Skocz do zawartości

Maxwell 1.X


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 627
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kurcze ale wiecie co, to nawet śmieszne jest :D gonicie za tym jak byście mieli jutro umrzeć... albo jak by to było 100 milionów które byście mieli dostać za darmo, spokojnie, czy jutro czy za 2 godziny to nic sie chyba nie stanie ;P wiem, ważna jest premiera maxwell'a 1.0 no ale... :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby postowac legalny link to wtedy on juz nie jest taki legalny :P to mayki chyba narazie nie ma pluginu - przynajmniej z tego co widze na stronie producenta. Screeny zaraz - niech ochłone - material editor jest szybszy niz poprzednio :o próbuje wrzucic scenek z laptopem do studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oszaleliście chyba z checi zobaczenia 1.0 :] ? Nie ma ani wersji trial ani żadnej którą nextlimit traktuje jako możliwą do przekazania userom którzy nie zapłacili - download odbywa się po zalogowaniu na stronie producenta (forum) i przejściu do działu vip/download - innego sposobu nie ma.

 

Jesli wcześniej wykupiłeś maxwella wersje beta za tańszą sume(było taniej) to teraz w mailu od nextlimitu odrazu dostaniesz link do upgrade'a - czytaj nowej wersji 1.0 - tylko customerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to samo się dzieje :/

Jednym słowem studio to wielka porażka, gdyby było bardziej przyjazne dla użytkownika to by było super a niestety jest strasznie nie wygodny ( niepotrafie nawet zeskalować obiektów a jak chce otworzyć obiekt to otwiera mi porozrzucane bryły nie tak jak je zapisywałem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro uzywasz 3dsmax to po co ci studio :| ?

druga sprawa - możliwe ze przez directa albo sterowniki do karty - ja mam geforca 4 i smiga az miło ale nie potrzebuej go bo mam 3dsmax. Nie rozumiem czemu tak robic - w studiu nie ma nic nowego - nextlimit poprostu chcial stworzyc samodzielna aplikacje - by szczycic sie niezaleznoscia - tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności