Jump to content
Robertus

Pojazd 3D : Nissan Skyline R34 Gtr - cóż kolejny , ale kocham ten samochód :)

Recommended Posts

wiem ze fresnel do lakieru najlepszy ale mi chodzi o parametry specular i glossiness one sa bardzo plastikowe najlepiej jakby byl to material typu shelac z jednymi refleksami rozproszonym a drugimi skupionymi i nie az tak mocne ze narenderze sa az biale bo to robi wrazenie plastiku

Eyescream > Uhm , to sie zgadza, ale te max. białe miejsca to wina mapki HDR , wyjsciowo na niej byly idealnie biale lampy sufitowe. Nijak nie moglem ich przyciemnic, nawet softem do HDR (Photogenics, hdr shop).

Speculare i glossy w materiale sa rozproszone i ich kolor ustawilem na delikatny róż:) bo białych sie nie spotyka , zawsze swoje od koloru lakieru dostaja. Swiatła na scenie tez nie białe tylko lekko żółtawe.

Kurcze spasila mi po prostu ta HDR'ka i zostawilem :)

Dzieki za uwagi

Lakier nie za bardzo, odbicia są strasznie plastikowe.

Model fajny tlyko chyba proporcje trochę uciekły. Tak mi się wydaje przynajmniej.

świetna robota ,wypas ,przyczepił bym sie troche do przednich świateł ale moze sie czepiam

SPOKO SPOKO...

PROFESJONALNA ROBÓTKA RĘCZNA :D

POPROSTU WIPAS ALE MAM TAKIE SWOJE PRZYGLUPIE ZDANIE

TROCHĘ MALO REALU

Ładny model ale ma troche bugów. Tak jak lubie skyline'a to tutaj mi cos nie pauje. Chyba lekier nie dokonca (jak juz wielu zauwazylo) dopracowany, moze sprobuj zrobic bez HDRi, a zamiast tego jakiej studyjne oswietlenie. A no i lampy paskudne za przeproszeniem, chrom nienajgorszy, sam lepiej nie umiem, ale wogole kloszy nie widac.

Pozdrawiam i gratuluje

Ogolnie ladne i godne polecenia.

PS.Sam mysle czy nie zrobic skyline'a ale w wersji military.

-Ukash- > co do kloszy to sie zgadzam , ale ciezko znalezc kompromis miedzy przezroczystoscia klosza a jego widocznoscia. Troche z tym kombinowalem ale nic ciekawego mi nie wyszlo. Jak przydymie klosze to je widac ale znow wnetrze sie rozwala.

Zostawilem wiec takie. W sumie jak spojrzec na normalne czyste szklo w realu to jest podobnie:)

Pozdro i dzieki za opinie

ps. a co to takiego military skyline :>

Sam model mi sie podoba, choc jest kilka malutkich bugow. Mam natomiast zastrzezenie co do materialu felg. Jest jakis taki dziwny, jakby renderowany w scanline'nie, o lakierze to juz wiesz od innych. aha i render moglby byc troche jasniejszy

Gratuluje ukonczenia dobrej pracki i pozdrawiam

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy