Skocz do zawartości

Wyścig: "Mały kontra Duży"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

wlasnie zmienilem temat tamtn byl za trudny wiec wzialem sie za ten temat...

temat nuie jest jakis tam wymyslony taki banalny oklepany teamt.....

 

concept--> jeszcze nie pelny bedzie to zwyczjany wyscig jeszcze nie wiem gdzie wiem tylko kto bedzie "małym" uczestnikiem bedzie to jakis bobas zasuwajacy na ztuningowanym rowerku dla dzieci jego przeciwnika jeszcze nie znam ale cos sie wymysli

:D:D

 

narazie taki biedny rendrek kawalka roweru narazie same rurki niedlugo dojda jakies bajery pozniej tuning:D:D

 

ps jak ja lubie robic kilka prac na raz(carrera gt, enzo, bitwa3d):D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam

zaczelem robic dziewczyne narazie mam tyle jest to moja pierwsza postac(cialo) wiec nie bijcie ;)

jakby sie wam chcialo to zaznaczcie gdzie mam poprawic co dodac itp. bede wdzieczny albo jakies referki (anatomia) kobiet:D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to nowy punkt regulamino, ze musi byc gola baba w scenie?

 

przypuszczam ze miales referke w majtkach? usun ta owalna kreske pod brzuchem.

 

i chyba gorna czesc ciala jest troche waska, a calosc za wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, chcą nawiązać walkę z mistrzem :>

nielot ... hmm zgłoś się na privie, to pogadamy o anatomii :>

ale narazie Ci powiem, że zanim zabierzesz się za szczegóły jakimi niewątpliwie są mięśnie brzucha, żebra itp. zarysuj najpierw sylwetkę jakoś rozsądnie i porostawiaj werteksy żeby prawidłowe krzywizny powstały, a potem tnij ile dusza zapragnie i dodawaj anatomię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak:

 

jak patrzec od tylu to widac wyraznu na dole taki łuk, nie powinno byc tego efektu, powinny bardzie posladki to zakrywac, nie ma plaskiego brzucha, tylko na dole tak odstaje do przodu, mysle ze z plaskim bedzie ladniejsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się sweet... taki troche brutalny ten wozik ale chyba taki miałeś zamysł co? nawet kojarzy mi się z tą furą pewne stare juz opowiadanie w fantastyce mojego ojca :/ o samochodzie który napędzany był ludzką krwią i o gościu który nie mial o tym pojęcia i slużył za paliwo :)

pozdro i powodzenia w bitwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności