Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "For the Emperor!"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Male - hehe...THX ;)

Chveti & KLICEK - THX :)

 

No to idziemy dalej :D

 

 

orc007f5ci.jpg

orc008f2ab.jpg

 

Mam jakies dziwne problemy z VRay'em 1.47. Serverek wł. i wył. się w tym samym czasie i nie moge odpalić VRay'a :(. Usunelem wszystkie pliki pluga i ponownie wgrałem, ale to na nic...:| Nie wiem co sie stało...wcześniej działało bez problemów...:|

 

Może być teraz troche cięzko z update, bo coś ostatnio kiepsko sie czuje...ale postaram sie dalej walczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejj co jest Falcrum, chyba neiwymiekasz na ostatniej prostej, nie rob tego masz takie wspaniale modele, jeszcze tylko tex scenka i podium murowane, za duzo wlozyles w to pracy by teraz wszytko zaprzepascic.. pozdro, i mam nadzijeez e neidlugo nas zaskoczysz gotowa scena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nie zamarły, a przeszły w stan uśpienia...Poprostu pod koniec nie miałem juz czasu na nic. Rozpoczeły sie studia, troche zleceń, innych spraw...poprostu życie. Tak wiec na tym kończe tą bitwe i jak znajde czas to przeniose temat do WIP'a i tam dokończe scenę.

Obecnie prace zostały przerwane na przygotowaniu sceny ( ktora z kazdego dnia przybierała inna formę) i przygotowaniu modeli do teksturowania ( mapowanie).

 

Na sam koniec chce podziękowac wszystkim tym co mi dobrze zyczyli, wspierali i trzymali kciuki (no i wystawili te piękne 5 gwiazdek w temacie...naprawdę bardzo miło było je zobaczyć we własnym temacie :) ), a tym samym chce przeprosić, ze nie spełniłem ich oczekiwań i nie dokończyłem sceny przed końcem bitwy...jednak mogę pocieszyć, ze w niedługim czasie zobaczycie ciąg dalszy "Warhammer'owej przygody"...;)

 

Renderek grupowy z tego nad czym ostatnio pracowałem(rendery w Brazil'u i VRay'u):

maszynybojowecdn3iz.jpg

 

maszynybojowecdn32sf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności