Jump to content

Junior 3DS Max + AE - HANDMADE Kraków - full time


Recommended Posts

REKRUTUJEMY: 3D graphic designer

Czasem tak patrzysz na świat i myślisz, że dałoby się zwizualizować go lepiej? A jeśli nawet nie lepiej, to trochę inaczej. A jeśli nawet nie od razu świat, to może po prostu projekt, np. stoisko albo opakowanie. Tak realistycznie by wyglądało, że ludzie sięgaliby do Twojego monitora, żeby się z tego opakowania napić. Albo przejść po stoisku. A może by się po prostu wpatrywali w Twoją animację i wpatrywali w Twoją animację, i wpatrywali w Twoją animację.

A jeśli jest też tak, że pracujesz w 3ds Max i ogarniasz pakiet Adobe (w tym After i Premiere) - to mamy nową, świeżutką stację graficzną obok drugiej stacji, należącej do seniora (młodego duchem, ale bogatego doświadczeniem).

W skrócie: szukamy wsparcia dla seniora - do 3D, trochę animacji 2D i montażu. 

Wymagania: 3ds max, vray, ogólna orientacja w programie, podstawowa animacja, WYCZUCIE GRAFICZNE, After Effects, Premiere - ogólna orientacja, doświadczenie w animacji AE.

Czego się spodziewać: Ludzki zespół, stabilność pracy, obok siedzi senior, odda wszystkie triki z rękawa. 

Jeśli to Ty, to odezwij się na [email protected], wyślij nam swoje portfolio, CV, dorzuć parę słów od siebie! W temacie wpisz: 3D.

Pozdrawiamy
- Hand Made

Hand Made to agencja reklamowa typu full service - pracujemy strategicznie i kreatywnie z wymagającymi, dużymi markami. Prowadzimy działania we wszystkich kluczowych nośnikach komunikacji, zarówno telewizji, jak i w social mediach czy druku.

---
Trochę formalności.

- poszukujemy na pełen etat, stacjonarnie, w biurze w Krakowie, forma pracy do dogadania
- Twoje dane będą przetwarzane tylko na potrzeby tej rekrutacji, a po jej zakończeniu zostaną usunięte.
- Przed wysłaniem zgłoszenia zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych kandydata przez agencję Hand Made: link w komentarzu.
- Wymogiem na potrzeby rekrutacji jest zawarcie w wiadomości poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hand Made sp. z o.o z siedzibą przy ul. Czarnowiejskiej 55 w Krakowie na potrzeby związane z niniejszą rekrutacją."

Edited by brodkins
Link to post
Share on other sites
  • KLICEK locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy