Skocz do zawartości

Postać 3D: Kobieta


Tomson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Z okazji zakupu nowego kompa odpaliłem se ponownie maxa po roku nieobecności : D.

Odnośnie projektu:

Postać 3D, brunetka, ubranie – czarna skóra, płaszcz; na razie jak widać na załączonym obrazku wymodelowane całe ciało, oddzielnie buty, oczy i rzęsy...

Do butów pewnie dojdzie jeszcze kilka szczegółów

Ciało (prócz głowy i dłoni) zamierzam już w sumie nie poprawiać, zwłaszcza, że postać będzie wkońcu cała ubrana...

Za komenty dzięki : )

Pozdro

 

http://strony.wp.pl/wp/rainbow100/max3d2/vvv72.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ma dziurę za uszami, za szeroko rozstawione i chyba za małe oczy i zbyt szeroki nos. Chyba jakieś bugi ma na policzkach i te jej obojczyki jakieś dziwne. Poza tym git

 

 

Za kazdym razem jak przegladam watki z organika a z wlaszcza z postaciami humanoidalnymi to wiele osob czepia sie byle czego... a to ze nos za szeroki ze usta takie lub siakie ...ze czaszka jakas dziwna... zachowujecie sie tak jakby kazdy czlowiek wygladal idealnie, jak na obrazku a przeciez kazdy z nas jest inny... inni maja szerokie nosy i waskie brody... inni maja ztroche inny ksztalt czaszki... nie wiem co to za mania...ale czy wy wszyscy wygladacie tak jak w ksiazkach od anatomii? Zaloze sie ze nie... kazdy z was ma inne obojczyki...przyjzyjcie sie w lustrze jeden z nich chocby minimalnie jest inny bo przeciez spicie na jednym boku podobnie jest z zebrami... inni maja troche odstajace uszy... a jezeli nie ma tego na obrazkach w ksiazce to czy znaczy to ze ktos jest juz do dupy? Chyba nie...

 

A co do modelu to naprawde dobry szyja nie jest jak u miss ale kto powiedzial ze kobieta nie moze miec takiej szyji?

POZDRAWIAM i zycze milej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mohSETH w pewnym sensie masz racje ale jest wielkie ALE;)

kazdy czlowiek ma miesnie sciegnaitp(prawda??) wiec napewno czlowiek nie moze miec takiej szyji bo nawet jak miesnie nie sa "wyrzezbione" to u kazdego czlowieka widac choc kawalek minimalnie ze ma te miesnie sciegna itp. a u niego jest idealnie prosty cylinder:D:D wiec.......

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moseth .. to troche jak ktoś modeluje samochód .. a tu nagle post . Koła amsz za duże :D ale to fajne . Co do zmiany w budowie każdego z nas ok ... ale generalnie nos masz na wysokości od 1/2 czaszki do 3/4 .No kurde ok ... na 100 znajdzie się paru co ma nos gdzie indziej. Jest atkże wiele rzeczy które ma KażdY , a koledze próbujemy je tylko dostrzec. Jesli to jest ekspresjonistyczny model koboietki to niech pciągnie tam z tej myszki tak od serca :P Gestem gestem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kazdym razem jak przegladam watki z organika a z wlaszcza z postaciami humanoidalnymi to wiele osob czepia sie byle czego... a to ze nos za szeroki ze usta takie lub siakie ...ze czaszka jakas dziwna... zachowujecie sie tak jakby kazdy czlowiek wygladal idealnie, jak na obrazku a przeciez kazdy z nas jest inny... inni maja szerokie nosy i waskie brody... inni maja ztroche inny ksztalt czaszki... nie wiem co to za mania...ale czy wy wszyscy wygladacie tak jak w ksiazkach od anatomii? Zaloze sie ze nie... kazdy z was ma inne obojczyki...przyjzyjcie sie w lustrze jeden z nich chocby minimalnie jest inny bo przeciez spicie na jednym boku podobnie jest z zebrami... inni maja troche odstajace uszy... a jezeli nie ma tego na obrazkach w ksiazce to czy znaczy to ze ktos jest juz do dupy? Chyba nie...

[...]

 

dokladnie mysle tak samo ale jezeli pisze ze :

 

cos niedobrego sie dzieje z czaszka z tylu glowy , z biodrami i okolicami ramion.

 

to nie mowie ze czaszka nie jest taka jak ja sobie ja wyobrazilem tylko niechcialem mu pisac ze zrobil ALIENA z Alien vs Predator bo zrobil jej tak dluga glowe a raczej podstawe glowy ma sie mniej wiecej taka sama no chyba ze mama rzucala kogos o ziemie , albo jak u ludzi z buszu ktorzy uwazaja ze czym dluzsze czolo i tyl glowy tym bardziej inteligetny jest czlowiek.

Tak samo z ramionami ktore zgubily polowe miesni (rozpietki itp) i wygladaja jak by wisialy na skorze to OK jezeli u Ciebie rece tez tak wisza to spx

 

Jezeli ktos sie czegos czepia to bardziej chodzi mu o wzgledy anatomiczne OGOLNE a nie ze nos ma wygladac tak jak ja chce i masz go zminic bo napisze ze model mi sie nie pdoba ;o

 

juz nie bede wspominal o szyjijijiji ktora wyglada jak u murzynki ktora stosuje motody jej wydluzania

 

ludzie myslcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh mohseth - przywykniesz ;]

model bardzo łądny, chociaż mocno nieanatomiczny, poza tym zobaczyłbym siateczkę, topologia to takie moje małe zboczenie :P

Buciki bardzo ładne.

pomęcz troszkę mięśnie, bo narazie zbyt gładki model jak na jej figurę ;] no i te obojczyki :/

ale nie przejmuj się bo urodziwa panna ci wyszła, tylko włóż w nią jeszcze troszkę pracy, nie mogę się doczekać renderów z ładnym oświetleniem i teksturkami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Zaciąłem się na włosach tak że mi się odechciało przez pewien czas dalej modelować...:D

Po dłuższej przerwie bardzo mały upland

Dołanczam siateczke

Co do ripowania postaci to raczej nie zamierzam...

Z tą szyją (i nie tylko) to macie oczywiście racje, postaram się ją poprawić w niedługim czasie

Co do nosa jest na odpowiedniej wysokości więc nie wiem skąd ta uwaga...

Sorki za rozmiar obrazka... 500 kilo to trochę jest...

 

http://strony.wp.pl/wp/rainbow100/max3d2/222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności