Jump to content

Cyberpunk 2077 - nowy zwiastun, materiały zza kulis, rozmowa z Keanu Reevsem...

Recommended Posts

Jest i pierwszy wyciek, ale grający ma build z niskim INT (nie tylko w grze) :D

Pierwsze 20 minut nomada to GTA V i Farcry 3 ;)

Nie wygląda źle, nawet jak na PS4. Jestem ciekaw jak będzie z wymaganiami, bo te podane jako minimalne i średnie wyglądają podejrzanie nisko...

• Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Próbowali ale nie poszło bo za trudna języka.

Russia dlc looks lit as fuck 🙂  

no jak zerkniesz sobie na reviusy co podeslalem to tam gosciu z IGNU sie wlasnie jara ze gierce jest blizej do DeusEXA z 2000 roku niz do jakiegokolwiek gta czy tam nfsa 😉  

Posted Images

no co do kurwy, czemu za kazdym razem sie to dzieje. Nie ogladajcie tych rzeczy, to sa stare buildy z masa problemow. Codziennie gram w gre nawet teraz, nie ogladajcie wyciekow serio 🙂

• Confused 1

Stary, nie ma problemu. Nie tylko nie ogladam wyciekow ale poczekam z zakupem az W3 przejde w koncu. Jeszcze nie zaczalem 😄 Ale powodzenia, bo giera zapowiada sie syta.

• Haha 1
2 godziny temu, Akierek napisał:

Gdzies wyczytalem ze gra moze byc do przejscia w 100+ h. No, to robi wrazenie, czekam, juz niedlugo.

Nie strasz 😮 Chciałbym ją przejść 3 razy, więc tak ze 30h max by mi bardziej pasowało. Pewnie widziałeś post z liczbą 175h, ale to grał ktoś z QA, więc to trochę inne granie. Może musiał przechodzić cały główny quest i wszystkie poboczne, ale ciągle skacząc, albo chodząc tyłem 😄

775265172_Screen25_11.20200003.thumb.png.acf52d650ba8da39ce015b979f09787b.png

A to nie jest tak, że w stadii oprócz abonamentu za dostęp do chmury trzeba i tak kupić samą żeby można było w nią grać? Poza tym spośród wszelkich systemów jakie wyszły w historii świata mniej ufałem tylko kartridżom do pegazusa z 9999 unikalnymi grami od ruskich na bazarku 🙂

Edited by Destroyer
  • Haha 1

Stadia działa bardzo dobrze, ale niestety w Polsce oficjalnie jej nie ma. Tutaj jest obejście, same VPNy (nie wszystkie) niestety nie robią roboty. Ale mam kilku znajomych co Polsce z niej korzystają.

Natomiast chodzą słuchy, że od grudnia ma się coś zmienić (jest już polska strona,pojawiło się też w terms of use jakies wzmianki na ten temat. 

nie musisz kupowac chromecasta i kontrolera jak niechcesz 😉 

placisz abonament za uzywanie sprzetu, gry kupujesz osobno. Podobnie dziala Nvidia Geforce NOW - tylko ze tam mozesz gierki kupic np. na STEAM

plusem jest to ze nie musisz kupowac RTX 3090 zeby pograc na full detalach 😉 wiec na starcie zoaszczedzasz jakies 7k zl suabo? no wlasnie nie 🙂

ale zgadzam sie, to powinno dzialac jak Netflix.

• Like 1