Skocz do zawartości

Postać 3D: Wasteland Soldier


Dr. eA

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze lubie pokazywac to co robie i dostawac komentarze powstaje ten Wip. Celem jest postac, Sc-fi z elementami fantasy - cos ala future-czerwony beret:). Zeby przyblizyc troche temat podaje linki rysunkow na ktorych bede sie troche wzorowal:

http://ginterman.republika.pl/pb2/bloodberet.jpg

http://ginterman.republika.pl/pb2/murdoch.jpg

 

No i od razu pierwszy renderek, czyli glowka nad ktora pracuje od jakiegos czasu. Oczka maja teksture probna zeby nie powiedziec przypadkowa.

 

warrior01.jpg

warrior01a.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm .. jakiś taki niezadowolony ten klient he he [rotfl2] - co do oczu to fucktycznie ma przekrwione ;) i pewnei pomyslisz, że się czepiam ale wydaje mi się że ma troszkę przydużawy nos... ale ogólnie bardzo przyjenie - - - - pozdrowionka [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O oczach nie bede sie wypowiadal bo zrobilem to w 1 poscie.

Originally poted by honzik

i pewnei pomyslisz, że się czepiam ale wydaje mi się że ma troszkę przydużawy nos... [piwo]

Czemu mialbym pomyslec ze sie czepiasz. Po to jest Wip zebys sie czepial:) Nos jest zrobiony celowo troche wiekszy bo wydaje mi sie ze bedzie nadawal postaci charakter zolnierza-twardziela:D. No chyba ze mowisz o dlugosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo widze bardzo łądny wypasik , No pracka jest super, moge tu zwrócic ci uwage na małe szczeguliki a mianowicie , samej twazy , zoabcz jak w porównaniu dop głowy wygladac bedzie ciało ......

pozatym twarz jest prosta mimo ze koles jest wq nie widac tego po nim , mgbys mu dac otwarte lekko usta z prawej lub z lewej strony i dac zacisnięte zebiska , a także zwiekszyc mu policzki tak jak by miał lekko wypachane , jako ze komando miał pewni nie jedną akcje moze jakas blizna by sie przydała dajmy ta ze przez oko jest raka wypas szrama i wtedy dajesz oko całe białe lub wogóle dodajesz jakis cybernetyczny element , potem zoabcz na czoła i skron jak dla mnie cos tak brakuje koles jest zbudoany a po głowie tego nie widac , textura oczu jst superr i model tez bardzo dobry ...

 

To co ci wyżej napisałem to tylko moje propozycje , nie musisz sie stosowac ale uarzam ze efekt był by bardziej muroany z takim obiektem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem otwarty na wszelkie propozycje i pomysly. Twarz z zalorzenianie ma byc wkurzona ale jedynie powazna, co jeszcze zalerzy do sceny w jakiej go umieszcze. Fajny pomysl ze szrama i cyber-implantem. Chyba go wykorzystam. Powiekszalem poliki ale wyglada wtedy bardziej jak warchlak niz jak zolnierz:cool:

 

Edit: jeszcze maly link jako ciekawostka:D

ump_0001.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne :)

lata pracy mnie czakaja aby osiagnac taki efekt :(

ale Twoja praca jest dla mnie motywacja :) wiec moze nie bedzie tak zle ....

 

opusc mu troche ten beret na ucho bardziej (to tylko propozycja) - widzialem takich na filmach ;-)

 

Pozdro

 

Matis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by matis

swietne :)

lata pracy mnie czakaja aby osiagnac taki efekt :(

ale Twoja praca jest dla mnie motywacja :) wiec moze nie bedzie tak zle ....

Matis

 

Milo slyszec, dzieki[piwo]

Co do beretki to oni chyba maja ja przechylona na prawa strone glowy, co Wy na to?

Matis: practice makes perfect, zobaczysz jak schrzanie prace teksturami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do beretki to oni chyba maja ja przechylona na prawa strone glowy, co Wy na to?

 

a no :) na prawa ... zaslon kawalek ucha :) i bedzie swietnie :)

 

zobaczysz jak schrzanie prace teksturami

 

ej ... nie przejmuj sie :) a so ja mam powiedziec ? ja to totalna amatorka :)

a z teksturami sobie tez nie radze ...

z tego co wiem to wszyscy maja problemy z textorami (nawet najlepsi) wiec sie nie przejmuj :P

 

Matis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up, ktory chcialem zrobic juz dawno ale sami wiecie: ostatnie dni szkoly:cool:

Oslona na reke, pas - wersja alpha, czapka - beta. Troche ta beretka wyglada teraz jak zwykly beret, postaram sie to zmienic (niestety nie mam takiej w domu:)) Tam gdzie powinien byc lokiec jest narazie zwykly cylinder.

 

warrior06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest Sid. W weekend od piatku poczynajac bede mial sporo czasu. Zastanawiam sie czy ustawic go od razu w pozycji koncowej czy dopiero po wymodelowaniu?? No i moze macie jakies pomysly w jakiej scenie go umiescic?? Ja mam 2 warianty:

- gdzies ukryty a w tle postnuklearna baza wojskowa wroga

- centrum walki na pustyni lub w zruinowanym miescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie on ma szyję? :P coś mi się zdaje, że proporcje się poszły .... Albo zmniejsz mu głowę, abo zwiększ resztę, bo tak to dziwnie wygląda :/ Nie ma to jak kawał konstruktywnej krytyki! Agólnie zapwiada się fajowo! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by kulexy

mam jesno pytanko:

 

tam kolo lokci i na udach jest przerwa w zbroii i bedzie widac skore lub bbranie, czy tylko tak sie zalamuje??

 

No wlasnie sie zastanawiam. Chyba zrobie takie latexowe ubranko zakladane pod zbroje, zeby nie obcieralo skory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest to sztywny pancerz, to jak on się pochyla? Cholercia... rzeczywiście twardziel! Co do modelowania, mozna by dodać detale, ale możesz jeszcze teksturkami zasugerować... nie wiem jaki masz plan, ale przydłyby się jakieś magazynki, granaty, sam nie wiem co on tam będzie targać ze sobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof Kucharz: efekt ten jest zamierzony, dobrze ze narazie mi sie udaje:)

Pablo: lepsza ta klata?

Kris_R: pochylac tzn. ginac w pasie czy np. kucac? Bo jezeli zginac to moze nie o 180 stopni ale zlupelnie sztywny chodzic nie musi. Generalnie z takim kawalem metalu na sobie to na aerobik by sobie pozwolic nie mogl (a tym bardziej na kamasutre:)) Jeszcze nie wiem jaka bron mu wlorzyc. Albo jakis ciezki karabin, albo shotguna automatycznego, jakies sugestie? Amunicje chce przyczepic do paska tylko generalnie nie wiem w jakiej formie sie ja przechowuje.

 

Update: czyli noz przy pasie, klamra na naramienniku itp. Czekam na komentarze!!

 

 

warrior12.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zrobic jeszcze wlasnie kilka takich dupereli typu greeble zeby bylo ciekawiej. Widze Krzysztof ze wiesz co sie szykuje:D Mam nadzieje ze sobie z teksturami poradze. Raczke poprawilem na wygodniejsza (zle poparzylem na rys. pomocniczy). Umieszcze render jak znowu zasiade do maxa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no... ten koleś nieźle wychodzi; według mnie jago buty wyglądają jakoś tak... komunijnie że tak powiem, po prostu są jakieś takei za eleganckie do tego garniturQ - - - - ogólnie bardzo pozytywnie - - - - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny modelling :)

a koles ma wredna gebe jak nie wiem co ;)

swietnie ci wychodzi ... bardzo mi sie zbroja/pancerz podoba [piwo] trzymaj tak dalej !

ciekawe jak go otexturujesz [hmmm] ale model jest swietny wiec nie mozna wiele zepsuc

podziwiam detale na broni/karabine czy jak go tam zwal [wow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze, bardzo mnie podbudowaliscie:)

 

Jakie buty bys proponowal?

Zapewniam Cie Meg ze ja teksturami moge wiele popsuc:) Tymczasem ktorystam update broni. Mam do Was wielka prosbe. Powiedzcie jakie macie pomysly na scenie. Nie chce powielac pracy innych typu: postac na unoszacym sie w powietrzu boxie. Chce zrobic jakas akcje gdzie zolnierz bylby zwrocony przodem do kamery.

 

 

giwera03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie skorzane bytu bylyby wygodniejsze. Tymczasem przymiarka do sceny. Jest to korytarz opuszczonego bunkra nuklearnego. Szczegolow nie za duzo zeby uwaga widza skupiala sie na postaci. Nie zwracajcie na pozycje i bledy zolnierza (bledy przy imporcie), to tylko przymiarka. Czekam na sugestie;)

 

 

teren02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł [rotfl2] - - co do butów to właśnie takie glanowate ogólnie bardziej wojskowe butki by mu pasowały - - - natomiast co do scenerii bardziej widziałbym to gdzieś na zewnątrz, jakiś futurystyczny widok, skały, wzgórza z dziwnymi antenami, przekaźnikami i rozbitym pojazdem latającym w tle, wahadłowiec wojskowy NASA i te sprawy - - - ale ogólnie to i tak fajna pracka - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności