Jump to content

Recommended Posts

Hey,

Stwierdziłem, że i na mnie przyszedł czas, żeby założyć tutaj swoją teczkę. Aktualnie bardziej rozwijam się w grafice 2d (webowej), ale w przyszłym roku mam zamiar wrócić też do 3d. W 2021 planuję kupić 3ds maxa indie, bo  i na studiach używałem tego programu, jak i w biurze architektonicznym, w którym pracowałem. Mogłem wtedy zostawać po godzinach lub przychodzić w weekendy i robić swoje własne prace. 

Na początek wrzucam swoje stare projekty, bo nigdy nie umieszczałem ich na forum. Nie byłem nigdy mistrzem modelowania, dlatego dużo korzystałem ze scen modeli Evermotion - kupiłem od nich kilka paczek (sceny/modele). 

1. Cartoon Skate Room

spacer.png

2. Videogames Bathroom

spacer.png

3. Destiny Room

spacer.png

4. Jägermeister Bar

spacer.png

5. Rockstar Wonderland posters

spacer.png

spacer.png

spacer.png

6. Pezet fanart

spacer.png

7. Haloween poster

spacer.png

8. Banksy Room

spacer.png

9. Star Wars fanarts (+wlepy)

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

10. Rockstar book website (to akurat już wrzucałem, ale jestem całkiem zadowolony z tego projektu, bo nawet sam go zakodziłem. Adres: www.rockstarbook.pl )

spacer.png

Teraz 2 bardziej aktualne rzeczy.  Pracuję teraz nad projektem aplikacji mobilnej (personal project) służącej do wyszukiwania amatorskich muzyków  (taki Tinder dla punkowców hehe). Poniżej projekt landing page’a. Całość zrobiona w Figmie, nawet ilustracja, bo pen tool w tym programie jest bardzo przyjemny do pracy. (BTW. Polecam sprawdzić Figmę, do 3 projektów jest darmowa, a oprócz zwykłej instalki, można jej używać przez przeglądarkę i działa praktycznie tak samo) .  Druga grafika to prosta eksploracja kolorów, kształtów i ikon. Tak jak pisałem wcześniej, w przyszłym roku wracam też do 3d, bo za rok w sierpniu mam wesele i 3ds maxa indie sprawię sobie jako prezent ślubny hehe 🙂  

spacer.png

spacer.png

• Like 2

Hey,

Po dzisiejszym Night City Wire, które tylko mnie utwierdziło w co gram w listopadzie, postanowiłem wrzucić grafiki/plakaty do mojej aktualnie powstającej drugiej książki. Na początku było to opowiadanie a’la fanfiction, jednak przepisałem je i w zamierzeniu ma być to książka w klimacie moich ulubionych filmów cyberpunkowych tj. „Matrix”, „Ghost in the Shell”, „Blade Runner” i „Altered Carbon”.  Keep fingers crossed, roboty jeszcze sporo 🙂

spacer.png

spacer.png

spacer.png

• Like 1
  • 4 weeks later...

Hey,

Wstępnie skończyłem okładkę do drugiej książki 🙂 

Liczy ona już 12 263 słów, więc trochę ponad 12% całości. Jak dobiję do 20 tys. słów, to pewnie wrzucę tutaj jakiś draft 🙂 

Poniżej roboczy opis:

Gustav Drag jest handlarzem broni w Shadow Villens i początek roku 2149 - ego roku nie zaczyna się dla niego zbyt dobrze. Na mieście pojawił się nowy typ wszczepu, co powoduje dwa nurtujące pytania. Dlaczego Gustav nie ma jeszcze tego w swojej ofercie oraz co ważniejsze – kto to zbudował? W dodatku odżywają plotki o urządzeniu, które pozwala na wymazanie świadomości z dowolnej osoby i wgraniu innej na jej miejsce. To budzi już nieskończoną liczbę pytań.  Gustav na pewno inaczej wyobrażał sobie swoje 63 urodziny. Jest tylko pewny, że nadal nie pofarbuje włosów i będzie palić retro papierosy z prawdziwym tytoniem. Ma też nadzieję, że jego podwójne życie nie wyjdzie na jaw, ponieważ sprzedaż uzbrojenia to jedynie praca, jego hobby jest już zupełnie inne…

PS. Jakby co nadal zapraszam na http://www.rockstarbook.pl , skąd można pobrać moją pierwszą książkę w .pdf, .epub i .mobi 🙂

spacer.png

• Like 1