps. Mamy wstępnie wymyślone fryzury, ale nie wiem czy uda mi się je przedstawić graficznie, bo z malowaniem włosów to u mnie kiepsko 😛

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, RaVirr napisał:

ZNAM TAKIE JEDNO FAJNE MIEJSCE, ALE KOSZTUJE 200 ZŁ XD

Jeśli chodzi o grę, to już przejrzałem sporo materiałów. Tutaj chyba najbardziej pasowałby taki neo-kitsch, który jest tam zaprezentowany, ale nie widziałem zbyt dużo screenów odnośnie tego motywu.
A na  zagranie w grę obecnie nie mam za bardzo czasu. Więcej luzu będę mieć dopiero jakoś w drugiej połowie lutego, a to jest już po planowanej sesji zdjęciowej 😞

Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy