Skocz do zawartości

Audi A4 Avant


Gość Indorek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Indorek

sikham więc tak sprawdziłem o co Tobie chodziło z tymi dzrwiami. Problem polega w tym iż TY posiadasz plakat nowszej wersji Audi A4 Avant ;) umieszczam jej 2 jęcia poniżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Indorek

i jak widać na załączonym obrazku żeczywiście masz rację, ale ja robię model wcześniejszy ;) To jego 3 zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

więc jak sam widzisz drzwi nachodzą na nad kole ;) lecz czy bym nie modelował tą nową wersję czy wcześniejszą mój model daleko odbiega od orginału :( ale może będzie kiedyś lepiej ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

Taaa… rozpoczął się wolny tydzień :D, więc postanowiłem powrócić do mojego „zakurzonego” Audi. Podorabiałem parę nowych rzeczy „starego” modelu i… nie będę owijał w bawełnę wyszło do du…, co prawda jeden problem miałem już za sobą, a mianowicie iż sam doszedłem do tego że muszę robić wszytko od początku, he - zresztą jak zwykle to z tym moim Audi bywa ;-). Zaczęła mnie wkurzać ta kiczowata bryła, a raczej jej wykonanie - smutne spostrzeżenie, gdyż całe serce włożyłem w ten model, ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

Zacząłem jeszcze raz modelowanie. Jak zwykle starałem się włożyć w to moje serce - dochodzę do jednego faktu że kobiety miały rację NIE mam serca i może dlatego taki ze mnie kiepski grafik ;-). Lecz poważnie wydawało mi się że robię dobrze tą siatkę, ale to tylko mi się wydawało. Znowu zaczynać od początku i nigdy nie skończyć tego modelu? Lecz jaki ma sens dokończenie tej pracy jeśli nie będę z niej chodź częściowo zadowolony? Tyle pytań a żadnej konkretnej odpowiedzi ;-)

 

Jak wypali w niedzielę zrobię sesję zdjęciową tego autka - poprosiłem pewnego taksówkarza :D - lecz tylko do niedzieli mam wolne i kiedy ja znowu siądę do tej pracki ? Milknę i idę się naje… (czyt. Degustacja Piwa ;-) )

 

Pozdrawiam Was i życzę bardziej owocnej pracy niż moja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz to za duzo powiedziane, zaczynam :)

 

Czemu nie, moznaby zrobic wspolnego rendera, ale:

1. Nie wyprzedzajmy, jeszcze sporo roboty

2. Musialbym sie mocno sprezyc, zeby dorownac Twojemu modelowi [uczeń][nauka]

 

Ale jak bedzie skonczony, to nie ma przeciwwskazan [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

O.M.G... 1.2MB zajmuje ta strona, na przyszlosc staraj sie wiecej pokazac na jednym obrazku (jeden z perspektywy od przodu i z tylu), raczej takie ladowanko musi zniechec do owiedzania twojego posta kazdego modemowca :]...

co do modelu to przedni zderzak, maska w okolicach atrapy do poprawy, reszta ok

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

AcidBoyXL co do liczby mych renderów to przepraszam:) Lecz wiesz staram się pokazać jak najwięcej, lecz dostosuję sie do Twoich wytycznych i może będę jechał wiekszą kompresja może jakąs 4 aby pomogło modemowcą. Jeszcze raz sorki za problem wynikajacy z mych postów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

Monster Pisałeś

\" 2. Musialbym sie mocno sprezyc, zeby dorownac Twojemu modelowi \"

 

he he [rotfl2]

 

Stary zobacz jak ja się wleczę z moim modelem kilka miechów już a nadal jestem w \"lesie\"

 

Więc to ja muszę się sprężyć aby Ciebie dogonić z końcową realizacją ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o jakość.

 

Co do czasu to hmm....

 

Są wakacje (tak gdybyscie nie wiedzieli :)), mam czas. Ale po wakacjach zaczyna sie pierwsza klasa liceum i koniec. Czas na zasuwanie w szkole. Dlatego chce skonczyc ten model w gora 8 dni i zrobic jeszcze ze 3 samochody.

 

Eh, jak to cudownie marzyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

Monster to ambitnie podchodzisz do rzeczy tyle autek chcesz zrobić, ja cos jestem nie ten tego bo robie to Audi i robie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

Umieszczam malutki Update - lecz szczerze siedziałem nad nim pół dnia co prawda tego nie widać no ale :( jestem powolny w tym co robię, a przy okazji komp mi się coś krzaczył i musiałem parę razy robić pewne fragmęty kilka razy od początku - lecz jak prosił AcidBoyXL \"walnołem\" sporą komprechę i ogramniczyłem się do dwuch obrazków na których jest kilka widoków, aby ułatwić modemowcą no i może ruszy tu więcej osób ;) he

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę że moja praca niko nie interesuje ;) Spoko rozumiem Was gdyż w moich prackach nie ma - na pierwszy rzut oka - wielkich zmian, ale się staram aby ten model był \"wmiarę realistycznym odzwierciedleniem\" AUDI A4 AVAND, o właśnie sobie uświadomiłem że źle w tytule wpisałem Avant anie Avand :( no i jak tu ma mi ten model wyjść jak w pisowni robię błędy ;)

 

OK poniżej pare widoków, małych zmian, z okolicą tylnej klamki mam problem co można zobaczyć na zoomie ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo fajnie, hehe i klamki sa.... :D

 

Jak to nikt sie nie interesuje? Ja sie interesuje i to bardzo (subskrypcja). [piwo]

 

Swietnie Ci idzie, nie wiem czemu az tak sie zachwycasz moim modelem, skoro Twoj wcale nie gorszy :)

 

Fajnie Ci wyszedl wlot powietrza dolny. I znaczek juz na masce jest :) Ja postanowilem zrobic go na samiutkim koncu :)

 

Krotko mowiac Keep on working...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monster ten znaczek to tak abyście wiedzieli że to Audi anie żaden VW czy jakiś inny kombiak ;) Znaczek będę robił od początku bo teraz zrobiłem go Nurbsem - czy jak to sie pisze - a cały model chce zrobić z \"łat\".

 

No i właśnie jak zrobić felgi tą techniką są jakieś tutki? Widziałem jeden ale tylko z \"boxmodelingu\" jeśli nie ma tutka będę chyba jechał znowu wieczność te felgi ;) ale je zrobię he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem się zabrać za modelowanie wnetzra i doszedłem do wniosku \"porwałem się z motyką na słońce\" :(

 

Raczej zaprzestanę modelowania wnętrza zanim nie zdobędę \"pooweru\" i nowych chęci :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack Ty to zawsze tak miłym kłamstwem \"podżegasz\" do roboty he ;)

 

sikham tiaa mnie leń dopadł kilkadziesiąt lat temu he [lol2]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta powinienem robić ale zdjęcia referencyjne zrobiłem troszkę źle bo się śpieszyłem i wiele miejsc jest mi nie znanych w tym Audi - no narazie zagłębiam się drzwiach ;)

 

Więc muszę szybko dorwać jakieś Audi A4 i rowiać mą niewiedzę a z tym może być problem he :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem i... :(

nawet na stronie Audi byłem tam też słabe zdjęcia i jeszcze fakt że ja robię budę z 1999r a nie 2002

 

ale spoko damy sobie radę he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, po kilku miesięcznej przerwie zaczołem ;) pracę w max\'e. Siedziałem kilka dni nad tymi małymi zmianami - aż sam się dziwię bo nie widać wielu poprawek - naprawdę upierdliwe jest poprawianie błędów z przed kilku miesięcy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam małe pytanie, ściągnołem FR Stage-1, instaluję go pod Max\'em 5.1 niby się instaluje poprawnie, daję craka, lecz podczas ładowania Max wywala komuniakt że coś niemoże załadować jakies podzespoły FR. Wiecie jak mogę to zmienić, aby działało?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

OK zainstalowałem RF Stage-1 na drugim (PIV) kompie i chodzi, ale na AMD nawet po formacie nie działa. Formatował wpierw partycję C, lecz jak nie pomogło to sformatowałem cały dysk i nic :( Wiecie czego może to być przyczyna??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności