Skocz do zawartości

Speedpainting- AI ala Adam Słodowy czyli zrób to sam- głosowanie


RaVirr

Poznaj swojego robota  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto jest najlepszym terminatorem?

    • Ravirr
      2
    • Kalberos
      7
    • Bigworm
      4
    • Blaza
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 26.09.2022 o 21:58

Rekomendowane odpowiedzi

  • KLICEK pinned this temat

Niewiedziałem że było jakieś głosowanie 😄 
Jak dla mnie to Bigworm najładniejszy 👍💪
Ale 
Kalberos też dał po palaniku! Gratki! Czy czujesz jak Fame spływa po tobie niczym cieplutka czekolada? 😄 Jak to jest być sławnym? I poważanym?  Czy nagroda został dostarczona? Tyle pytań! 😄 

Edytowane przez Mortom
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KLICEK napisał:

no hop majaczy, ale pewnie juz zgromadzil odpowiednia ilosc opon na zime 😄 no nic, kiedy 2ga edycja? wzialbym udzial w sumie xd

 

5 minut temu, EthicallyChallenged napisał:

popieram tę koncepcję!

Gratulacje @Kalberos!

Panowie mnie nie doceniaja. Teraz usiadzcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mam drzewo i 5 ton wungla! Ha!

  • Wow 1
  • kekw 1
  • bogactwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w nagrodę można wygrać taczkę chrustu to to zupełnie zmienia postać rzeczy i jak się wieść rozniesie to zaraz się pojawia nowe jednopostowe konta i zasypią wątek 🙂 
Trzeba też dodać punkt regulaminu żeby nie było multikont i śledzić adresy IP i blokować z VPNów np jakiś cwaniak ustawi vpn, że jest z Meksyku i będzie sobie postował w najlepsze na alternatywnym koncie 😛 🙂

Edytowane przez Destroyer
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RaVirr napisał:

Mamy już tutaj takiego jednego z Meksyku, pewnie zimitował konto Kalbera, wygrał i teraz śmieje się z biedaków i gardzi chrustem.... 😮
Będzie kolejny speedtwórzcośczymś? 

ja juz mam. Ai przerobilo mojego arta dwoma kliknieciami. To sie wpisuje w regulamin? 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja bym chrustem nie pogardzil - co prawda na ogrzewanie mi nie potrzebny ale mam takie cudo:

https://bit.ly/3xZJsit

i do przyrzadzenia mieska z cebulka czy innej kielbaski jak najbardziej chrust mi sie przyda. A i w popiele mozna ziemniaka upiec. Tak ze zaprzeczam pogloskom jakobym mial byc chrustofobem.

Ciesze sie ze wygral najlepszy czyli ten na ktorego glosowalem 😄 Reszta za ladna po prostu a Kalberos idealnie oddal slabosc jaka z tego AI zostaje wypluta.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, michalo said:

Fak jaki drogi grill. Kiedy zapraszasz na te kiełbaski? Wpadnę ze swoim chrustem i flaszką. Pewnie masz dość już tych kolorowych wódek i napiłbyś się czegoś czystego 😉 I nie kłam z tym nie piciem xD 

Spokojnie, cena jest w pesos, jakies 170 zeta. Znaczek dolara mylacy ale peso uzywa takiego samego.

Z piciem nie klamie, ja juz swoje wypilem. Nie chce zeby mnie dzieciak kiedykolwiek widzial pijanego. A "dla smaku" to ja nigdy nie umialem pic. Zawsze sie konczylo kompletnym upodleniem 😝 Ale same plusy - ja sie nie upodle a wiecej zostanie dla Ciebie. Wpadaj kiedy chcesz 😄

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nezumi napisał:

Spokojnie, cena jest w pesos, jakies 170 zeta. Znaczek dolara mylacy ale peso uzywa takiego samego.

Ładnie możesz bajerować 😉 Klientom dajesz znaczek $ i czekasz na reakcję. Jak marudzą to mówisz "haha ale to pesos przecie, panowie" a jak nie marudzą to znaczy, że jest ok 😏 

 

3 godziny temu, Nezumi napisał:

Z piciem nie klamie, ja juz swoje wypilem. Nie chce zeby mnie dzieciak kiedykolwiek widzial pijanego. A "dla smaku" to ja nigdy nie umialem pic. Zawsze sie konczylo kompletnym upodleniem 😝 Ale same plusy - ja sie nie upodle a wiecej zostanie dla Ciebie. Wpadaj kiedy chcesz 😄

Ja dla smaku wypiję 😄 Wolę tak niż się schlać i następny dzień mieć stracony na zdychanie..  

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalo😄 Moze to i jakis pomysl z ta bajera. Z Meksyku nie lapie klientow bo to jak z Polska - napieprzysz sie za grosze i jeszcze cie wykiwaja na koncu 😄

Co do picia to nie bede marudzil - jak ktos lubi to luz. Ja juz po prostu nie pije, nie mam takiej potrzeby w ogole, zadna to atrakcja dla mnie. Postaw Nutelle na stole to inna rozmowa jest 😄 .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mortom napisał:

Tylko tym razem dajcie jakieś konkretne nagrody.
Chrust już mam 😄 może 2 gródki węgla w ładnym foliowym woreczku? 😄 plus 2 dniowa biba w ogrodzie KLICKA 😜 
after-this-week-getting-drunk.gif  drunk.gif

wygralem na bazarku dla pieskow 2x polish pierogis homede 😄 moge rzucic jedno opakowanie, to moje ostatnie slowo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KLICEK unpinned this temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności