Jump to content

Recommended Posts

Senior Cinematics Animator
[6000-9000 netto]
dzieło / praca / współpraca
stacjonarnie / Warszawa
MOBU / Maya / UE4
 


RealTime Warriors poszukuje animatora doświadczonego w pracy z motion-capture i key-frame. Szeroki wachlarz projektów filmowych studia obejmuje animację ciała i twarzy postaci ludzkich (zarówno realistycznych jak i stylizowanych) ale również zwierząt, postaci fantastycznych, potworów, mechów, pojazdów, maszyn oraz elementów otoczenia i natury. Szukamy osoby wszechstronnej, która odnajdzie się w każdej konwencji i stylistyce. Mile widziana umiejętność riggowania i skinowania.

Oferujemy pracę w zgranym zespole w kameralnym studiu przy Lesie Bródnowskim w Warszawie. Zdecydowaną zaletą pracy z nami jest różnorodność i rotacja projektów i zadań. Aktualnie nasz zespół realizuje kilka projektów Indie i AAA rocznie. Specjalizujemy się w tworzeniu sekwencji filmowych w silnikach czasu rzeczywistego (głównie UE4), a więc pełnowymiarowych produkcjach trailerów CGI, teaserów, cinematiców i dialogów in-game oraz filmów krótkometrażowych. Okazjonalnie realizujemy również projekty VR, AR oraz Virtual Production.

CV / portfolio wysyłajcie na: [email protected]

Ważne: Nie odpisujemy na wiadomości prywatne i zgłoszenia nie zawierające przykładów prac.

+ jeżeli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, ale Twój poziom to specjalista - wyślij nam swoje portfolio w tytule maila wpisując "specjalista" a zapoznamy się z nim.

W zgłoszeniu prosimy uwzględnić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Edited by RealTime Warriors
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy