Jump to content

Cyberpunk 2077 - nowy zwiastun, materiały zza kulis, rozmowa z Keanu Reevsem...

Recommended Posts

CD Projekt RED wypuściło dzisiaj sporo nowych materiałów związanych z Cyberpunkiem 2077. Na początku oczywiście trzeba wspomnieć o nowym zwiastunie (The Diner), ale zachęcam również do rzucenia okiem na pozostałe materiały.

Nowy zwiastun - Cyberpunk 2077 - The Diner

Fury z Cyberpunk 2077 - materiał poświęcony samochodom z gry!

Rozmowa z twórcami na temat samochodów w grze, za kulisami, Keanu Reeves...

Cyberpunk 2077 — Za kulisami: O Arch Motorcycle z Keanu Reevesem i Gardem Hollingerem

Cyberpunk 2077 — Za kulisami: Night City na najwyższych obrotach

Cyberpunk 2077 — Style 2077 roku

Cyberpunk 2077 — Wielki Finał Konkursu Cosplayowego

Ufff.. to chyba wszystko co dzisiaj przesłało prasie CD Projekt RED. Miłego oglądania!

Przypominamy, że premiera gry juz 19 listopada!

Zobacz cały news

• Like 1
  • Thanks 1
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Próbowali ale nie poszło bo za trudna języka.

Russia dlc looks lit as fuck 🙂  

no jak zerkniesz sobie na reviusy co podeslalem to tam gosciu z IGNU sie wlasnie jara ze gierce jest blizej do DeusEXA z 2000 roku niz do jakiegokolwiek gta czy tam nfsa 😉  

Posted Images

Zamówiłem u żony pod choinkę 🙂 Jedynie słabo, bo karty jeszcze nie zmieniłem a widząc dostępność nowych RTX to chyba na nowy rok muszę się szykować. No chyba, żeby jakaś soczysta przecena była poprzednich, ale to zwykle 2 min i już wszystko znika 😉 

Pytanie, wie ktoś jakbym miał kupić w pudełku, to klucz będzie na jaką platformę? Chciałbym mieć na gog'u, bo dzieciak mi okupuje steama, więc jak nie muszę to już tam nic nie kupuję 🙂  

Edited by makak
  • Like 1
2 godziny temu, makak napisał:

Zamówiłem u żony pod choinkę 🙂 Jedynie słabo, bo karty jeszcze nie zmieniłem a widząc dostępność nowych RTX to chyba na nowy rok muszę się szykować. No chyba, żeby jakaś soczysta przecena była poprzednich, ale to zwykle 2 min i już wszystko znika 😉 

Pytanie, wie ktoś jakbym miał kupić w pudełku, to klucz będzie na jaką platformę? Chciałbym mieć na gog'u, bo dzieciak mi okupuje steama, więc jak nie muszę to już tam nic nie kupuję 🙂  

jakby co na poczatku mozna pograc na stadii 🙂 https://stadia.google.com/ pod warunkiem ze masz dobrego neta 🙂 

• Like 1

@KLICEK a to stadia już nie umarła tj nie umarła na premierę? 🙂 

W wieśku 3 natłukłem ponad 300 godzin ale fantasy też mi bardziej odpowiada, ciekawe jak z cyberpunkiem będzie 🙂

544626527_Screen16_10.20200004.png.f0f945fe3a5af32eafcd0d0220ddc22c.png

7 hours ago, brain said:

Dwóch 3080 chyba nie można 😛 (3090 ma tylko taką możliwość - NVLink/SLI) 😛

Jak AMD pokaże coś dobrego i konkurencyjnej cenie  to i w 3080 nvlink będzie 🙂

Edited by Destroyer
  • Like 1

widze ze po klatkach lecicie super 😄 zglosze do Q/a 😄 dzieki za pomoc 😄

Godzinę temu, Destroyer napisał:

@KLICEK a to stadia już nie umarła tj nie umarła na premierę? 🙂 

W wieśku 3 natłukłem ponad 300 godzin ale fantasy też mi bardziej odpowiada, ciekawe jak z cyberpunkiem będzie 🙂

544626527_Screen16_10.20200004.png.f0f945fe3a5af32eafcd0d0220ddc22c.png

Jak AMD pokaże coś dobrego i konkurencyjnej cenie  to i w 3080 nvlink będzie 🙂

wiesz, ja nic nie moge mowic 🙂 gneralnie gra sie pokazuje na stadii DAY1 z patchem0, za 10 dolkow zajebisty uklad IMO.

Ciezko porownac te dwie gry, boje sie tez napisac cos za duzo. 

Absolutny must have ! Juz sie nie moge doczekac jak skoncze prace na konkurs, to od razu 19 listopada zabieram sie za to cudo. Pelna immersja, klimat i elementy rpg, tworzenie wlasnej postaci no i przede wszystkim duzo rzeczy do robienia! Zeby tylko obylo sie bez zbednych bugow i to o czym mysle, a z czym mieli Redzi problem to zasobnosc i gestosc otoczenia, ale skoro przekladali premiere kilka razy to ja im ufam i mysle ze bedzie swietna gra!

• Thanks 1

Może w okolicach świąt uda mi się zagrać, zapowiada się wielki lockdown, to czasu na granie też się może trochę znajdzie;) Na mojej liście od roku czeka jeszcze RDR 2 do przejścia, będę musiał wybrać jedno z dwóch:classic_wacko:

KLICEK- zazdroszcze tego ze grales juz w CP2077, 😄 oczywiscie o nic nie pytam, bo i tak nie mozesz mowic 😄 Dla mnie np. RDR 2 byl fajny, tylko wiele miejscowek bylo pustych a i fabula byla taka sobie, bez fajerwerkow. Natomiast w Cyberpunku widac ogromny potencjal. Widac takze, ze gra , jesli nawet nie bedzie tak duza jak Wiesiek 3, to bedzie miala wiecej do zaoferowania. Co nie zmienia faktu ze po gameplayach, mozna zauwazyc ogrom wlozonej pracy i detali . No coz, jestem podjarany! 🙂

• Like 1

Ja tam czekam na jutrzejszy pokaz polskiej wersji jezykowej... Chyba jako jeden z nielicznych na tym swiecie bede gral na polskim dubbingu 😄 Dlaczego? Bo ta gra jest tak rozbudowana, ze ja bym nie zdazyl przetworzyc anglika na polaka.:D Takze, zobaczymy jutro

• Like 1
Godzinę temu, Akierek napisał:

Ja tam czekam na jutrzejszy pokaz polskiej wersji jezykowej... Chyba jako jeden z nielicznych na tym swiecie bede gral na polskim dubbingu 😄 Dlaczego? Bo ta gra jest tak rozbudowana, ze ja bym nie zdazyl przetworzyc anglika na polaka.:D Takze, zobaczymy jutro

nah nie jedyny, ja tez bede gral po polsku 🙂 szkoda ze nie kijano nie umie w polski 😄