Jump to content
illy

Zjednoczenie uzytkownikow

Recommended Posts

Jeśli chodzi o temat, to byłbym za jakimś miastem na przykład, albo inną lokacją rozbudowaną i szczegółową. Może jakaś wielka sala w zamku, przyjęcie? Statek kosmiczny, lochy, spora karczma z full wyposażeniem i gośćmi?

czyli aktualna propozycja zwiazana jest z :

-przyszlosc

-miasto

-wojna

ja juz mam koncepty male w glowie

Chętnie bym zobaczył jak powstaje to dzieło. Niestety szczerze wątpie że to powstanie, może nawet będzie już 100% modelingu i textyr ale jeśli gdzieś siądzie to albo na samym początku albo na renderze. Zdziwiło mnię bardzo to że to było propozycja illy'ego. W każdym razie życzę wam sukcesu w tej pracy, ja i tak się nie pcham wszyscy więdzą czemu;)

Proponowalbym system taki na start; jak ktos ma pomysl to niech odpala fotoszopa i rysuje... Efekty wstawia tutaj lub ew. w watku który załozy illy. Jesli sie okaze ze koncept ok; to zaczniemy wprowadzac poprawki/detale... innej mozliwosci na poczatek nie widzez zeby rozchulac impreze :)

No zeczywiscie na poczatek przydal by sie koordynator; mysle ze gdyby illy zechcial to juz by bylo cos. Podchodzac do sprawy z czysto scjologicznego punktu widzenia; to nieda sie ukryc ze projekt ten musi przybrac forme kulki sniegowej; juz tlumacze co mam na mysli dla tych ktorzy sie nie domyslaja; Oczysywistym jest fakt ze wszyscy uzytkownicy forum nie krzykna naraz huraaa i zaczna pracowac kazdy z osobna w sensownej strukurze. Dobrym "punktem" zaczepienia jest tu tutaj osoba illy'iego (szykanowanego jak wyzej widac, za swoj rewolucjonistyczny pomysl :P ). Dlaczego dobrym, jasna sprawa, swoim autorytetem na starcie podnosi prestiż przedsięwzięcia, a co za tym idzie spodziewaną frefkencje potencjalnych uczestników projektu. Nawet gdyby projekt na poczatku skladal sie z trzech osobników; mastera i dwóch slejwów (zakładając ze master to koordynator i pracauje rownie intensywnie co podwładni) i osby te robily jakiekolwiek postepy, a projekt mialby staus otwartego, to przypuszczam ze w niedługim czasie przyłączyło by się sporo ludzi.

Konkluzje: im projekt bylby na bardziej zaawansowanym etapie tym mialby wiecej współtwurców, aby zgromadzić osoby należy przedstawic już jakieś konkretne rzeczy związane z projektem (wręcz namacalne), System demokratyczny jak najbardziej lecz jedynie na poczatku projektu (potem totalitarka), no i najważniejsze na koniec niedać ponieść się słomianemu zapałowi i mierzyć siły na zamiary...

Potencjalne korzyści: Napewno ludzie którzy wzieliby udział w tym projekcie, posiedliby bardzo cenną umiejetność pracy w teamie (bez tego o zawodowej karierze nie ma co mysleć), mozliwe że nawiązały by się jakieś kontakty i po skończonym projekcie pare osób zgadałoby się i stworzyło jakis inny projekt... W sumie plusów jest sporo ale co tam bede gadać... kurde ale sie rozpisalem :D

meine conception

czarne- statki

czerwone i niebieskie - pociski

żółte i fioletowe - slady z slinika :P

białe - rakietka

greetz

Plastique, dobrze gadasz (piwo)

brawo chveti! :P

mozebyto tak obrocic o pare stopni i tam miasto upchnac jeszcze?

jutro postaram sie nabazgrac moj projekt ;)

dobranoc

na mnie tez , tylko musi to poprowadzic osoba ktorej naprawde na tym bedzie zalezalo :)

tia chomik na 1G poly robiony przez 6000 osob... no comments ;P dalsze koncepty mile widziane :)

Ale z 6k użytkownikow? Napewno nie przejdzie... Przy tysiącu już będą problemy.

Bez przesady, jak 5 osob na poczatek sie zbierze to bedzie sukces

Nie chodzilo mi na poczatek o wielkie modele po kilkaset tys poly. Proste obiekty ktore jakos beda laczyc sie z tematem. Miasto mi sie bardzo podoba. Ale ja bym sie skupil na jakiejs ulicy. Co wy na to? Kazdy zrobilby jakis budynek na poczatek. Np. 4ro pietrowy. Pozniej jakies obiekty typu lampy, smietniki itd

Ciekawy pomysł ! tylko jaki komp pomiesci tyle poly ? no i zawsze na początku jest zapał a pozniej słabnie :(

Powodzenia !

Jeżeli coś takiego naprawdę ruszy i przybierze zorganizowaną i konkretną formę to aż wstyd nie uczestniczyć :) z czasem u mnie krucho ale postarm się coś pomyśleć :)

a nie lepiej by bylo zrobic zwykla animke? a jak sie uparliscie juz na stilla to proponuje zrobic jakies zniszczone miasto a gdzies daleko w tle grzyb atomowy

"Zwykla" animke ? Ty chyba nie wiesz co mówisz :)

z poly jesli mnie koles z kanadi nie wyccycka to moje quadro 3400 moze podola :)

Jestem chetny, kiedy zaczynamy ?? :)

illy ten pomysl z ulica bardzo dobry, chyba sie zabardzo rzucilismy na to, odrazu mega wojna ;) na poczatek dobra bedzie jakas fajna ulica ;) ale w przyszlosci co nie? :P

banan men miałem identyczny pomysł

ale z animką to pojechałeś... mało co nie spadłem z krzesła "zwykłą animke" hehe

kady posiedzi godzinke i będzie 200000x200000 rozdziałka

O fak hehehee xD.

Jestem za - mozecie liczyc na moc obliczeniowa mego kompa i moje mizerne umiejetnosci ;>.

Teren zurbanizowany, cos ala HL2. W powietrzu transportowce [takie jak np. w Republic Commando], na dole soldiers, a posrod nich cywile uzbrojeni w roznego rodzaju bron wzieta wprost z ulicy [slupki, kawalki drewna itp] - ogolnie zamieszki ;>.