Jump to content
Polik

zapomniane miejsca: "Stary kosciółek"

Recommended Posts

Witam! Oho widze, ze moje drzewka robia furrore :) Ale o tym zaraz. Oto kolejny render mojej pracy (robil sie 47 min. cos malo sam nie wiem dlaczego) zmienilem troche pierwszy plan, kolor trawki tez ulegl lekkiemu upgrade'owi, posag polozylem na ziemii (jakby ktos go nie zauwazyl :) ) a i jeszcze kolor tla zmienilem. Teraz zastanawiam sie jak zrobic chmurki :) i bede jeszcze myslal jak tu jeszcze upieknic moja scene.

Uwaga!! a teraz przepis na "banalne drzewko":

- pien- zwykly stozek potraktowany noisem.

- galezie- to zwykle linie z renderable

- liscie- to PArray particle

to tyle :D dzieki za wszystkie wpisy, ja biore sie do roboty a was zapraszam do dalszego komentowania!!

coraz lepjej to wyglada.

w tej chwili tylko niebo i dach niebardzo, oprocz tego fajnie.

choć tamto niebo też pasowało - było takie przejrzyste to ta wersja kolorystyczna nieba też jest fajna ... no nie sam wiem które lepsze ?:) . Dodaj tylko chmurki (ale takie ledwo - ledwo ) pozdrawiam

o juz mam wyglada wiele lepiej, i to co bym mogl Ci poradzic to:

zmien kolor trawy bo, bo jest taki zabardzo zielony, sprubuj moze zieleni wpadajacej w jasny brąz :D

OK! Zrobilem kolejne niebo (to chyba mix obu poprzednich :) ) ale nic poza tym :( Teraz bede musial sie chyba zajac ... hmm czym tu sie zajac? ostatnio nie mam pomuslow niestety.

Dzieki za sugestie pomysle nad nimi :)

Polik ,ta zieleń trawy jest do poprawy a poza tym Twoja praca BARDZO mi się podoba, troszkę popracuj jeszcze nad ziemią i trawą i będzie miód i malina. pozdrawiam

świtenie wychodzi :) niebo jak narazie lepsze jest IMHO puste, bez ani jednej chmurki. Jaras postuluje o poprawę trawy - to samo ja, jest za zielona i kiedy będą jakiś chwasty!?!

Scena mimo, że jest ładnie wykonana to jest jakaś pusta :/ nie żebym czegoś na siłę tam żądał ale .... nie wiem sam

Ostatnio sporo mam szkoly i nie daje rady zrobic czegokolwiek wiec updaty beda teraz zadkoscia. Moze cos na weekend wrzuce.

Wiśnia - trawka to Grass-O-Matic

Ipshinoda - WIELKIE dzieki :)

1. Wejście do kosciólka bardzo nieciekawe, przydałoby sie to troche urozmaicic

2. Tekstura ziemi rozmyta

3. Trawa za zielona

4. Te głazy po prawej strony, przy brzegu jakoś mi nie pasuja

5. Poza tym ciekawa praca :)

Streaker co do wejscia to masz racje cos jeszcze bede musial zrobic a glazy sprobuje unaturalnic. Ale co wy tak tej trawy sie czepiliscie :)

Co do textury ziemii. Mam problem bo: kiedy zmienie kat nachylenia kamery (popatrze bardziej z gory) to texturka nie jest rozmyta i wyglada spoko ale w tym ulozeniu kamery textura sie zlewa. Zaden bump nie pomaga. I co mam z tym zrobic?? Moze macie jakies pomysly z czego to moze wynikac?

No i stalo sie. Postanowilem zakonczyc prace nad swoim kosciolkiem. Po ostatnim bezczynnym miesiacu doszedlem do wniosku ze najwyzszy czas juz to skonczyc. Nie mam juz takiego zapalu jak na poczatku i tylu pomyslow zeby jeszcze cos zrobic z moim projektem wiec zamykam go.

Musze przyznac ze jest to moja najprofesjonalniejsza praca w dziejach! Wlozylem w nia wiele wysilku ale sie oplacalo. Jestem z niej zadowolony. Teraz chcialbym podziekowac Akademii ;) i oczywiscie forumowiczom za te wszystkie podpowiedzi i krytyki. Thanks!!!

P.S. Poinstruujcie mnie jeszcze co i jak: czy mam jeszcze cos napisac o tej pracy (z jakich programow korzystalem, z jakich technik) czy jest to zbedne? I gdzie mam zamiescic ostateczna nieskompresowana wersje w pierwszym poscie czy moze byc w ostatnim?

w każdej pracy można się doszukać czegoś niedopracowanego , nie łam się. Będą Ci wiercić dziurę w brzuchu że trawa i 1 plan do poprawki ale skoro uznałeś że skończone to finito - gratuluję skończenia ! mi się podoba. pozdrawiam

p.s. chyba musisz napisać po angielsku to co napisałeś w 1 poście , o czym jest praca , na jakim sofcie itp. (ale nie wiem na pewno )

Podpisuję się pod tym co napisał Jaras (a on się na tym zna). Napewno można coś jeszcze poprawić, zresztą sam do tego dojdziesz. Pracka jest fajna i ważne, że tobie się podoba. Ja jeszcze nie zrobiłem pracki, która by mi się podobała na 100%.

mi sie podoba, tylko tekstura ziemi troche nietego, i belki na dachu podejzanie niestabilne wygladaja. ale bardzo przyjemna scena.

Polik -> dodaj również komentarz po angielsku do pracy :)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy