Jump to content

Recommended Posts

Senior 3D Designer
[6000-9000 netto]
dzieło / praca / współpraca
stacjonarnie / Warszawa
3DSMax / Maya / Blender / UE4
 RealTime Warriors poszukuje designera, który na podstawie brainstormingu i pakietu referencji będzie w stanie od razu rozpocząć pracę w 3D, z pominięciem osobnego etapu concept artu; posiadającego zaawansowane umiejętności modelowania, blockout'owania, retopologii, unwrappingu, sculptingu, tworzenia tekstur i materiałów PBR. W pracy przy naszych projektach kluczowe jest wyczucie i odnajdywanie się zarówno w realiach historycznych, fantasy, s-f, współczesnym realizmie oraz rozumienie gatunków tj. steampunk, dieselpunk, cyberpunk, high fantasy, dark fantasy, horror itd.

Do zadań zaliczać będzie się zarówno tworzenie customowych assetów tj. propy, bronie, pojazdy, maszyny, urządzenia, elementy otoczenia i architektury, jak również udoskonalanie lub przerabianie istniejących modeli i skanów 3D, ale również komponowanie i dekorowanie środowiska. Oferujemy pracę w zgranym zespole w kameralnym studiu przy Lesie Bródnowskim w Warszawie. Zdecydowaną zaletą pracy z nami jest różnorodność i rotacja projektów i zadań. Aktualnie nasz zespół realizuje kilka projektów Indie i AAA rocznie. Specjalizujemy się w tworzeniu sekwencji filmowych w silnikach czasu rzeczywistego (głównie UE4), a więc pełnowymiarowych produkcjach trailerów CGI, teaserów, cinematiców i dialogów in-game oraz filmów krótkometrażowych. Okazjonalnie realizujemy również projekty VR, AR oraz Virtual Production.

Mile widziane: wiedza na temat modelowania proceduralnego, symulacji, tworzenia materiałów i shaderów w UE4, pracy z foliażem, optymalizacji, riggowania i skinowania.

CV / portfolio wysyłajcie na: [email protected]

Ważne: Nie odpisujemy na wiadomości prywatne i zgłoszenia nie zawierające przykładów prac.

+ jeżeli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, ale Twój poziom to specjalista - wyślij nam swoje portfolio w tytule maila wpisując "specjalista" a zapoznamy się z nim.

W zgłoszeniu prosimy uwzględnić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Edited by RealTime Warriors
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy