Jump to content
Sign in to follow this  
Gotham

Poczatki....

Recommended Posts

Hihi, no ładnie Mareg... Tyle że ty dużo twardziej stąpałeś po CG robiąc te twarze :).

Aby zniwelować różnicę uploadowuję postać zrobioną nieco później :). To była moja pierwsza batalia (na poważnie) ze skórą :).

to jest jeszcze wcześniejsza pracka, pierwsza jaką sobie wydrukowałem :)

Taaa.. ja grafa zaczalem sie zajmowac 5 lat temu.. ale nie archiwizowalem od poczatku a szkooooda buuuuuu [urwanie glowy] Potem juz to robilem.. i moja 1 pracka to ta z ta panienka a reszta potem poszla z gorki :) te dwie nastepne to do gry ktora zaczalem robic.. hehe nazbieralo sie nieco ludzi i robilismy.. nic z tego potem nie wyszlo no ale doswiadczenie zdobylem bo sie wciaz uczylem tworzac to.. Ja od samego poczatku skupialem sie na efektach itp.. tak wiec robilem cala mase lokacji heh a nie postaci... Pamietam ze zawsze mi mowiono ze moje prace sa klimtyczne i cos w nich jest hihi..i faktycznie umialem dobrac oswietlenie i klimat tym bardiej ze w tamtych czasach o GI itp nie bylo sluchu ani mowy hehe..... prace te sa z 1999 roku [soczek] (tylko mi sie nie smiac hehehahhah ;))

leeloo.jpg

klatka.jpg

baza.jpg

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy