Jump to content
archangelus

Maszyny Bojowe: "Operacja Old City"

Recommended Posts

no jest dobrze.. tylko to 1 siatlo na tej kuli (czy co to tam jest;)) krzywo pada..? a moze ja sie starzeje? niewiem moze ktos inny tez to dostrzeze. pozdr

hmm, mi sie jakos bez budynkow bardziej podobalo..moim zdaniem burza troche ta cisze obecna na popszednim etapie, moje zdanie, pewnie bledne:D reszta extra:)

pzdr.

Spoko, mi sie dla odmiany te budynki podobaja. Zmienily charakter obrazka. Troche za bardzo sie swieci ta kula a nie ma bryly okreslonej. Na razie taka atakujaca bombka swiateczna ;)

MaszynyBojowe07.jpg

Ciągle szukam właściwej scenerii, mysle że ten zaznaczony kierunek zwiększa dramaturgie całości, co do wyglądu "bąbki" to prawda jest jeszcze mocno nie okreslona. Mam nadzieje że z czasem nabierze konkretnych kształtów, podobnie jak cała praca. Na razie tyle jak by komuś się chciało napisać co o tym myśli i jak ten obrazek ma się do poprzednich będe bardzo wdzięczny.

Fajny klimat. Podobaja mi sie swiatla widoczne w tym dymie. Zcieniuj ladnie te kule bo sa plaskie, dodaj im odblaskow wkoncu tam duzo tego fajnego swiatla ;) i wydluzylbym te poswiaty w tych dalszych kulach.

Zmierzasz w dobra strone.

powodzenia

na budynkach moze metalowe schody ewakuacyjne, albo jakies retro elewacje... zrezygnowałbym z bezosobowych wieżowców które nic nie wnoszą, pociągnij może w te stylowe kamieniczki, jesli o scenerie chodzi :) pozatym super idzie :)

[cut]

acha... i odwagi z barwami!

za gruby brush na fakturach gdzie odbija się światło. Snopy świała w poprzedniej wersji były lepsze, subtelniejsze i bardziej zadymione ale przez to bardziej realistyczne i klimatyczne. Kombinuj, bo w takiej kolorystyce można naprawdę wiele fajnych rzeczy zrobić.

bombki choinkowe z kosmosu!... :D

nie wiem czemu, ten blok po prawej wydaje mi się mieć z metr grubości :) popraw tam perspektywę, jak ci się chce, to niech światło ze statków wpada przez okna w lewej (naszej lewej) ścianie... no i mgła, jak już ktoś pisał

całkiem zgrabnie to wyglada (jako WIP)...byle jak najwięcej detali, a bedzie z tego naprawde dobra praca

ciekawy design, gra światel tez robi wrazenie, i tak jak poprzednicy chcetnie zobaczylbym wiecej detalu, zycze powodzenia!

O teraz jest ciekawiej, pelniej , ale mi brakuje tych malych ludzikow. Moze dalo by sie zalatwic ich powrot?

MaszynyBojowe09.jpg

Powróciłem częściowo do poprzedniego oświetlenia, dzięki za uwagi... Co do ludzików to też mi ich brakuje :) ale poprzednia wersja nie przekonywała mnie więc szukam coś ciekawszego, wkrótce je dodam.

Ciekawy pomysl. Fajny kadr choc moze nieco ciasny. Niezle zapowiadajace sie kolorowanie. Troche brakuje cieplejszych barw. Poza tym zrobienie wszystkich "snopow" swiatla takiej samej intensywnosci splaszczylo obrazek.

Podoba mi sie generalnie. Jedna z ciekawszych prac.

Pozdrawiam.

Oszczędność środków i powalający efekt.

Jeden z moich faworytów w tej rozgrywce.

Pozdrawiam.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy