Jump to content

Postać 3D: Wasteland Soldier

Recommended Posts

Dzieki za posty!!

Originally posted by honzik

natomiast co do scenerii bardziej widziałbym to gdzieś na zewnątrz, jakiś futurystyczny widok, skały, wzgórza z dziwnymi antenami, przekaźnikami i rozbitym pojazdem latającym w tle, wahadłowiec wojskowy NASA i te sprawy

Ale ja chcialbym jeszcze to skonczyc w tym wcieleniu:)

Originally posted by pirx

zolnierz extra ale nie wyglada na zdolnego do noszenia bojowego rynsztunku.

Co masz na mysli? Jego ubiur czy posture?

• Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mała uwaga odnośnie karabinka - fajny ale totalnie niepraktyczny. Jak sobie wyobrazasz trzymac go za rekojesc, gdy magazynek jest blizej ? Strasznie bedzie przeszkadzal temu dzielnemu wojakowi :)

Chaos: dzieki, mozliwe ze to bedzie armia polska, ale dopiero po wojnie nuklearnej:)

Monster: wzorowalem sie na karabinie, do ktorego cholera linka zgubilem. Ja sie na broni nie znam wiec po prostu skopiowalem uklad, mozliwe ze tamten karabin byl jakis specjalny, moze dla leworecznych:) Jeszcze poszukam.... (jakis thomson czy tommy)

Pablo: wtedy kiedy przestaniecie znajdywac bledy:) i wtedy kiedy sam bede zadowolony. Chcialbym jeszcze cos dadac, moze jakis granat.

Zarost uwidocznilem (bo byl), blizny dodalem. Jeszcze jakies zyczenia bo chcialbym leciec dalej? (jak siedze caly czas nad 1 rzecza to robie coraz wiecej poprawek az w koncu sie wkurzam i wlaczam jakas gierke zeby sie odstresowac:))

warrior15a.jpg

Guest Połki

Właśnie. Te oczy na początku były fajnie przekrwione, a teraz wygląda na wyspanego:) A zbroja, to myślę, że ciekawsza byłaby zardzewiała.

• 3 weeks later...