Skocz do zawartości

Klolejny (III) zlot we Wrocławiu


tweety

Kiedy ma się odbyc Mega Zlot we Wrocławiu??  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy ma się odbyc Mega Zlot we Wrocławiu??

    • 9 lipca 2005
      4
    • 16 lipca 2005
      7


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale Wam zrobię niespodzianek :D Wywołałem właśnie film i okazało się że kilka fotek ze spotkania wyszło :D Niestety nie finalnej fotki (pod pręgierzem, w nocy) ale trudno się mówi :)

 

Film: OPTIMA 400

 

Jedziemy:

 

Statyw tweetiego + wężyk spustowy + naświetlanie "na czuja" :D Klubik altana, pierwsze miejsce zaatakowane przez ekipę :)

altana1.jpg

 

altana2.jpg

 

Jeszcze raz dla przypomnienia, od lewej:

WtoreK, kannu, asblaze, vorek, Tobi_K (dawaj film !! :) mkk3a, plastique

rynek1.jpg

 

Tutaj to samo tyle że zminiła się nieco kolejność i zamiast mnie jest tweety

rynek2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaniesz więc colę i pogadamy o Paincie ;)

a co do zlotu to proszę bardzo:

1. 24.09.2005 (tutaj mi się zaczyna rok akadem. ale co tam :D )

2. 1.10.2005 (wolny jak dla mnie)

czekam też na inne propozycje no i na listę chętnych. pamiętajcie, że musimy pobić liczbę uczestników poprzedniego zlotu (8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEH a ja mieszkam pod pregiezem czyli na rynku Wroclawskim...szkoda ze dopiero teraz domnie dotarl ten watek...ale jakby sie odbylo kolejne spotkanie to ja jestem za...mam 30 sec drogi do prega takze moge zawsze i o kazdej porze :) Jak by byl kolejny termin jakis ustalony to bym prosil o wiadomosc na prv`ka. JE JO. PZDR dla max ekipy WRCKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie: wybór terminu zostawiam wam. na razie muszę pogadać z Herr Leru jak by tutaj usunąć starą sondę i założyć nową. :)

SUPER_OkO: w sumie to po prostu obserwuj wątek. jak ju zustalimy datę i miejsce spotkania wyślę priva ;)

slayer2004: im nas więcej tym lepiej :D

 

niestety pomimo znakomitej wiedzy programistycznej pomocy zesspołu hackerów z USA oraz Pani Joli i jej malinowej herbatki Herr moderatorro Leru nie zdołał usunąć starej sondy. nawet tajemne zaklęcie trzech wielkich bąków nie pomogło i tak sondu usunąc nikt i nic nie może :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm........... napewno da się usunąć sondę :)

jak nie to nowy temat zakładamy :)

 

Btw - chciałbym następne spotkanie połączyć z jakąś konkretną inicjatywą typu zwiedzenie siakiejś galerii, albo nakręceniem scen w scenerii wrocka z nami w roli głównej, ale tak pod kątem późniejszej obróbki tego materiału i zmontowania łachowej 10 minutówki z VFX :) .....do knajpy pójdziemy już na sam wieczór opić udany dzień.

What da ya think bitches ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jeden film kręciliśmy :D jakoś go nie widać...:D Zwiedzanie galerii... sam nie wiem, ja lubię te spotkania traktować jako odsterss przy piwku w doborowym towarzystwie :D ale można by pomyśleć. Może plener foto, co Wy na to ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jeśli będą atrakcyjne modelki to plener może być ciekawą zamianą Altany czy PracOFnii :D

co do jakiejś inicjatywy to może jak się jakaś ciekawa wystawa nadarzy to czemu nie :]

 

A co myślicie o zrobieniu małego DTMu na własną rękę? Wiem że byłoby baaardzo ciężko z organizacją ale nie jest to chyba niemożliwe :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już ktoś rzucił taki pomysł niedawno na forum3d, nie śledziłem potem więc nie wiem jak się sprawa rozwinęła. Biorąc pod uwagę ogólny brak czasu itp. było by ciężko...trzeba by się naprawdę zgrać i zabrać do roboty, bo była by to bardzo ciężka praca. Hehe ale było by to coś, niepowiem...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie:

1. znaleźć ekipę która by mogła tym wszystkim zarządzać

2. znaleźć sponsorów (standardy takie jak Autodesk, Nvidia etc.)

3. znaleźć pomieszczenie (i miasto)

4. caterig etc.

5. reklama

to baaaardzo ogólny zarys całego scenariusza takiej imprezy. :D

Vorek to byłby 2 Cud Nad Wisłą (pardon: Odrą) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jakos łazenie po galeriach nie przekonuje, ale spotkanie jak najbardziej.

 

Co do "DUZEGO" DTM to najlepszym miejscem jest zapewne warszawka, lub wrocek - z powodu najwiekszej ilosci grafikow. Kiedys DTM odbyly sie takze w Gliwicach - bylo swietnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie lepsze sa kulturalne spotkania przy piwku gdzie jezor sam se plecie. A wyjscia do galeri w takim gronie hmm no niewiem..to szybko by sie takie spotkanie skonczylo. Ja jestem dobrym kompanem piwnym ale takie poszerzanie swoich horyzontow wiedzy wcale mnie nie bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na początek" najlepiej :) a na zlocie możemy omówić coś większego może zorganizowanego (ale na skalę raczej małą :) ) plany warto mieć zawsze, pomysly też, jak nie teraz to może kiedyś...:)

 

Więc tweety, zakładaj nowy wątek z sondą :D Trzeba będzie pomyśleć nad zebraniem tego wszytskiego do kupy (może osobna mini-stronka ? )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności