Skocz do zawartości

Living dead : The lost war (SKOŃCZONE)


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 433
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

swoetna robota !! tez schce taka kurtke !!!tylew ze w czarnym kolorze !! ne

pracka powala mi osobiscie sie modeling najbardzieja podoba texturki sa tez swietan pracka jest poprostu 1 kalsa [wow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SITH!!!.. Bracie ty moj. Piekna robota. .. Naprawde chlopie masz potencjal.Polska potrzebuje takich ludzi jak ty, aby rozruszac monotonna stagnacje, jest to kraj w ktorym wiele galezi jest neistety na niskim poziomi , tacy ludzie jak ty potrafia rozruszac segment grafiki/sztuki. Dusza jestesmy z toba. Pozdrawiam i sciskam mocno( tylko bez podtekstow:D:D).Nie musze chyba komentowac twojego dziela, juz i tak wiesz jakie jest moje zdanie na ten temat:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Dziękuję wam wszystkim za posty...teraz rzadko tu wpadam...bo zajęty jestem szkołą i przygotowaniami na egzaminy wstępne na studia, ale jak już jestem to przeglądam...dziękuję jescze raz i gratuluję pozostałym uczestnikom bitwy za wspaniały poziom który reprezentują swoimi pracami...dzięki tej bitwie naprawdę się podciągnąłem i wiele nauczyłem w maxie..to chyba najlepszy sposób na naukę max`a.... a do tego nawiązania kontaktów ..GRAFICY I MAXOWCY POLSCY>>>ŁĄCZCIE SIĘ...[piwo](a tak na marginesie to ostatnie 4 doby przed zakończeniem bitwy to było prawdziwe urwanie głowy, szczątkowe godziny snu..i wypalone oczy od moinitora..pewnie dla każdego..)

 

Pozdrawiam wszystkich i dzięki jeszce raz za tak wspaniałą zabawę i współpracę...[heej][heej][heej]

 

 

 

P.S.jakby komuśjeszce obrazki się nie ładowały to dajcie znać..prześlęna pocztęalbo coś pokombinujemy....[piwo][piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sicoPath

niezle, niezle, podoba mi sie :) cos czuje ze chiba tez sie zainteresuje 3D ;) a poki co 3mam kciuki... (wyniki jush chyba powinny byc [co?])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję....

 

z shagiem to trzeba kupę eksperymentów..i godziny renderów....w pocjach trochę pomieszać...i trochę obliczania pod naciskiem innych przedmiotów...jednym słowem masa czasu.....ae chyba warto bo to naprawdęfajny plug...

sicoPath fajna galeria polecam(2d): http://www.grafika.art.pl/

 

[piwo][piwo][piwo]

 

jeszce raz dziękuję wzsystkim za posty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna praca, dokładna, imponująca w każdym calu... gratuluje przede wszystkim zaciętości... śledziłem już wcześniej Twoje kolejne etapy pracy... tempo i zawziętość niemal demoniczna... :)

Po prostu bomba [yes]

 

Swoją drogą już nie mogę się doczekać nowej bitwy i Twojego w niej udziału :)

Znów będzie na co popatrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woow nie spodziewałem się że ktokolwiek jeszce tu zagladnie..a tutaj coraz to nowe osoby....Tau, sicopath, tregath, pazzi..dziękuję..[piwo][piwo][piwo]..FAJNIE ŻE BITWA MIMO IŻ SKOŃCZYŁA SIĘ JUŻZE DWA TYGODNIE TEMU NADAL TRWA...DZIĘKI RAZ JESZCE ZA ODWIEDZINY I PRZYCHYLNE POSTY....[piwo][piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bitwa już skończona..ale chciałem się jeszce wszystkim wam pochwalić ...dostałem się na wydział wzornictwa przemysłowego w asp w Gdańsku..i to na pierwszym miejscu na liście...dzieki wam wszystkim za odwiedziny....miłych wakacji...może niedługo pojawię się na wip`ie, mam nową koncepcję może zrealizuję ją przez wakacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz tu zajżałem i muszę ci powiedzieć, że nigdy nie przejżałem 29 stron postów z takim zaciekawieniem :) naprawdę masz wielki talent, nic tylko gratulować [winko] mam tylko jedno pytanie, a może i dwa :D od kiedy bawisz się Maxem i kiedy zacząłeś się interesować rysunkiem ?? z niecierpliwością czekam na dalsze prace, pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności