Jump to content

Cyberpunk 2077 - nowy zwiastun, materiały zza kulis, rozmowa z Keanu Reevsem...

Recommended Posts

2 godziny temu, EthicallyChallenged napisał:

Inne dzieła zebrane autora:

"Ruchałem Twoją Matke"

"Mój wujek pracuje w FBI"

"Mój brat pracuje w CDPR"

"Założyłem 5 firm i każda zarobiła miliony, nie muszę pracować ani jednego dnia do końca życia"

Nie mam powodu by w to nie wierzyć...

• Haha 1
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Próbowali ale nie poszło bo za trudna języka.

Russia dlc looks lit as fuck 🙂  

Ludzie maja poprzestawiany system wartosci (o ile jakis w ogole maja). Przejmuja sie duperelami, nadaja im wielkiego znaczenia a rzeczy na prawde wazne im umykaja. Wielka sprawa ze sie gra opoznia..

Posted Images

21 hours ago, KLICEK said:

@Nezumiwiesz, ludzie maja prawo byc zli i trzeba im dac po prostu spuscic troche pary 🙂 

Ludzie maja poprzestawiany system wartosci (o ile jakis w ogole maja). Przejmuja sie duperelami, nadaja im wielkiego znaczenia a rzeczy na prawde wazne im umykaja.
Wielka sprawa ze sie gra opoznia... No to trudno, nikt jej nie odwolal, bedzie pozniej. Zaostrzy sie apetyt, bedzie bardziej smakowac.
Pogrozki wysylac? Dostalby jeden z drugim grzywne za grozby karalne to by zaraz sie okazalo, ze chyba lepiej jednak poczekac cierpliwie.
Eh...
Czekam az bedziesz mogl pokazac co tam za modele zrobiles 🙂

Edited by Nezumi
  • Like 2
  • Thanks 1

W sumie tez nie rozumiem ludzi narzekajacych na opoznienie a juz tym bardziej wysylac jakies grozby... Tak, bo to wiekszosc dzieciakow, co nie powinne nawet myslec o tej grze, bo sa po prostu za mlodzi. Jedynie o co bym sie martwil bo z tego co czytalem ze na konsole jeszcze obecnej generacji tj PS4 i XONE sa pewne utrudnienia, ze gra chodzi bardzo dobrze na pc i przyszlej generacji. Nie wiem ile w tym prawdy, ale ja planuje zakupic giere na ps4 slim, wiec troche sie martwie.

• Like 1
  • 2 weeks later...

Nowy gameplay trailer, wygląda świetnie i w 4K bo to jak youtube ostatnio gwałci kompresją 1080p woła o pomstę do nieba.

Teraz tylko nowa karta i gramy, czyli widzimy się w marcu 😄

• Thanks 1
Godzinę temu, EthicallyChallenged napisał:

Klicek zamrugaj 2 razy jeśli nie możesz swobodnie mówić.

😉😉 

nie no jest ok 🙂 wiadomo ze zawsze trudno konczy sie projekty, a tak duze projekty jakim jest w3 i cp konczy sie ciut trudniej, ale moim zdaniem jest ok 🙂 oby sie ludziom podobalo i oby to byl lepszy projekt niz w3 i tyle 🙂

• Like 1

Jako osoba nie mająca z zasady ani trochę zaufania ani do materiałów marketingowych ani do prasy gierkowej, wbrew sobie pozwalam sobie na odrobinę nadziei w związku z tą grą, ze względu na estetykę. To chyba najbliższa stylistycznie gra do filmu Dredd na jaką mogę liczyć, więc mam nadzieję, że wyjdzie faktycznie w grudniu i że da się grać mimo bugów. Ludzie mają przez ten długi czas oczekiwania tak wywindowane że masakra, ja tylko mam nadzieję że gameplay będzie bliższy Deus Ex niż GTA w pierwszej osobie.

ohshitherewegoagin.jpg

• Like 1

Tez czytalem ze cp najblizej do deus exa pierwszego plus jeden redaktor wspominal ze bralby go nawet mimo bugow z wersji listopadowej. Pre order zrobilem rok temu ze wzgledu na sam soundtrack 😎

Edited by le_chu
  • Thanks 1

Hmm a gdzie ląduje gra jak ją kupię? W sensie, nie jest przypadkiem przypisana do STADIA i jak przestaje opłacać to tracę do niej dostęp? 

A nie widzę, że nie.

Oj chyba będzie mi ciężko się przekonać, bo starej daty jestem 🙂 Ale faktycznie jest to opcja, szczególnie, że pierwszy miesiąc jest za free. 

Edited by makak