Jump to content
KoMic

Zapomniane miejsce: "Luftwaffe"

Recommended Posts

no nie mam pytan!

juz chce zobaczyc kabine pilota z takim poziomem szczegółowości :]

witam kolejny kawalek silnika zrobiony, teraz zajme sie KMmem czyli "Rheinmetall MG 131 MG", hehe a Mauser MG 151/20 Cannon mozna potraktowac ze mam zrobiony, sprytnie to sobie szfabki wymyslili z dzialem w wale napendowym hehe, pozdro

czy to wszystko bedzie widać? nie zapomij w srodku slilnika o tłokach bo inaczej nie bedziesz wiarygodny:)dla mnie super sie zapowiada

Taaaa powinno byc widac zewzgledu na to ze to bedzi erozbita maszyna z zerwana klapa silnikowa, wogole sporo bedzie wnetrza takie mam plany, aby byla to mocno zniszczona maszyna... znaczy sie rozbita, bedzia dziury rdzawe dziury po pociskach no i strzepy po nieudanym wybronieniu sie od kompletnmego rozbicia,,pozdro

widze, że nie próżnowałeś, powiem krótko, świetnie sie to prezentuje, detal, detal i jeszcze raz detal, to cieszy oczy, choś w miejscu troche nad wylotami troche przegiołeś, zagmatwanie to wygląda...

powodzenia... :)

Komic- jestem Twoim fanem. Silnik jest po prostu piękny.

hehe wielkie dzieki RK: ], ok zalaczam moja wizje sceny, tak bedzie to wygladaqlo choc nei jestem przekonany do kadru, bardzo mi nie lezy,ale nie mam pomyslu na niego hmmm jeszcze powalcze w temacie ale prosil bym o jakas podpowiedz, a teraz oznaczenia

1.prawdopodobnie tego nie bedzie, znaczy sie nie bedzie oslonki albo bedzie w znikomej postaci, tak aby bylo widac mechanizm smigla(prosty mechanizm: ]

2. silnik jak widac bedzie go cos tam widoczny (gorzej z cylindrami)hehe dlatego warto bylo bawic sie w detal

3.mysle co by tu go jakos zlamac w kadlubie aby bylo widac prety, skszydla napewno nie bedzie, zamiast tego bedzie powykrecana blacha no i jakies wystajace dzwigary

4. moim zdaniem najtrudniejsze szkielet pilota, kabina bedzie otworzona a pilot bedzie oparty o kadlub.

pozatym bedzie kupa rdzy dziur i i i sam nie wiem czego jeszcze, mam szczera nadzieje ze starczy mi czasu, bo to jest moja glowna bolaczka, prace posuwaja sie w zolwim tempie: \... jesczze raz prosze o jakas rade co do kadrui eventualnie co do klimatu, ja to widze w bardzo miekkim i cieplym swietle dominujace kolory to brazowy(rdza) i wszytko od bialego zoltego po pomaranczowy pozdro : ]

Superowo, naprawde kupa dobrej roboty. Czekam z niecierpliwoscia na updaty :)

hehe skadze hehe, to nawet nie jest polowa: ]

grrrrrrrrrrrrr jak sie kasuje post

hehe Pionier, nie wiem czy mam przynajmniej polowe tego co planuje,,,, zniszczen bedzie jesczze sporo no i caly szkielet

Dorobilem kolegow Rheinmetall MG 131 MG no i chyba flagi z przodu mam zgrobsza z glowy teraz troszeczke kabiny ale tylko to co bedzie widac, mysle ze nie zrobie zarysowan modelowych na drazku sterowniczym,,, bo go niebedzie jak i wiekszosci pulpitu, wnetrze zakoncze na fotelu i tylniej plycie pancernej..pozdro

detal robi wrażenie, kawał dobrej roboty :)

myślę, że rdza mimo, że trochę nielogiczna jak Badyl słusznie zauważył, to i tak trzeba określony efekt uzyskać, rdza może w tym niewątpliwie pomóc.

Co do teksturki i wirygodności w ramach faktów historycznych :) Wspomniany przeze mnie As luftwaffe H.J Marseille posiadacz owej czternastki zginal w wyniku awarii maszyny : w czasie lotu pojawil sie dym w jego kabinie i po bodajze godzinie lotu z tym dymem wyskoczyl z samolotu, ale najprawdopodbniej "zahaczyl" glowa o ktoras z czesci tynego usterzenia i zginal na miejscu albo utracil przytomnosc - a w takim stanie nei da sie otworzyc spadochronu... wiec moze okopć mocno pokrywe i okolice kabiny :) moze przydaloby sie tez na koniec lekko pogiac calosc nosa bo w koncu jak samolot zaryje w ziemie to kontrukcja sie pogniea kontrukcja w takim mijescu nie jest projektowana na obciazenia z przodu :)

witam,

Wacman-->good idea, okopce to co napisales, co do zniszczen mechanicznych to pszyjdzie jesczze na to czas, napewno jakos to jesczze pogniote narazie chce zrobic bryle, nad ktora pozniej mozna bedzie sie pastwoc,

proba tex szkla, rama bedzie dokladniejsza narazie jest tylko tak na odczep.

pozdro

szyby-moze sie myle i pewnie czepiam, ale jak dla mnie piasek jest za gruby a jesli tak to nie utrzymałby sie na górnych czesciach.widziałbym to raczej jako drobinki kurzu.jak jeszcze je wybijesz ,okopcisz i oblejesz ropa i krwia pilota bedzie ok.

silnik -detal super .do całosci sceny "rozgrzane powietrze ":)

super więcej więcej :) ale przydało by się zchamferować wszędzie krawędzie i może lekko powgniatać tu i ówdzie

pozdrawiam

p.s. acha - a nie było nitów na tych metalowych elementach kabiny ?

( pewnie bez sensu jest moje pytanie bo widzę że jesteś specem od samolotów ale co mi szkodzi ? ;)

Taki ze mnie spec ze mam gogle: ] i tyle moich specow, niewiem sprawdze czy sa, ale z tego co pameitam to jedynie byly tylko w tylnej czesci kabiny..pozdro

To znowu Ja - znawca historii :P zabacz ten link - dosc duzo mozna sie tu dowiedziec

http://historie-asow.elk.com.pl/marse/marse_.htm

mialem gdzies jeszcze pare linkow z np. wnetrzem mesera - a tak w ogole jesli naprawde chcesz sobie poogladac wnetrze mesera to zagraj w Il-2 Sturmovik :D tam jest max wysmaczone wnetrze Me-109 F

Me-109 diese fleugzeug ist wunderbar!! Naturliś werkliś JAWOL!!

thx, ale jak juz wspomniales pierwszy raz o tym kolesiu, to poszukalem sobie inf o nim co to za kolo ze byl taki wyczesany, jak poogladalem sobie tu i owdzie to zauwazylem ze moj nie ma tego znaczka z przodu, ale pozniej okazalo sie ze tych samolotow mial kilka i w zaleznosci od czasu zmienial sie lekko wystruj jego maszyny, Co do ila to gralem ale nie amm zamiaru robic wnetsza, po co?, i tak nie bedzie nic widac, bardziej sie skupie na dobeym zniszczeniu skszydel i reszty kadlubu pozdro

Witam dorobilem kawalek. troche wkszydla no i zdiolem kolpak z smigla

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy