Skocz do zawartości

Wstawianie napisów


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

polecam 'After Effects' lub 'Combustion'... typowe, bardzo mocne programy do post produkcji. Przydadzą ci się zapewne wiele razy. Ale takie nałożenie napisów możesz równie dobrze w 'Premiere' zrobić...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na divx.pl bylo chyba kiedys o tym juz nie pamietam, ale poszukaj... jest jakis programik do laczenia napisow z filmem. Jesli chodzi Ci o takie podpisy (tlumaczenia), chyba ze chcesz dodac jakies napisy koncowe lub w inne tym podobne, wtedy raczej bez AE, AP lub C sie nie obejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie zwykłe napisy z lektorem połączyc i wstawic do avi - nie jakies koncowe czy początkowe - chodziło mi o soft który sam pobiera czas w którym text ma byc wyswietlony i sam przydziela do danego czasu w pliku avi nie zebym musiał to recznie ustawiac - cos jak w bestplayerze odpalasz film i plik z textem i chce to połaczyc i zapisac do avi - max i Windows Movie Makerem bo po 1. renderował to ja tego nie będe, po 2 - Windows Movie Makerem drastycznie obcina rozdziałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety dodawanie takich napisów programami do postprocesingu mija się z celem (za dużo roboty). Chyba jednak powinieneś podążać ścieżką wytyczona przez Jagode. Ja też gdzieś na tych stronach widziałem taki programik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy o to ci chodzi, ale jest taki program DVD2SVCD (nazwa myli). dosyć zaawansowany, ponieważ przeznaczony jest do zapisywania avików do plików videots. ale można i podłączyć napisy do zwykłego filmu. aha, muszą być w .srt

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności