Jump to content
Sign in to follow this  
Tomasz Kucharz

Owady: TARANTULA - KONIEC - PROSZĘ KOMENTOWAĆ

Recommended Posts

z wiadomych przyczyn jak pisałem wcześniej nie wiem czy wystarczy mi czasy ale warto próbować

mówcie jesli widzicie jakieś wady lub zalety tej pracy

Podoba mi się to rozcięcie - krew...

Nie chciałbym aby coś takiego dziabnęło mnie w nogę. :) brrr

hehe - scenę można nazwać \"Dead by dawn\" - śmierć o świcie... :)

Cześć brachu! Obiecane tłumaczenie:

JURY COMMENT:

PSYCHOLOGY OF FEAR – WHY HAVE I CHOOSEN A SPIDER

I was always a little arachnophobic. Nowadays, it’s not as big as it used to be in my childhood, but still it’s somewhere in my mind. Well, needless to say – who of us can easly watch at those things, marching on ours hand or face...

In some cases, fear of the spiders turns into a real phobia, that is common problem that comes in hand with our „civilized” lifestyle.

Myself – I always have that strange kind of emotions on any encouter of spider – but this time it will be different – 3D Spider encouter – I will create something that I’m afraid of.

I’m sure I won’t be bored by this spider-creating adventure. Emotions and fun will be doubled, because first: it’s a 3D Battle anyway, and second: it’s not just a tiny-little-innocent spider... it’s TARANTULA...

So..

BEWARE!

Guest Karawan

Wspaniała robota.... gratulacje.. nie bylem tu dawno myslalem ze to zdjecie.. to w maxie tak mozna ? heheh

Ta mysz to musi być jakiś drapieżny gatunek - te zęby ;)

No i widzę problemy z oświetleniem shaga (włoski nie wyglądają zbyt realistyczne).

Ale poza tym fajne.

Modelowanie niesamowite. Końcowa praca robi wrażenie jakby cała reszta- tekstury, światła, kompozycja- zupełnie Cię nie interesowała.

Eya Tomku :),

Praca naprawde niezle...szczegolnie modeling...ale tak jak mówi RK...mogłeś troche bardziej przyłożyć sie do texturek i oświetlenia...jak patrzę na ta pracke to od razu odnoszę wrażenie ze jest zrobiona w CG lub jest z jakiejś bajki....ale rozumiem komp....next time will be better :)

pozdr

a mi sie nie podobaja te liscie wiszace na czyms a\'la liana .. takie kwadraciki....nie wiem czy tak ma byc ale do mnie nie dociera :) dolaczam sie do oceny poprzednikow.ogolnie jest ok.pozdrawiam

Originally posted by Tomasz Kucharz

... to za którko by było dobrze ...

... brak nominacji to dla mnie nauczka ...

Bzdury. Walczyłeś do ostatnich minut. Takie komentarze miałyby rację bytu, gdyby ktoś zarzucił swoją pracę, kończąc na \"dobrych chęciach\", a potem brakłoby mu odwagi i ikry by działać dalej.

Nauka na pewno nie poszła w las. Zdobyte doświadczenie zawsze procentuje.

Jestem pewien, że każdy ze startujących w bitwie zgodzi się ze mną.

Racja - w pełni zgadzam się z wypowiedzią Krzysztofa Kucharza :D

Nabyte doświadczenia z pewnościa zaowocują w dalszej pracy (i kolejnej bitwie of kors - bo sam tego doświadczyłem :D ) :D

Pozdrawiam

Giorgione

Witam wszystkich milosnikow tego wlochatego stworzonka :) Zwracam sie do Was z pytaniem, czy ktos nie posiada zdjecia pajaka (takiego owlosionego) przygotowujacego sie do ataku (przednie konczyny uniesione do gory) Jezeli tak to prosze o odpowiec na meila [email protected] Z gory pieknie dziekuje i pozrawiam :)

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy