Jump to content

Cyberpunk 2077 - nowy zwiastun, materiały zza kulis, rozmowa z Keanu Reevsem...

Recommended Posts

• Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Próbowali ale nie poszło bo za trudna języka.

Russia dlc looks lit as fuck 🙂  

no jak zerkniesz sobie na reviusy co podeslalem to tam gosciu z IGNU sie wlasnie jara ze gierce jest blizej do DeusEXA z 2000 roku niz do jakiegokolwiek gta czy tam nfsa 😉  

Posted Images

2 godziny temu, Akierek napisał:

Gdzies wyczytalem ze gra moze byc do przejscia w 100+ h. No, to robi wrazenie, czekam, juz niedlugo.

Nie strasz 😮 Chciałbym ją przejść 3 razy, więc tak ze 30h max by mi bardziej pasowało. Pewnie widziałeś post z liczbą 175h, ale to grał ktoś z QA, więc to trochę inne granie. Może musiał przechodzić cały główny quest i wszystkie poboczne, ale ciągle skacząc, albo chodząc tyłem 😄

775265172_Screen25_11.20200003.thumb.png.acf52d650ba8da39ce015b979f09787b.png

A to nie jest tak, że w stadii oprócz abonamentu za dostęp do chmury trzeba i tak kupić samą żeby można było w nią grać? Poza tym spośród wszelkich systemów jakie wyszły w historii świata mniej ufałem tylko kartridżom do pegazusa z 9999 unikalnymi grami od ruskich na bazarku 🙂

Edited by Destroyer
  • Haha 1

Stadia działa bardzo dobrze, ale niestety w Polsce oficjalnie jej nie ma. Tutaj jest obejście, same VPNy (nie wszystkie) niestety nie robią roboty. Ale mam kilku znajomych co Polsce z niej korzystają.

Natomiast chodzą słuchy, że od grudnia ma się coś zmienić (jest już polska strona,pojawiło się też w terms of use jakies wzmianki na ten temat. 

nie musisz kupowac chromecasta i kontrolera jak niechcesz 😉 

placisz abonament za uzywanie sprzetu, gry kupujesz osobno. Podobnie dziala Nvidia Geforce NOW - tylko ze tam mozesz gierki kupic np. na STEAM

plusem jest to ze nie musisz kupowac RTX 3090 zeby pograc na full detalach 😉 wiec na starcie zoaszczedzasz jakies 7k zl suabo? no wlasnie nie 🙂

ale zgadzam sie, to powinno dzialac jak Netflix.

• Like 1
  • 2 weeks later...

Mam nadzieję że ten patch dużo naprawi, bo oglądałem około 2h gameplayu z PS5 (czyli build sprzed października chyba?) gdzie bugów było co niemiara. Miałem mega chrapke na tę grę, ale teraz sie zastanawiam czy nie mądrzej jest zaczekać aż ponaprawiają ile się da i dopiero po kilku miesiącach grać, bo czasami są sytuacje, gdzie kupa roboty na budowanie atmosfery muzuką, scenariuszem, wizualiami itp idzie w błoto, bo postać lewituje albo robi komiczne tańce... Zobaczę co powie publiczność po patchu, ale to kolejne bagno, bo różnego rodzaju frakcje są gotowe srać na grę lub piać z zachwytu i dawać jej 0/10 lub 10/10 w zależności od tego, jak bardzo obraził ich jakiś żart w dialogu, albo jak bardzo podobało im sie co ktoś z obsady napisal na twitterze 5 lat temu 😄 Z kolei czekać też mi nie w smak, bo fajnie zagrać w coś nowego i na czasie bez spoilerów. Ciężka sprawa z tym Cyberpunkiem.

dlatego caly czas mowilem, zeby nie ogladac tych materialow 🙂 Patch 0 sprawia ze gre da sie legitnie przejsc od poczatku do konca, na kazdej platformie bez problemow z bugami trast mi 🙂

Nie mowie ze nie znajdziesz bugow, na bank znajdziesz, bo to co gracze potrafia wyprawiac i co potrafia znalezc to ludzkie pojecie przechodzi 😄

@Destroyer w tym edytorze da się zrobić więcej niż zapewne przypuszczasz 😄

@KLICEK Wiadomka, że bugi na bank bedą, przy takiej skali, otwartym świecie i tak dalej to nieuniknione i na pewno bym nie wymagał, żeby RPG z otwartym światem nie miał bugów. Niektórzy recenzenci co grali na piecach mówią, że nawet poprzedni patch sporo ponaprawiał, więc światełko nadziei jest... 🙂