Skocz do zawartości

Minibitwa1: Dziewczynka[Skit]


Gość skit

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra postanowiłem tesh popróbować, takie poczatki, poki co 672 trisy

 

Ps. Konceptu nie pokaże bo jest narysowany na szybko długopisem i wygląda okropnie :D

Ps2. Dzieweczka będzie stylizowana na animkę:)

 

dziewieczka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mały updejt

Poprawiłem troche kostki no i dodałem głowe, niestety skończył mi sie limit - 1020 tris

Dziewuszka będzie szeroko uśmiechnięta, to na brzuchu to będą ładunki...

 

dziewieczka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm - jak to maja byc uadunki - to moze troche je bardziej uwypuklij...

 

na buzi baaardzo brzydko wyglada... - zrob cos z tymi wyjacymi trianglami... a jak ci brakuje to zrezygnuj z kolan - bo po kiego masz tam bewela wsadzonego??

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem łepek, twarz prawie zupełnie od nowa, troche zaoszczędziłem na nogach, poprawilem smg i wyszlo cos takiego:

 

dziewieczka3.jpg

 

Aha - 960 Trisófff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy - co jej sie stauo w reke??

 

twaaarz - az woua o pomste - jak ci nie idzie ukladanie triangli (na razie) to chociaz zostaw to na puasko - po kiego na sile 'modelujesz' oczy skoro nic to nie wnosi?? (a mozna poozniej na texturce to narysowac :)

 

straszny bauagan na glowie w ogole... - poprzygladaj sie jak inni to rozwiazali - i najlepiej zrob od nowa - z boxa :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh - normalnie jak z dzieckiem... :D

 

tu masz bardzo expresowy tutorial - 'jak uniknac bauaganu w okolicach guowy'

 

zaczynasz z boxa - lekko modyfikujesz, poozniej spory chamfer po zewnetrznych krawedziach, i poozniej juz tylko przestawianie wertexow i dokladanie loopow

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewieczka6.jpg

 

CAła teksturka, jak napisałem wczesniej dziewwuszka stylizowana jest na animke, jak macie jakis propozycje to prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś porobić trochę tutoriali, model nie trzyma się kupy... a teksturka jest jednobarwna, bez żadnych tonów... W tym dziale masz przyklejone tutoriale na górze strony, przejrzyj je wszystkie.

 

Najgorsze jest to że sam zdajesz się nie dostrzegać swoich błędów - a to bardzo źle rokuje...

 

sorry za szczerość.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no hym, tak jak wyzej, czyli model nie szczególny texturki też, czyli jescze długa droga przed Tobą, ale nie masz co pękać każdy zaczyna od zero lub prawie każdy,co do modelu to niepoprawiaj go juz, skup sie raczej na texturze, przejzyj te tutki, pozatym dobrze by bylo gdbys zobaczy proces malowania na żywo zawsze to jakis dodatkowy impuls i powód do zadumy ; ), do tego celu na pierwszy zut polecam video z http://www.planetquake.com/polycount/resources/general/video_tutorials/video-tut-list.shtml może zasac po kolei wszsytkie nie zaszkodzi i to chyba tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thjx, za wszystkie wypowiedzi, ...zwłaszcza dwie ostatnie, przejrze tutki i spróbuje śmignąć teksturke do nowa. Aha, jeśli jeszcze ktoś napisałby dlaczego model nie trzyma sie kupy to byłbym wdzieczny, co zrobić żeby trzymał sie kupy??....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... przede wszystkim musisz się trzymać anatomi... chodzi o siatkę - edge muszą poniekąd odpowiadać układowi mięśni i kości. Popatrz jak inni konstrują siatkę np. twarzy, polukaj po forach

www.cgtalk.com

www.cgchat.com

(oczywiście jeżeli jeszcze ich nie znasz) zobacz też te modele co wrzucił mario don http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=22398 popatrz jak ci wymiatacze konstrują siatkę, zastanów się czemu ona lepiej określa bryłę niż twoja... Może niedługo wrzucę coś o modelowaniu do mojego wątku o pracy magisterskiej, nie to żebym był jakimś starym wyjadaczem, ale będzie tam parę wskazówek w sam raz dla Ciebie, mam nadzieję że się przyda

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności