Jump to content
Sign in to follow this  
zbyszko

mysz komputerowa na lata

Recommended Posts

3 godziny temu, KLICEK napisał:

z bateriami  myszki nie sa ciezkie? 

Są, a na pewno są cięższe od tych malutkich na kabel. Pomimo nieco większego ciężaru, to i tak uważam to na plus, bo wtedy "czuję" tę myszkę jak przesuwam, nie wiem jak to lepiej określić. W każdym razie nigdy ciężar myszki nie przeszkadzał mi, ani nie męczył.

są ciężkie, aczkolwiek to chyba nie ma zbytniego znaczenia przy pracy. W FPS'y nie gram bo jestem kiepski a nie lubie przegrywać:P

Zastanawiam się jak by coś takiego się sprawdziło przy modelowaniu :https://www.x-kom.pl/p/401154-myszka-przewodowa-razer-naga-trinity.html?gclid=Cj0KCQjwwOz6BRCgARIsAKEG4FVy4exFbs0JmwViitYjCAHBNhYVFMxUYyEobXUx1JLH0cdja2RofPYaApuiEALw_wcB

jakby sobie podpiąć makra pod guziki, ktoś uzywa coś w tym stylu?

:)

• Like 1

Ludziki, a co myślicie o takiej myszce 3D? Jest ktoś kto używał czegoś podobnego?

Tutaj mamy połączenie myszki 3D z tabletem i przyznam, że taka synergia pracy wgniotła mnie w fotel, wygląda to mega fajnie. Mam wrażenie jakby sculpting stał się o wiele przyjemniejszy w odbiorze. Teraz pytanie tylko czy to tylko takie wrażenie. Bo też słyszałem w niektórych środowiskach, że to zbędny bajer...

@ReflectVision  uzywa tego do modelowania samochodow i musze przyznac ze ryje banie jak typ sie tym posluguje 😄 ja sam kiedys probowalem specepilota i byl no taki se 😉

Używałem, ale po jednym projekcie sprzedałem. Wymaga przyzwyczajenia się, ewentualnie przydałaby się jakaś wyższa wersja z większą ilością przycisków. Wolę mieć rękę na klawiaturze niż przeskakiwać z niej co róż. 

2 godziny temu, makak napisał:

Używałem, ale po jednym projekcie sprzedałem. Wymaga przyzwyczajenia się, ewentualnie przydałaby się jakaś wyższa wersja z większą ilością przycisków. Wolę mieć rękę na klawiaturze niż przeskakiwać z niej co róż. 

no przeciez jest

https://allegro.pl/oferta/space-pilot-pro-3d-7477176164

Wiem, że jest 🙂 Pisałem, na zasadzie, jakby ktoś chciał używać, że lepiej coś rozbudowanego wziąć. 

• Like 1