Jump to content

Recommended Posts

Nie wiem co mnie opętało, żeby zrobić pozę... Aaaa... No przecież! Nie przespane noce. Pewno sporo rzeczy tam nie siedzi (np. flow palców, żeby daleko nie szukać), ale większości nie widzę, więc śmiało piszcie! ^_^

ZBrush Document.jpg

• Like 1
  • 2 weeks later...

Ostatnio staram się też ćwiczyć facjaty od kulki i po między wieloma crapami, które wypociłem, wyszło mi coś takiego. Wzorowałem się tutaj na Tinie Ivlev - zdecydowanie za dużo grałem ostatnio w Fallen Order. Nie wiem czy widać jakiekolwiek podobieństwo...

Pozdrawiam! 🙂

2.jpg

1.jpg

Edited by Aneroit

Wrzucam bez polipaintu z detalem i bez... Głównie dlatego, że zastanawiam się, czy jeszcze cisnąć plejny na twarzy i secondary detale, czy jest już dobrze. Wydaje mi się, że już jest spokko, ale zawsze kiedy mi się tak wydaje, znajduje się ktoś, kto wyprowadza mnie z błędu 😛
Komentarze mile widziane 🙂

Night Sister.jpg

• Like 2
  • 1 month later...
  • 1 month later...

On miał tylko robić za wieszak na armor. Smutne jest to, że wyszedł lepiej niż sam armor (nawet jeżeli armor to tylko blockout). Nie wiem czy nie zrobiłem mu tam krzywdy po między deltoidami a tricepsem.
1135072057_ZBrushDocument.thumb.jpg.bfa2f6a9b7b9a52a8455e588bbd204e1.jpg

Bloczek armora, który chyba już niczym więcej nie będzie 😕BlocOut.thumb.jpg.cbbc2daefd2488638f3552f8209a8d93.jpg

• Like 4