Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Wyniki Nominacji


Rekomendowane odpowiedzi

LHT -> Poniżej są Twoje wypowiedzi.

Żadne argumenty mnie nie przekonają, że moja pracka nie zasługiwała na szansę przejścia do finału. Wielki znak zapytania z mojej strony. Może odpowiedź na moje pytanie "Dlaczego nie dostałem się do finału?" rozświetli drogę mojego życia. Być może odpowiedź na to pytanie jest kluczem do mojej podśwaidomości, do głębszego zrozumienia samego siebie. ;-) W sumie wszystkie moje posty są prośbią o tą odpowiedź, niczym więcej. Nie lubie snuć domysłów.

 

Myśle że ten pomysł z nominacjami jest poroniony, w rządzie i wielu innych sferach mamy takie śliczne elitki dzięki takim nominacjom.

 

Może o mnie też zapomnieli, modeluje, modeluje, dokładam detale, robie textury, w sobote miałem zrobić oststeczny render, a tu masz hahahahaha wielkie dzięki ale chyba moja pracka nie była tak prymitywna i niedopracowana żeby ją nie dopuścić. Chyba jednak nie zapowiadała się aż tak tragicznie.

 

Być może ale jeśli ilość updatów jest jedynym kryterium nominacji to co to za prawo.

 

Nie wiedziałem, że tu się ocenia czas modelowania, czym dłużej tym lepiej?

 

Ja tu jednak trochę żalu dostrzegam i myślę, że nie tylko ja.

Żadnej Twojej wypowiedzi nie kasowałem, jeśli była na temat.

Nikogo również nie mam zamiaru ośmieszać - sam to zrobiłeś.

 

Myślę, że ciągłe OffTopicowanie`owanie to wystarczający powód, żeby użyć dostępnych mi środków. Zastraszanie to chyba nie jest dobre słowo, upomnienie - owszem.

 

Żeby dalej nie rozwijać OT zapraszam na Gadu-Gadu #1553156. Na pewno będziemy mogli wyjaśnić parę kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tomeg, ja myślę że regulamin jest wystarczająco jasny, a ciągłe dalsze precyzowanie doporwadzi tylko do tego ze zacznie sie robić bajzel, a ludzie, zamiast robić pracki bitewne zaczną szukać luk w regulaminie.

dla przykładu najlepiej prosperującąkonstytucją jest konstytucja USA jednocześnie będąc najmniej pojemną.

według mnie regulamin jest dostatecznie jasny.

czekam wiec niecierpliwie na wyniki i gratuluję wszystkim nominowanym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja skozystalem z tej opcji, gg-owej i prawde powiedziawszy pomogla mi: ], Leru to dobry terapeuta, niedosc ze wyjasnil co potszeba to i ukoil moje nerwy hehe,

Mysle ze nie ma co rzezbic w g... , lepiej wziasc sie do roboty... pozdro4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności