Jump to content

Recommended Posts

Bardzo fajny, a jakie ma poczciwe i wierne oczyska! Wielkie brawa za pomysł! Wykonanie również przyjemne dla oka.

 

Oczy są świetne -> normalnie mają coś z ............... Tommy Lee Jonnesa miało być :)) Tymbardziej praca z takim (ukrytym) charakterem mi się podoba!

Pozdro

Link to post
Share on other sites
Tylko kolor siersci zmień

 

jakiej sierści?? może pobaw się ShagFurem i pokryj cudaka sierścią??

 

 

----EDIT----

zgadzam się: najpiękniejsze są oczy: (render po małym retuszu-chyba nie masz nic przeciwko?)

Link to post
Share on other sites

Hehehe super hehehe.

No nie mogę siedzę przed tym monitorem i zara sie zleje ze śmiechu. Spójrzcie tylko na jego wyraz twarzy hehehe. Naprawde BARDZO mi się podoba :) Może technicznie nie jest cudem 3D ale jest bardzo śmieszny i przyjemny. Brawo :)

Link to post
Share on other sites

piesek powstal na szybko w ramach przeprosin dla mojej dziewczyny, a to poczciwe spojrzenie ma mowic jej wszystko. Koślawość tego psa jest celowa bo gdyby był idealny to nie był by taki "poczciwy " (jak ja buehehe)

Link to post
Share on other sites

Jaki tam spatolony? Rewelacja pełną gębą - gratuluję pomysłu... nareszcie widzę tu jakieś nierealistyczne (to jest komplement) pracki! W końcu programy 3d służą głównie do.... (tutaj niektórzy "kopiści" mogą się zdziwić) ukazywania swoich fantazyjnych i abstrakcyjnych marzeń, tego czego nie można pokazać w szarym, otaczającym nas świecie.

Link to post
Share on other sites

generalnie cos brzydkiego bez pomyslu zalane meszmutem o. nie podoba mi sie, nie chcial bym takiego. nie ma w tym zadnych cech psa. procz tego ze pies ma takze oczy, paszcze i uszy.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy