Skocz do zawartości

mysz komputerowa na lata


zbyszko

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam dosyc wymieniania myszek. Juz nie pamietam kiedy mialem jakas myszke dluzej niz rok. W poprzednich dwoch modelach doszlo do tej samej awarii - po jakims roku prawy (o dziwo prawy a nie czesciej uzywany lewy) przycisk zaczal sygnalizowac kilka klikow przy jednym nacisnieciu... Byly to kolejno Corsair KATAR i Logitech G203. Dodatkowo ta ostatnia troche miala za czule przyciski i latwo bylo przypadkowo kliknac.
Od paru miesiacy mam Logitech MX518 o ktorej slyszalem wlasnie, ze ludzie mieli ten model wiele lat. Sam nie moge potwierdzic, ale na razie dziala bez zarzutu, nie jest ani za lekka ani za ciezka... A4techa mocno poleca moj kumpel ale tu gdzie mieszkam ta firma jest nieznana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam od lat ie3.0, ale w tej chwili mozesz ja tylko kupic na aliexpress 😉 

teraz mialem przez chwile Zowie FK2  bardzo polecam 🙂 

no i w sumie Razer deatadder essential tanioszek, a dobry.

Generalnie wszystko co gamingowe i oparte na optyce nie na laserze bedzie git 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja to nie polecam takiego podejscia 🙂 fiatem 124p tez sie dalo jechac nad morze, wiec spoko auto bo jezdzi 😉 gamingowe myszki maja zajebista optyke co sie przeklada na komfort pracy, szczegolnie jezeli nie mozesz pracowac w 100% na tablecie 🙂 odradzam laserowe padaczki

i fakt odradzam wszystkie bezprzewodowe scierwa radiowe, chyba kazdy sie na to nacial w zyciu 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

i fakt odradzam wszystkie bezprzewodowe scierwa radiowe, chyba kazdy sie na to nacial w zyciu 😄

Nie wiem pracowałem na a4Techu Bloody  130zł/160zł na bluetooth. Wkurzało mnie ze muszę ja ładować xD...  Wiec często i tak była na kablu bo zapominałem odpiąc albo kabel mi się walał. 
Wróciłem do A4 Bloody V5 mi starcza. Nawe zdaża mi sie nią sculpcić xD duże formy. Szczególnie w mayce na zdalnym pulpcicie bo Wacom nie działa. Wcześniej pracowałem na G5. 
Nie odczuwam jakiegoś super dyskomfortu.
A na tablecie jest w stanie pracować w 100%. czasem mi się po prostu nie chce.

Wiadomo apetyt rosnie w miare jedzenia ale mi wystarcza i nie martwie sie ze w nia w nerwach przyp...
Ojciec ostatnio kupił nowego civic za 100k super maszyna... mzoe to nie BMW ale moj focusik kulturą jazdy raczej nie podejdzie xD. W tym ze ja mam w D czy mi sie porysuje a myszą czasem lubie sobie przyq...c jak mnie mayka lub zetka wqrwi ;p...
To taka za 300zł to troche by mi bylo zal. 

  • z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na  baterie  AA, tez nie lubie ladowac. Ale chyba musze w koncu wymienic bo mi znowu wpadla do szklanki z sokiem i sie z deczka lepi:D

Ale ogólnie żadnych problemow z łacznością czy cos nigdy nie było, fakt ze nie mam przez bluetootha tylko przez to gówienko male logitechowe.

Edytowane przez Arturborubar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie naturalnie reka lezy jak do normalnej myszki - cale zycie macham mycha czy to grajac czy pracujec i nigdy nie mialem problemow tak ze... Dla mnie gimmick te wertykalne wynalazki ale jak komus pasuje to spoko.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Googlowałem "jak zaspokoić kobietę" i trafiłem na ten wątek.

Dziwne..

 

 

Ja mam na kablu coś, chyba laser. Jedyny minus to, że nie mam podkładki i rysuję sobie biurko a jak mysz się zabrudzi to ciężko nią ruszać.

Ma też guzik do tuningowania kompa, bo jak go wciskam to szybciej działa komputer 😉  ale boje się że od tego wyskoczą blue screeny to mam najniższy bieg.

 

Dla mnie najtańsza, najzwyklejsza mysz to też jedyna opcja. Do pracy mam tablet, gram głównie na padach więc nie potrzeba mi niewiadomo czego.

 

Mam ją dopiero od grudnia, kosztowała 40 zł 🙂

Ma też 2 dodatkowe guziki po bokach. Czad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat siedzę na myszce i klawiaturze bezprzewodowej i nie wyobrażam sobie inaczej, jak kot czy jakaś niezdara straci myszkę i powiesi się na kablu to kilka takich akcji i myszka się psuje a bez kabla to od razu się roztrzaska i mozna już brać nową i czystą 🙂 Te gamingowe są dobre, pooling rate, precyzja i inne dziadostwo mają bardzo dobre ale bateria trzyma z tydzień 🙂 dlatego ja od lat mam logitech marathon 705 gdzie baterie wytrzymują z rok codziennego używania i jest malutka co mi odpowiada bo ręka siemneij męczy. Próbowałem te ergonomiczne logitrecha ale są trochę za duże dla mnie i o ile w pierwszym kontakcie wydają się spoko to po kilku dniach musiałem zwrócić bo ręka mi się męczyła na nich. 

Myszki pionowe używa się bardziej przez ruch całej ręki a zwykłe można samym nadgarstkiem, ja właśnie przywykłem do machania nadgarstkiem ale czułość mam tak ustawioną żeby dwa monitory jednym ruchem oblecieć bez odrywania ręki, jak ktoś siądzie na moim kompie to nie może opanować i nie wie co się dzieje 😛 Ale jużczasami czuję że nadgarstek zaczyna niedomagać, trzema więcje tabletem czy jakimś vr-em popracować albo tylko 8 godzin dziennie a nie 16 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KLICEK napisał:

z bateriami  myszki nie sa ciezkie? 

Są, a na pewno są cięższe od tych malutkich na kabel. Pomimo nieco większego ciężaru, to i tak uważam to na plus, bo wtedy "czuję" tę myszkę jak przesuwam, nie wiem jak to lepiej określić. W każdym razie nigdy ciężar myszki nie przeszkadzał mi, ani nie męczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są ciężkie, aczkolwiek to chyba nie ma zbytniego znaczenia przy pracy. W FPS'y nie gram bo jestem kiepski a nie lubie przegrywać:P

Zastanawiam się jak by coś takiego się sprawdziło przy modelowaniu :https://www.x-kom.pl/p/401154-myszka-przewodowa-razer-naga-trinity.html?gclid=Cj0KCQjwwOz6BRCgARIsAKEG4FVy4exFbs0JmwViitYjCAHBNhYVFMxUYyEobXUx1JLH0cdja2RofPYaApuiEALw_wcB

jakby sobie podpiąć makra pod guziki, ktoś uzywa coś w tym stylu?

:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziki, a co myślicie o takiej myszce 3D? Jest ktoś kto używał czegoś podobnego?

Tutaj mamy połączenie myszki 3D z tabletem i przyznam, że taka synergia pracy wgniotła mnie w fotel, wygląda to mega fajnie. Mam wrażenie jakby sculpting stał się o wiele przyjemniejszy w odbiorze. Teraz pytanie tylko czy to tylko takie wrażenie. Bo też słyszałem w niektórych środowiskach, że to zbędny bajer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem, ale po jednym projekcie sprzedałem. Wymaga przyzwyczajenia się, ewentualnie przydałaby się jakaś wyższa wersja z większą ilością przycisków. Wolę mieć rękę na klawiaturze niż przeskakiwać z niej co róż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, makak napisał:

Używałem, ale po jednym projekcie sprzedałem. Wymaga przyzwyczajenia się, ewentualnie przydałaby się jakaś wyższa wersja z większą ilością przycisków. Wolę mieć rękę na klawiaturze niż przeskakiwać z niej co róż. 

no przeciez jest

 

https://allegro.pl/oferta/space-pilot-pro-3d-7477176164

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności