Jump to content

Wy i samochody:)

Recommended Posts

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no ba ja juz nie mam 20 lat :) ale Vtech pod maska jest i to dosc powazny :)

Combi ale jak widze type s, czyzby ten 2.4l i ponad 200 kuca?:) Jeden z niewielu kombiakow, ktory mi sie mocno podoba. No i wiadomo, najwieksza zaleta Hondy jest to, ze jest to Honda:P

Miałem okazje prowadzic sedana 2.2 CTDI 140km moment obrotowy 340 :) mimo ze to diesel, nie mogłem uwierzyc co to za engine, pomijajac fakt, ze honda accord jest raczej słabo wyposazonym autem w bajery, to sie zakochałem :) mam nadzieje ze jeszcze przed zimą zakupie :) Szkoda mi mojego miska troche, bo sie tez jest swietny, ale latek mu przybyło, mi tez :) trzeba zmienic

No ludzie, combi wymarzonym samochodem?:P

;) nie nie kazde kombi robi z Ciebie starca ;)

http://www.autoclub.com.au/uploaded_images/audi-rs4-avant-741207.jpg

heh o gustach sie nie rozmawia ale ta honda dla mnie wyglada jakby ktos ucial quick slicem tyl i po wyciagnieciu verteksow do tylu, zrobil 'cap' ;P

no ale jak jest powyzej 200KM to mozna od bidy to przezyc ;)

greets

ps. teraz diesle to niezle "popylacze", szkoda tylko ze silniki tyle waza i na zakretach przod ucieka :/

To już lepsze takie combi :P

Wiesz to kwestia gustu :) chociaz nawet ładnie im wyszedł ten opel nie powiem. Tylko ja jestem uzytkownikiem pojazdu, i wychodze z załozenia ze auto jest dla mnie, nie ja dla niego. A niestety Ople potafia zmieniac kolor na czerwony po kliku latach, no i ta technologia :). Druga kwestia to jak staniesz na swiatłach, rozejrzysz sie dookoła to zobaczysz same ople :)

ps co do silnika Hondy, to daje rade, nawet ponad to, co mi potrzeba :)

obacz skodę superb - ostatnio na targach siedziałem z kolegami i wszyscy sie dosłownie zachwycaliśmy tym samochodem :) Nie combi, ale ogromny w środku (więcej miejsca niż s klassa) i świetnie rozwiązany bagażnik - liftback i sedan w jednym.

Edited by trosiek

No o superb-ach się dużo dobrego mówi. Prezentuje się IMO bardzo ładnie.

----------

A ja jak wszystko dobrze pójdzie juz wkrotce zostanę właścicielem swego 1 autka :P ->

alfa_romeo_147_5d_2001_01_s.jpg

Edited by DraB

ps co do silnika Hondy, to daje rade, nawet ponad to, co mi potrzeba :)

heh to tylko swiadczy o tym ze wspolczesne samochody sa stanowczo za ciezkie, jezeli 200 konny VTEC przyspiesza w tak mozolny sposob to ja go nie chce :P

ps. ech no superby nie sa zle, na zdjeciach wygladaja super(b) ;) ale jakos tak na zywo troche traca i jak sie jedzie za takim to srasznie dziwne tylne swiatla a tak poza tym to gicior ;)

Edited by Quadysz

Mój brat nim wtedy jechał, dostał w prawe tylne koło od Civica, który jechał z podporządkowanej. Obróciło go o 90* i wtedy zaczął dachować, zrobił dwa obroty w powietrzu lądując na lewym boku.

• KLICEK unpinned this topic