Skocz do zawartości

Golden Gallery Award : Renault Fluence 2004 concept


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja troche pomarudze...

poniewaz rendery nie do konca oddaja piekno tego modelu... szkoda ze wybor padl na Vraya.. gdyz teraz widac ze to tylko model z komputera, a nie foty studyjne... co nie zmienia faktu, ze wyszlo bardzo dobrze... ale w mojej ocenie zabraklo troszke do rewelacji ktora przycmiłaby wszystko co do tej pory bylo na forum...

domyslam sie ze wszystko rozbilo sie o moc obliczeniowa kompa... to wciaz jest bolaczka kazdego z nas...

 

p.s. blagam tylko nie zaczynajmy tutaj wojny o rendererach... to wyzej tylko moja subiektywna ocena a nie opinia eksperta, i nie kazdy musi sie z nia zgadzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack -> TNx ale 16h na kawalek felgi poszlo.

Lt.Knysha -> sama prawda ;)

Arnet-> nie padl tylko ten render jeszcze w jakims rozsadnym czasie renderowal na moim kompie wiec byl to wymog choc nie mowie wolal bym w mentalu ale nie maxowym, a sma vray ma swoje minusy i plusy wiec niema co gadac na ten temat...

Pawelkos->Tnx

-> Tnx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaffee

A czy ja moglbym prosic o ustawienia materialow, szczegolnie felg, bo mi cholera cos nie chce wyjsc takie ladne odbicie...

O pracy nie wspominam, bo chyba nie trzeba nic wiecej dodawac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffee-> za duzo godzin ba nawet dni a nawet tygodni spedzilem nad ustawieniem materialów by tak to poprostu oddac. a material felg to jest to co widac odpowiedni szary z odpowiednimi odbiciami do otoczenia wiec nie zamocne nie za delikatne + glossy.

 

I jeszcze raz dzieki wszystkim za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a email mowi o modelingu a nie renderingu ;P ha dobre a jak zrobilem lakier hym no wiec po 100 moze 200 testowym renderze i przestawianiu roznych dziwnych rzeczy w materiale wyszlo co wyszlo czyli zrobilem go metodą prób i blędów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co zrobisz z modelem ... sprzedasz producentowi samochodu ?

A może chodziło tylko o rendery i plik usunąłeś?

Jeszcze pytanie - ile zajmują wszystkie tekstury, materiały i inne pliki do których odwoływał się program przy renderowaniu tego cuda?

 

Respekt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksanderr

Prace bardzo mi sie podobaja. Mam trzy OSOBNE pytania:

1) Dlaczego nie uzywales do modelowania "tylko" Rhinocerosa ?

2) Dlaczego nie uzywales do modelowania "tylko" alias Studio Tools ?

3) W jakim stopniu (procentowo) używałes do modelowania Rhinoceros v3 a w jakim alias Studio Tools ?

Z gory dzieki za potraktowanie kazdego z pytan osobno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo :

1. niektore rzeczy jest latwiej wykonac w ST czyli poszedlem na latwizne zamaist gdzies sie meczyc z rhino.

2.Pewnie troche sprzet i troche jeszcze srednio znam ST.

3. no procentowo to 90 do 10 bo tylko pare surfow zrobilem(a nawet tylko poprawilem czy przebudowalem) w studiu i zagacia blach nie wszystkie ale wiekszosc reszta to rhino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace bardzo mi sie podobaja. Mam trzy OSOBNE pytania:

1) Dlaczego nie uzywales do modelowania "tylko" Rhinocerosa ?

2) Dlaczego nie uzywales do modelowania "tylko" alias Studio Tools ?

3) W jakim stopniu (procentowo) używałes do modelowania Rhinoceros v3 a w jakim alias Studio Tools ?

Z gory dzieki za potraktowanie kazdego z pytan osobno!

no to teraz Bzyku zobaczysz co sie będzie działo w dziale rhinoceros ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksanderr

Dzieki za rzeczowe potraktowanie pytan.

 

Mam jeszcze jedno ( z serii tych "zglebiajacych" temat):

"3. ...tylko pare surfow...(a nawet tylko poprawilem czy przebudowalem) w studiu i zagacia blach..." - Czy masz na mysli "keeping tangency"??? czy moze cos innego albo cos jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ogolnie ta renówka jest boska ... tylko te diody z przodu mi efekt psuja.. ale moje uwagi si enijak maja do modelu i rendera;) bo j anawet nie smie zaczynac zabawy z samochodem....;) respekt...

 

tylko ze te diody... uee

bzyku zrob jakis tuning wyslij do renault zeby te diody zmienili:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mietekk

wypasiona bryka :D szkoda że nie jeżdżą po polskich drogach :D może i jeżdżą ale ja się z tym autem nie spotkałem :D piąteczka ziom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Studio Design

Pytanie do Bzyka.

Czy robiac ten model korzystał z blue printa (package dla renault fluence)? Jaki zakres prac wykonany był w Rhino a jaki w Studio tools?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności