Skocz do zawartości

Apokalipsa: 5 jeździec apokalipsy


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Przyszła kolej, abym i ja wziął udział w tej śweietnej bitwie :D:D:D:D

 

Oto moja wizja - Według mnie istnieje jedna potężna moc mająca wszystkie cechy 4 jeźdźców apokalipsy z ewangelii - oraz ich atrybuty (miecz, waga, łuk i śmierć - ręka z wagą). Oprócz tego posiada jedną z cech faraonów egipskich - takądziwną bródkę :P - jeden z symboli władzy.

Jak będziecie mogli zobaczyc poniżej - oto mały szkic :D

Ma podstawie niego chcę wykonać obraz w Photoshopie :)

I tutaj nasówa się pytanko do moderatorów - mogę tak??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wielkie dzięki za wasze opinie.

Poniżej wrzucam mały upload - ro0bię to mychą - i dlatego nie wygląda może tak dobrze jak powinno :P

To co widzicie poniżej to na razie faza wstępna - na pewno ulegną zmianie kolorki tła i chmury otaczającej pana zagłady :D.

 

Co do nazwy to jeszcze się nie zdecydowałem - ale chyba będzie coś takiego jak: Kariss, Zanox i jeszcze tam inne mi po głowce chodzą:D:D:D

 

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a tutaj ogólny kolorek chmur - postaci - chociaż cały czas kolor posraci mi nie odpowiada :(

 

I troszkę wyjaśnienia - na razie kolor postaci nałożony jest na szkic - poprzez odwrotność mnożenia :), ale to ulegnie zmianie i będzie malowany jak w przypadku szat - aby uzyskać taki sam efekcik :)

 

Pozdrawiam

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co troche nie logicznie go pocieniowałeś, jeżeli założymy że ta kula jest głównym źródłem światła to czemu kolesiowi świecą się plecy, a twarz jest zaciemniona, chyba powinno być odwrotnie...

 

Było by bardziej realistycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, twarz mi sie nawet podoba ;)

 

Swiatlo powinno byc chyba ostrzejsze, tak samo cienie, skoro tak doslownie nalezy interpretowac przestrzen, ktora przedstawiasz.

 

IMHO mocniejszy light z kuli dodalby dramaturgii. Nic nie stoi na przeszkodzie, zeby postac byla oswietlona z dwoch stron!

 

No i na koniec czern. Bede o tym mowil do znudzenia, zeby nie uzywac czerni do \"produkcji\" cieni, szczegolnie w przypadku postaci. Calosc wyglada wtedy strasznie ciemno, brudno i imho fatalnie.

Zlam barwe skory kolorem dopelniajacym, od czego masz kolo barw? :P

 

Czern powinna byc stosowana przy zaznaczaniu naprawde najciemniejszych miejsc, w sladowych ilosciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie bardzo niezle, ale jak widze te szaty to mnie szlag trafia, od kiedy to ubrania robi sie z farby olejnej? sorry ale to tak dla mnie wyglada, to nie przypomina zadnego materialu tylko farbe olejna, popraw to!

POZDRO!

NIECH MOCZ BEDZIE Z TOBA! :D

P.S. Pracka ogolnie mi sie podoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam z jakim niesamowitym uczuciem oglądałam szkic jest naprawdę dobry, dokladny, ciekawy dobrze wróżący... pomysł interesujący i sam zamysł kompozycyjny też, ach ale samo kolorowanie... moim zdaniem mało udane... straciłeś przez to wiele szczegółów, które nadawały pracy charakteru... postać i poszczególne przedmioty stały się przez to płaskie... Pomysł jest dobry więc to tylko w moim odczuciu kwestia barw i techniki kolorowania...

Powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki - z tymi kolorkami to się jeszcze pobawię (choć zostało barzdo mało czasu :()

Na razie mały upload - zrobiłem zakończenie miecza, oczy, poprawiłem szaty - a dzisiaj zrobie całąskórkę -i jutro pokażę finalny efekcik :)

Pozdrawiam

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety musze sie zgozić z ulsią, a doklanie z jej uwagami, niestety, bo praca zapowiadala sie rewelacyjnie, ale po pokolorowaniu starciła klimat,z teo co qiem jest niezly plug do ognia w photoshopie, moze to co nieco poprawi, bo ja juz wiecej iemoge pomóc, zkoda popracuj nad tym , bo szkoda zeby taki pomysl sie znarnowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności