Skocz do zawartości

Moment krytyczny:"Landing on their planet"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rakhi, czy ty nie jestes zlinkowany z moim mozgiem, bo nie mam sie do czego przyczepic. Wszystko jest wzruszajaco piekne. :)

 

pozdrawiam, oby tak dalej

 

Z tym mózgiem to raczej nie ale jeszcze się upewnie.:D

 

Dzięki dla wszystkich za miłe słowa.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki slodziutki :D

ma klimacik, ale nie wiem czemu cos mi tu nie pasuje, tak jakby nie pasowal do wyprawy kosmicznej, ale moze w tym tkwi wlasnie urok :) sam nie wiem, niemniej wszystko prezentuje sie ladnie, moze to jakos teraz prowizorycznie zlozysz do kupy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesoledi - powiem Ci dlaczego wydaje się że to nie pasuje do wyprawy kosmicznej. Odpowiedź jest prosta - przyzwyczjenie lub "stereotyp".

Kosmos kojarzy się z jakimis super metalowymi mechami, nowoczesnymi robotami.

 

Jak zrobię gadżety typu łyżka, kubek to złożę wszystko w całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba bardziej podobal mi sie poprzedni zagiel :P ale to tylko moje zdanie.

 

co do stereotypu, mylisz sie, bardzo podoba mi sie taki koncept, ale wspomniana "wyprawa kosmiczna" nasuwa na mysl ta czarna puste kosmosu, chociaz samym kosmosem mozna nazwac takze inne "swiaty", jak chociazby swiat wielkoludow dla malych robaczkow. i wlasnie ten ostatni robocik do tej pustki mi nie pasuje, chyba przez to ze smigielka w kosmosie dadza zerowy efekt :)

ale jestem dobrej mysli ze kosmosem jest wspomniany przeze mnie swiat olbrzymow w oczach malutkich robocikow.

trzymam kciuki i zycze powodzenia w dalszych pracach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rakieta taka mogla by zostac;) zrobilbys np. wystajacy szczyt (maszt, glowe, niewiem jak to nazwac:P) czegos nowego z tych drzwi od rakiety jak wyjezdza... odrazu mi na mysl przychodzi film z nielsenem w ktorym wchodzil do tego campingu (niby malego) a w srodku jak w palacu jakims:D ale dobra nie odbiegajac zbytnio od tematu, to napisze ze bardzo mi sie podoba pracka ma swoj styl, powodzenia. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome back! :)

Poczatkowo chcialem ci napisac, ze kolory mi nie pasuja, ale teraz gdy pisze tego posta jednak sa dobre. :)

Tak trzymaj i skoncz!

 

EDIT:

Moglbys sprawic mi te przyjemnosc i zrobic jakas ladna tapetke z ta rakietka? Albo zrob poprostu wiekszego renderka, posc na nocke, a ja sobie przerobie. :)

Rakieta poprostu wymiata. ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajniutko wyszlo... tak milusio :D

ale mam 2 ale:

1) cakiem zrezygnowales z podjazdu do rakiety? wyglada jakby ot tak wyskoczyli :)

2) skoro jest az taka roznica w poziomach na talerzu ala schodki to jak ta ciufcia podjechala? powinna tym taranem zachaczyc i nie ruszyc sie dalej :P

tak czy siak wyglada fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie komentarze.

 

Jestem bardzo zadowolony z tej pracy. Cieszę sie, że ukończyłem pracę w pierwszej bitwie, w której wziąłem udział:). Pierwszy raz korzystałem z Wings'a (choć w mniejszej części),pierwszy raz modelowałem z box'a (czyt. bachor;)), to mój pierwszy poważniejszy render w YafRay'u. krótko mówiąc to czego sie przy tym nauczyłem jest moje.:)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajniutko wyszlo... tak milusio :D

ale mam 2 ale:

1) cakiem zrezygnowales z podjazdu do rakiety? wyglada jakby ot tak wyskoczyli :)

2) skoro jest az taka roznica w poziomach na talerzu ala schodki to jak ta ciufcia podjechala? powinna tym taranem zachaczyc i nie ruszyc sie dalej :P

tak czy siak wyglada fajnie

 

1) zrezygnowałem, oni sie teleportują, a właz jest otwarty po to by molekuły robotów mogły wyjśc z rakiety:).

2) Takie ustawienie jest celowe, on sie rozpędził, uderzył w talerz to go wybiło, zachaczył i juz nie może uciec przed bobasem(koła napędzające są w górze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności