Jump to content
Loozack

Pojazd 3d: Jeep Grand Cherokee 2005

Recommended Posts

wow piekna robota:] czym exportujesz? stl czy 3ds? bo siatka niezla a po ciezkiej optymalizacji swietna:)pozdro

zamieniam w Mesha w Rhino i eksportuję jako 3ds, potem dopiero zaczyna się zabawa w optymalizację i Weldowanie w maxie :)

ten eksport do maxa to czarna magia ;) gratulacje Loozack jestem pelen podziwu, ja narazie staje na glowie i to exportowanie mi nie idzie no ale zobaczymy co czas przyniesie ;)

taki mały "cpu-killer" w postaci koła (120k face'ów), a to jeszcze będzie x4, ups ;)

k01r.jpg

pozdrawiam

hmmm nie przesadziles z iloscia tych rowkow..? ;> chyba az tyle nie jest potrzebne.. ;)

a opone w rhino czy w poly robiles? jak w poly to pokaz siatke ;)

pozdrawiam

Kome przecież mamy zime teraz ;)

Loozack zjechana ta opona te małe naciącia jakieś płytkie strasznie

ale jak na bump to jeszcze przejdą :>

co wy pieprzycie ????? opona full wypas !!!!!!!!!!!!!!! łącznie z felgą itd, jek rhino to pokaż siateczke please !!!!!!! aha miałem cie spytac Loozack co to za laska którą masz w avatarku :D ??

greetings loozack :)

craaaazy jestes :) hehe ja bym sie tymi wcieciami nie przejmowal (tylko te paski z boku faktycznie troche kijowo wygladaja... rozumiem ze jak juz sie tyle natrudziles to dasz rowniez napisy i nikt juz nie zwroci uwagi na paski :) )

powiedz mi tylko jedno: czemu taki zrypany model samochodu wybrales czamu akurat wersje ostatnia.. wstydz sie.. poprzednia byla ladniejsza.. :)

greets

Kome, nie wiem czy jest tyle potrzebne ale tak wygląda oryginał :)

k_ref.jpg

oto siateczka (całość dodkładnie 100056 face'ów, opona ok 15k)

k01w.jpg

Sikham, jak najbardziej bump, aż taki maniakiem nie jestem, żeby to modelować (chociaż...)

Hindus, dzięki ;) w avatarku się uśmiecha Elisha Cuthbert, polecam film The Girl Next door, choćby ze względu na nią :>

Gheed, thx

Quadysz, greetings! eeee napisów raczej nie planuję robić, a czemu taki zrypany model... a jakoś tak wyszło ;)

Anonymous, dzięęęki :D

Predator, thx :)

pozdrawiam

aa no jezeli to bump to zwracam honor ;) naparwde łyknąłem ze to modeling i nie moglem wyjsc z podziwu ;) a skoro to bump to nie dosc ze sie odczepie to jeszcze pochwale ;)

hmmm fajna siatka felgi ;>

pozdrawiam ;)

hyhy przyznaj sie :) tobie sie on po prostu podoba :) hihi (a jak wiadomo o gustach i guscikach sie nie rozmawia :) )

greets i pracuj dalej :)

bosz .... aaa ;]

ale wy exportowac nie umiecie :P

juz bym to predzej w DWG wyexportował ;]

ale fela ładna ;]

Januszu, ciesze się że dzielisz się z nami swymi spostrzeżeniami, ale mógłbyś po prostu nie zaglądać do topiców, które cie tak bardzo irytują ? bo mnie powolutku coś trafia jak czytam takie rzeczy, a nie chcę rozpoczynać tutaj kolejnej dyskusji na ten temat, dziękuję

pozdrawiam (prawie wszystkich)

:O o rzesz kurcze ;> no to dałse popis.. razem prezentuje to sie cudownie.. ;) tylko to swiatlo jakies dziwne czum renderujesz loozack?

bez kitu podoba mi sie ten model, jego dokladnosc ;)

pozdrawiam

A chce może ktoś dokończyć mojego astre II cupe turbo?, wg mnie model jest całkiem spoko (modelowany w maxowych Nurbsach-byłem młody i jestem głupi, modelowałem nawet uszczelki na szybach;), dobrze nie pamietam ale brakuje alumów, spodu, interiora,

spojlera z przodu, nakljeki pionier i oswietlenia, chetnych prosze o kontakt, może być nawet przez CB Radio, wołac Janusza;). Za niedługo zamieszcze scr.

to chyba nie miejsce na takie posty

Loozack masz bugi na tylnym zderzaku :>

siateczka sie źle ułożyła ;)

na progu też jest jeden babol ;)

ha sikham ja ja loozacka jade za rowki bo są okropne caly szeroki wyglada jak dobry kawalek plastelinki

przyłącze sie bo mi sie szczególnie na drzwiach niepodobają

Bzyku w jedności siła :D