Skocz do zawartości

owady: TAKI TAM PAJECZAK-FINAL, KOMENTOWAC!!!


RenholdeR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie ma co komentować-genialne!:). Jak prawdziwe zdjęcie to wygląda, naprawde, nie mam się czego czepnąć. Kurde, poziom bitew robi sie coraz wyzszy... (dobrze jednak ze nie bralem w niej udzialu bo wyladowalbym duzzzzzo nizej niz poprzednio:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FINALNA WERSJA

 

wiecej nie bedzie, a i ten tekst dla zyri, bo nie wiem czy tamten ktos widzial, i przetlumaczyl?

 

***Jest to moja pierwsza praca w 3dsmax.

jest to blizej nieokreslony gatunek pajaka, jego cechy morfologiczne wskazuja na powazne mutacje popromienne (lub niewielkie umiejetnosci modelarskie autora), pomysl, model i tekstury (z ktorych jestem najbardziej zadowolony) sa moim dzielem:-)***

 

 

to tyle ten jpg ma duza kompresje i niestety nie widac wszystkich szczegolow, niewiem czemu nie moglem zamiescic wiekszego pliku:-I

 

Do nastepnej bitwy!!!

 

[Edited on 31-8-2003 by RenholdeR]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak, to jest pierwsza skonczona praca w 3dsmax, napisalem pierwsza bo wczesniej to byly tylko boksy z pewnymi modyfikacjami i nie mozna tego nazwac \"praca\" byly to tylko testy w 3d, a w photoshopie bawie sie troche dluzej co do pytania o nogi, jest to normalny model (zobacz wczesniejsze rendery) ale na ich wyglad w duzej mierze wplywaja textury, displace i bumpy (tych ostatnich niestety nie bardzo widac ze wzgledu na inny kat oswietlenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności